Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanie do admina lub któregoś z modów. Pod awatarem i ilością postów jest miejsce - nazwijmy je "strefa ostrzeżeń".

Po ostatniej zmianie wyglądu forum pokazał się u mnie "1 punkt ostrzeżeń" co dziwne wcześniej go nie było a jak wynika z opisu otrzymałem go rok temu tzn 21 listopada 2011 roku. Ponoć za OT w dziale sprzedam (taką informację dostałem od moda Tarant'a,ale on też nie wiedział dokładnie za co) W związku z tym mam pytanie: dlaczego po roku i na jak długo?

Niby to nic wielkiego, ale zawsze.


Nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed zmianą forum punkty ostrzeżeń były widoczne tylko dla "administracji" forum. Punkty te nie były przyznawane terminowo z woli wystawiającego (czyli nie znikały po wybranym czasie) i nie było możliwości ręcznego ich usuwania (przynajmniej z poziomu moderatora), działała natomiast funkcja automatyczna "auto decrease warning" - ustawiona w silniku forum.

BTW - a teraz co widzisz ? 0 punktów ? Ale historia ich przydzielania i tak pozostaje. Niemniej widzisz je tylko Ty i osoby upoważnione.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie odwrotnie. Miałem w tym roku jakieś ostrzeżenie (z oficjalną zjebką na pw), a punktów widzę teraz zero. Gdzie jest mój punkt, ja się pytam? Gdzie jest prawo? Gdzie sprawiedliwość? ;)


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taktic, jak tak bardzo chcesz, to ja mam jeden punkt, mógłbym Ci ewentualnie odstąpić :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dwa punkty ostrzeżeń i chętnie sprzedam jeśli ktoś dobrze zapłaci :D:lol:


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dwa punkty ostrzeżeń i chętnie sprzedam jeśli ktoś dobrze zapłaci :D:lol:

I to obydwa ode mnie. Należy mi się 20% od zysku :angry: .


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką reakcję.

Przed chwilą otrzymałem ostrzeżenie (???) - również na maila, również od Taranta :) .

Ale w "strefie ostrzeżeń" mam "zero" - czyli jak rozumiem ostrzeżenia mam wyzerowane. Nie żebym się napraszał :D


Nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taktic, jak tak bardzo chcesz, to ja mam jeden punkt, mógłbym Ci ewentualnie odstąpić :)

Ja mam dwa punkty ostrzeżeń i chętnie sprzedam jeśli ktoś dobrze zapłaci :D:lol:

I to obydwa ode mnie. Należy mi się 20% od zysku :angry: .

Guzik się tam znacie na korupcji :ph34r: Ja biorę punkty karne na siebie, to ja zgarniam kasę, c` nie? :P

Może tak zrobić jak w prawach jazdy? Jakiś kursik uzupełniający i redukcja punktów karnych. Albo jeszcze lepiej, gościu napisze ładną recenzję zegarka albo galerię, to mu się redukuje 5 punktów. A jak dotychczas nie miał, to dostaje awansem minus 5 punktów karnych ujemnych, i wtedy może sobie trochę narozrabiać, hulaj dusza, piekła nie ma... :lol:


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było tak śmiesznie chciałbym poinformować delikwentów, że u nas jest lepiej niż przy prawie jazdy, bo bana " z automata" dostaje się już przy 10-ciu punktach. :D


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.