Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

antjama

Breitling Vintage

Rekomendowane odpowiedzi

Czemu uwazasz że powinien być droższy?


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg mnie jest wszystko ok, to stary i specyficzny model, który musi znaleźć swojego amatora, na zagranicznych forach podobne można znaleźć za 300-400$, po za tym Sprzedajćy do dawna dziąła na Allegro, sam zadałem zapytanie o Ulysse Nardin z jego oferty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak jakos mi sie wydaje po prostu zbyt atrakcyjna ta cena - ale ja sie nie znam,

zerknalem na chrono i porownalem np z tym czy z tym

i jakos tak mi wyszlo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie kupował. Może i zegarek jest autentyczny ale gość poniżej takie głupoty wypisuje że aż mu nie wierzę.

 

Możesz też kupić i odesłać bez podania przyczyn, masz na to 3 miesiące. Wbrew temu tam wypisuje to nie jest aukcja tylko normalna sprzedaż internetowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie widać, żeby były tanie :)

Atlantiki po 700 i 800 :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no te atlanticki to nie ale inne zegarki "wydaja" sie byc okazyjne chociaz moze sie myle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie widzę niczego atrakcyjnego w cenie tego zegarka. Chyba, że uznamy, iż za napis BREITLING nalezy sie więcej ;)


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Użytkownika EwaMilewski trochę poniosło. Nie wiem do czego się odnośni i o czym piszę, jakkolwiek pretenduję do bycia ekspertem w dziedzinach o których nie ma pojęcia. Infolinia federacji konsumentów jest darmowa, proszę wygospodarować kwadrans i doinformować się o umowach zawieranych na odległość.

 

Nawiązując do cen rozwieje mit różnic u źródła. Otóż, dość często uwarunkowane są minimalnymi ofertami przedstawionymi prze naszych klientów, którzy oddają zegarki w komis i których oferty też przedstawiamy. Pozostałe ceny jeśli są niskie to tylko i wyłącznie dlatego, że rynek tego wymaga. Proszę się nie martwić nie pracuje dla idei :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Użytkownika EwaMilewski trochę poniosło. Nie wiem do czego się odnośni i o czym piszę, jakkolwiek pretenduję do bycia ekspertem w dziedzinach o których nie ma pojęcia. Infolinia federacji konsumentów jest darmowa, proszę wygospodarować kwadrans i doinformować się o umowach zawieranych na odległość.

 

 

 

Dear Mr. Watch Concept,

co prawda nie jestem adwokatem użytkownika EwaMilewski, niemniej pozwolę sobie zabrać głos; przeanalizowawszy starannie opis w/w aukcji wraz z informacją w zakładce "o mnie" mam niezbitą pewność, że EwaMilewski dobrze wie, co pisze w przeciwieństwie do Pana.

Proszę zatem, cytując Pana "wygospodarować kwadrans itd" miast niezbyt taktownie, za to bezzasadne poddawać cudze słowa w wątpiwość.

Podstawy prawnej celowo nie podaję, bowiem szukając źródeł powinien się Pan zmieścić w rzeczonym kwadransie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.