Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

eepi

a. lange & söhne replika?? a moze oryginał??

Rekomendowane odpowiedzi

witam

Co sądzicie o tym modelu??

porównywałam z egzemplarzami na stronie i troche poczytałam i na nic podobnego nie trafiłam. Czy to oryginał czy tez marna podróbka? mam pytanie... Jak nastawia sie teki zegarek jeśli chodzi o czas i nakrecanie. W którą strone krecic gałkami żeby nic nie popsuć??

pozdrawiam

niewtajemniczona

post-55853-0-13055900-1352313418_thumb.jpg

post-55853-0-60048900-1352313440_thumb.jpg

post-55853-0-26272100-1352313525_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A stać Ciebie, lub kogoś z Twoich znajomych, na zegarek za kilkaset tysięcy złotych? :). Poza tym spójrz na te wahniki z tyłu, potem wpisz sobie w google "doppelfederhaus" ;). Podróbeczka. I to, jak się przyglądam, chyba zepsuta, bo jeden rotor chyba luzem lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki.faktycznie jak sie przygladam to tam coś poobsuwane jest. Próbowłam nastawic zegarek ale spaznia czy to moze bys wina tego poobsówanego czegoś?? Czy to juz skazuje go na recukling?? ogólnie mi sie podoba miło by było jesliby mógł by mi posłużyc trochu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki.faktycznie jak sie przygladam to tam coś poobsuwane jest. Próbowłam nastawic zegarek ale spaznia czy to moze bys wina tego poobsówanego czegoś?? Czy to juz skazuje go na recukling?? ogólnie mi sie podoba miło by było jesliby mógł by mi posłużyc trochu:)

spóźnianie się to pewnie kwestia nędzy mechanizmu/mechanizmów, które w tym siedzą. w Chinach powstają dobre zegarki, ale do niezbyt drogich podróbek (za kilka-kilkanaście dolców) ładuje się raczej syf, który nie jest zbyt długowieczny. poza tym świadome noszenie podróbki baaardzo drogiej firmy to lekka kiszka, czyż nie? co innego nieświadomka z podrabianym g-shockiem, co innego świadome noszenie czegoś, co bardzo nieudolnie podszywa się pod horrendalnie drogi zegarek (ja bym i oryginału nie chciał, bo setki tysięcy to za zegarek jednak przesadyzm, imo).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oryginały, z tego co podgladałam,to moze i sa małe dzieła sztuki w związku z czym sa warte swojej ceny. co do noszenia podróbek to faktyczni nie do konca trafiony pomysł zwłaszcza marek bardzo luksusowych. Ja sie w tym nie lubuję i wrecz mnie drażni takie lansowanie. i o to mi bynajmniej nie chodzi. Poprostu zegarek jak zegarek, zwyczajnie mi sie podoba i pasowałby mi czasami do ubrania i tylko tyle. Wrecz szkoda, że "zpsuto" jego wzglad sygnując go nazwą znanej marki>

No i troche szkoda że podróbka, szybciej bym dom wykonczyła;))

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ,że to podróbka to jedno

Ale to ,że jest taka wstrętna i dziadowsko wykonana , to drugie . Nawet jakby tam nie było logo L&S to wstyd takie coś nosić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro sam Prezes tak mówi...

ok, zakopię głeboko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki.faktycznie jak sie przygladam to tam coś poobsuwane jest. Próbowłam nastawic zegarek ale spaznia czy to moze bys wina tego poobsówanego czegoś?? Czy to juz skazuje go na recukling?? ogólnie mi sie podoba miło by było jesliby mógł by mi posłużyc trochu:)

 

Mi by było wstyd to nosić....a tobie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spóźnianie się to pewnie kwestia nędzy mechanizmu/mechanizmów, które w tym siedzą. w Chinach powstają dobre zegarki, ale do niezbyt drogich podróbek (za kilka-kilkanaście dolców) ładuje się raczej syf, który nie jest zbyt długowieczny. poza tym świadome noszenie podróbki baaardzo drogiej firmy to lekka kiszka, czyż nie? co innego nieświadomka z podrabianym g-shockiem, co innego świadome noszenie czegoś, co bardzo nieudolnie podszywa się pod horrendalnie drogi zegarek (ja bym i oryginału nie chciał, bo setki tysięcy to za zegarek jednak przesadyzm, imo).

 

Czy za tysiąc czy za 10 tysięcy taki sam wstyd....koniec kropka!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

? wstydem nie jest nosić podróbkę, jeśli się nie ma świadomości, że coś ową podróbką jest. o to mi chodziło. po prostu nie sądzę, żeby ludzie, którzy płacą po kilka stów na allegro za podrabiane Casio mieli świadomość, że kupują gawno podszywające się pod dobrą markę. z kolei użytkownicy Patków, Rolexów i Omeg z werkami zrobionymi z puszek po konserwach i kupionymi za parę stów robią sobie obciach. tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.