Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
DarkDaro

Pytanie o G-Shock GW-3000 1AER (mod 5121)

Recommended Posts

7

Czy bransoleta z GW-3000BD bedzie pasowala do GW-A1000FC?

Tego drugiego w wersji na gumie mozna kupic znacznie taniej wiec moglbym przelozyc bransolete z tego pierwszego.

Ze zdjec w necie wnioskuje, ze bransolety sa takie same.

Chyba, ze maja roznice w mm w mocowaniach i na teleskopach.

Czy w tym modelu, np rano mozna jakos sprawdzic czy zegarek o 3:00 zlapal sygnal i sie zsynchronizowal?

W modelach elektronicznych taka imformacja sie podobno pojawia.

Drugie pytanie to czy ten model posiada jakis tajemniczy wskaznik naladowania akumulatora?

Można sprawdzić, czy zsynchronizował się w ostatniej sesji (3:00-5:00), ale oczywiście bez szczegółowych informacji jak w cyfrakach.

Jest tylko sygnalizator słabego poziomu energii, gdy spadnie ona do jakichś 10-15% (odpowiednik poziomu L w modelach cyfrowych). Sekundnik przeskakuje wtedy po dwie sekundy na raz.

samo zacznie klikac co dwie sekundy, ale żeby tak się stało to musiałby chyba długo leżeć w ciemnościach, mi po tygodniu tak nie pokazał....

Co do synchronizacji klikasz prawy dolny przycisk i sekundowa wskazówka leci na YES(jak się zsynchronizował) lub na NO (jak nie).

Edited by Pienia81

Raczej nie będzie pasowała, mocowanie wydaje się mniejsze, a pasek/bransoleta przykręcane są zupełnie innymi śrubami.

Można założyć bransoletę od GW-4000:

http://forums.watchuseek.com/f17/morning-minor-mod-madness-gw-a1000raf-gw-a1000d-raf-%5Bpic-heavy-%5D-723745.html

Seven chodzi ci że pasek jest przykręcany innymi śrubami niż bransa czy że pasek/bransa gw3000 ma inne śruby niż pasek/bransa gwa1000???

samo zacznie klikac co dwie sekundy, ale żeby tak się stało to musiałby chyba długo leżeć w ciemnościach, mi po tygodniu tak nie pokazał....

Rezerwa akumulatora (przy pełnym naładowaniu) to dwa lata, więc troszkę dłużej musiałby poleżeć. ;)

Seven chodzi ci że pasek jest przykręcany innymi śrubami niż bransa czy że pasek/bransa gw3000 ma inne śruby niż pasek/bransa gwa1000???

To drugie. :)

Co do synchronizacji klikasz prawy dolny przycisk i sekundowa wskazówka leci na YES(jak się zsynchronizował) lub na NO (jak nie).

Prawy dolny?

A nie lewy gorny?

:) ja pisałem o gwa1000....

tam od synchronizacji jest prawy dolny, prawy górny od temperatury, lewy dolny od MODE, a lewego górnego nie ma wcale..

trochę się nie zrozumieliśmy... :D

Hej.

Od jakiegos czasu napaliłem sie na GW-A1000D ale jak go obejrzałem na zywo to poczułem jakis dziwny niedosyt.

Mianowicie chodzi o to, ze obecnie namietnie uzywam GW-3000BD i jak je tak obok siebie porównałem to 3000BD wydaje mi sie cięższy, pewniejszy, solidniej wykonany i ogólnie taki solidny i mocny natomiast A1000D był lekki, delikatny i te plastikowe guziki tez wydały mi sie słabe.

Czy ktos z Was miał możliwosc zestawienia ze soba tych modeli na żywo i odniósł podobne wrażenia?

Witam mam pytanie jeżeli dość często podróżuje i strefa czasowa się zmienia to jak najszybciej przestawiać zegarek bez wybierania strefy czasowej tak żeby sam łapał sygnał z danej strefy.