Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

grze

regulamin - ilość postów

Rekomendowane odpowiedzi

chciałem sprzedać zegarek ale dowiedziałem się że muszę mieć 50 postów. Dlaczego "zmuszacie" forumowiczów aby byli na tym forum?

lubie to forum, zaglądam, czytam ale takie zmuszanie wydaje mi się niepotrzebne, jestem osobą prywatną nie handlowcem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jak nie chcesz być "zmuszany" to masz www.allegro.pl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie traktujcie mojego postu jako złośliwość, taka moja uwaga, spostrzeżenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Limit jest po to, żeby unikać jednopostowców, którzy będą traktować forumowy bazarek, jako darmowy substytut alle. Ot co.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie narzekaj, nie narzekaj, przykładowo na chinawatches jest jakieś 80 postów i konto musi być aktywne 2 miesiące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu chodzi jeszcze o pewnego rodzaju wiarygodność. Większość zawieranych tu transakcji to przelew z góry, więc opartych o zaufanie. A kwoty często niemałe. Moim zdaniem limit mógłby dodatkowo być jak na chinawatches na staż na forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Bogu jest taki próg, jak te 50 postów (choć moim skromnym zdaniem powinien być jeszcze większy, powinien być też próg czasu spędzonego na forum), klub miłośników zegarków, to nie Allegro.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wypowiem się jako jeden z "tych nowych" - napisanie 50 postów to żaden problem, forum jest tak bogate tematycznie że każdy bez problemu może znaleźć jakie "kawałek" dla siebie... A jeśli ktoś faktycznie gustuje w zegarkach to już żaden problem.

 

Dodatkowo napisanie tych postów pozwala zapoznać się ze "środowiskiem" forum. Tak że nie ma na co narzekać. :)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podwoić ilość postów i rok na forum :-P


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podwoić ilość postów i rok na forum :-P

Nie przesadzajmy :D


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem bardzo dobrze, że jest taki limit. Powiem więcej chętnie bym go zwiększył. Dlaczego?

Ano dlatego, że dzięki temu na bazarek trafiają zegarki od pasjonatów w bardzo dobrym stanie i ze znaną historią a nie np. Rolexy po dziadku z niemiec jak to ma miejsce na allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałem sprzedać zegarek ale dowiedziałem się że muszę mieć 50 postów. Dlaczego "zmuszacie" forumowiczów aby byli na tym forum?

lubie to forum, zaglądam, czytam ale takie zmuszanie wydaje mi się niepotrzebne, jestem osobą prywatną nie handlowcem.

A mowiac w skrocie ,by zachowac porzadek....i nikt nikogo nie zmusza....Nie jestes handlowcem?Sa portale aukcyjne....

Wszedzie sa jakies ograniczenia....pewnie z niektorymi sie spotkales nim ukonczyles 18lat? :P

-prawo jazdy

-kupno alkoholu ;)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie jak gniewko mòwi, nie mówiąc już o wysyłaniu w ciemno pieniążków osobie, która jest "od wczoraj" na forum. Co innego gdy kontrahentem jest osoba, ze "stażem", która swoją wiarygosność budowała przez jakiś czas.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jestem żadnym handlowcem, jestem osobą prywatną,,,

tak na marginesie może chciałby ktoś kupić Atlantica :ph34r: ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie jak gniewko mòwi, nie mówiąc już o wysyłaniu w ciemno pieniążków osobie, która jest "od wczoraj" na forum. Co innego gdy kontrahentem jest osoba, ze "stażem", która swoją wiarygosność budowała przez jakiś czas.

 

No właśnie, po reorganizacji ostatniej, ten staż na forum jest widoczny dopiero po wejściu w profil. Niby nic trudnego, ale wtedy można było dużo szybciej (moim zdaniem) obudzić w sobie ostrzeżenie albo zaufanie dla kogoś. :)

BTW, moim zdaniem, skoro jesteś na forum ponad rok, a napisałeś 12 postów, to jednak chyba "forumowe życie" interesuje Cię średnio. Czytać można bez logowania...


FORZA Robert!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jestem żadnym handlowcem, jestem osobą prywatną,,,

tak na marginesie może chciałby ktoś kupić Atlantica :ph34r: ?

NIE!

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.