Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ch24.pl

chronos24.pl SIHH 2013: Jaeger-LeCoultre Jubilée „Hommage à Antoine LeCoultre”

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie JLC i L&S wymiatają. Ale na plus dla JLC to dodatkowo dorzucić można ogromną innowacyjność swoich projektów i totalny brak szablonów. I za to JLC bardzo właśnie cenię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JLC w tym roku rzeczywiście bardzo mocno... jakoś mi umknęło, że to ich 180 rocznica.

 

Gyrotourbillon 3 po prostu genialny.... i mechanicznie i stylistycznie. PIĘKNY

Ale i pozostałe modele, które opiszemy an dniach, też w większości bardzo udane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na nowości jakie wprowadzaja firmy mozna powiedzieć że wyścig zbrojeń trwa.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Ja także jestem pod ogromnym wrażeniem dokonań JLC. Każdy kto ceni dobre zegarmistrzostwo, nie potraktuje z obojętnością zegarków JLC. Zdecydowanie obok Lange są najlepsi na tegorocznym SIHH choć nie lekceważyłbym dokonań Audemars Piguet !. Może nie są tak efektowni, ale od strony konstrukcji mechanizmów - absolutny top. Zresztą niedługo napiszę w tym temacie kilka obszernych opracowań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolekcja Jubilee fenomenalna!. Mechaniczne dzieła sztuki. Bardzo mi się spodobał pomysł zdobienia starą metodą ręcznego „młotkowania” powierzchni, na wzór dawnych kieszonek JLC.


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.