Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

heretyk

Omega Speedmaster automatic

Rekomendowane odpowiedzi

świat zwariował - jak ktoś chce tyle dać jego sprawa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Dodano 2012-12-04 23:58

UWAGA! Jako że nie mam pewności co do oryginalności zegarka to też sprzedaję go jako REPLIKĘ zegarka Omega."

 

 

Hm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że to nie replika, a zwykła podróba. Powinni zamknąć aukcję


Nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgłosiłem tą aukcję kilka razy, zapewne gość dostał w ucho od Allegro, stąd dopisek. Nic więcej zrobić nie możemy już chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha. Czyli jak ktos sprzedaje replike na allegro to jest ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest ok, ale nie ma pola manewru. Allegro ma tylko system automatycznego zgłaszania aukcji. Nie piszemy do nich elaboratu o tym jaka to aukcja jest zła i niedobra, bo przedmiot to replika lub podróbka, tylko szybki klik na zgłoszenie aukcji i wybór pasującej opcji.

 

 

Edycja - Myliłem się, przepraszam, można w Allegro opisać problem. Klikamy w Zgłoś naruszenie zasad i nad tabelką z opcjami mamy :

 

 

Możesz, też:

Opisać problem dokładniej lub zgłosić Użytkownika.

 

Klikamy w Opisać problem i podając numer aukcji piszemy o co chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poczytajcie Panowie co to znaczy replika ! Replika jest produkowana TYLKO I WYŁĄCZNIE przez producenta , który jest włascielem danej marki

czyli replike modelu Breitlinga z roku np 1960 moze wyprodukowac tylko Breitling

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po uważnym przebadaniu opcji jakie daje Allegro - jak najbardziej można pisemnie zgłosić problem. Opisałem co nie tak z tym przedmiotem i oto aukcja wyparowała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I urtowales kogos przed wydaniem 1,5tys zl za podrobe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za współprace:) Ja przeglądam aukcje dosyć często, szczególnie modele omegii ponieważ poluje na 1151. Jednak podobnych "replik" jest bardzo dużo. Allegro nie działa w ogóle, a jeżeli już to bardzo opieszale. Teoretycznie kupujący sami są sobie winni, że licytują w takich niepoważnych aukcjach. Czasami jednak sprzedający zapewniają, że produkt jest oryginalny... Jakaś walka z wiatrakami, ale czemu na eBay nie handlują na potęge podróbkami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za współprace:) Ja przeglądam aukcje dosyć często, szczególnie modele omegii ponieważ poluje na 1151. Jednak podobnych "replik" jest bardzo dużo. Allegro nie działa w ogóle, a jeżeli już to bardzo opieszale. Teoretycznie kupujący sami są sobie winni, że licytują w takich niepoważnych aukcjach. Czasami jednak sprzedający zapewniają, że produkt jest oryginalny... Jakaś walka z wiatrakami, ale czemu na eBay nie handlują na potęge podróbkami?

Dzięki takim ludziom jak Ty zmniejsza się choć trochę liczba podrób, a to bardzo dobrze. Sam kupowałem ostatnio zegarek i też podpytywałem na forum, bo podróg jest od groma. W naszym kraju jakoś tak każdy przymyka oko na takie rzeczy, dając tym samym ciche przyzwolenie na taką praktykę. Myślę, że to jest odpowiedź na Twoje pytanie.

Pozdrawiam i oby było więcej takich ludzi w naszym kraju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.