Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

battrek

problem z bransoletą do MOVADO

Recommended Posts

Szanowni Forumowicze!

Mam pewien problem. Kupiłem używany zegarek Movado

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/24870-movado-zegarki-z-klasa/page__st__20

(na końcu postu)

no i blanzoleta jest za mała o jedno ogniwko.

Może ktoś z Was podpowie jak rozwiązać ten problem. Wiem, że trzeba ratować

tą bransoletę, która jest bo innej się nie dopasuje, a poza tym ta co jest pasuje wizualnie.

Bardzo proszę o podpowiedź gdzie szukać i jak załatwić tą sprawę.

Serdecznie pozdrawiam!

Najprościej dorobić segment, pasujący do całości. Trzeba sporządzić rysunek segmentu i poszukać wykonawcy, wtedy "rysownik" odpowiada za wygląd.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Krystian19025
      Witam, niedawno znalazłem taki zegarek jak na zdjęciu czy mógłby mi ktoś coś więcej powiedzieć na temat tego zegarka?

Wygląda na to że tarcza została zmieniona (wg mnie oczywiście) i aktualnie jest od zegarka cyma, w środku jest mechanizm firmy movado oraz numery seryjne.
      Niestety nic nie znalazłem po numerach seryjnych. 

Czy ma ktoś wiedzę na temat tego zegarka?

• By As82
      M O V A D O CLUB

A l w a y s . . .
      . . . I n . . .
      . . .M o t i o n . . .

Jak zwykle tworząc temat tego typu, nie mam zamiaru wymądrzać się na temet historii marki Movado. Powiem tylko w skrócie że jest długa i zawiła jak większość wielkich marek które nie przetrwały nowej ery zegarków elektronicznych. Marka niby istnieje po dziś dzień ale ile ma wspólnego z myślą jej założyciela mogą tylko wiedzieć ich użytkownicy, których jak myślę nie brakuje w naszym gronie. Zachęcam wszystkich właścicieli zegarków marki movado do podzielenia się wrażeniami jakie płyną z obcowania z tymi pięknymi czasomierzami.

Ja zaprezentuję Movado Kingmatic hs360, zegarek z końca lat 60.
      Posiadam go od 5 lat i po dziś dzień za każdym razem gdy nakładam go na nadgarstek, robi na mnie wielkie wrażenie.
      Mechanizm automatyczny cal.405 hi beat, tzw. płynąca sekunda,ze względu na szybkie bicie 36000 A/h zegarek utrzymuje bardzo dokładny czas. Rezerwa chodu 40 godzin. Rotor mechanizmu bardzo ładnie zdobiony logiem firmy. Bransoleta z pełnych ogniw, pięknie układa się na nadgarstkiu,ogólnie mówiąc dla mnie cudo;)

• By ratownik92
      Witam serdecznie forumowiczów. Poszukuję informacji na temat tego zegarka. Czy jest ktoś w stanie mi powiedzieć coś na jego temat? Google niestety nie podpowiada.

Pozdrawiam serdecznie.
    • By Grigoris1
      Mam problemy z ustaleniem do czego mógł służyć ten czasomierz.

Spotkałem dość dużo rozmaitych zegarków tej manufaktury ale takiego egzemplarza jeszcze nie.

Wyróżnia się:

- rozmiarami - 60mm;

- masywnymi wskazówkami;

- wałkiem na 3;

- pięknym precyzyjnym mechanizmem na 19 kamieniach z niespotykaną mikroregulacją i dużą ilością wkrętów/wyważników na balansie.

Wg mojego skromnego zdania to za mało na chronometer okrętowy i za dużo na zwykły zegarek kieszonkowy - cóż więc to jest???

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.