Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu ten Bulls często był polecany jako najtańsza opcja ze 105, ale teraz nie jestem już na bieżąco :)

http://allegro.pl/rower-bulls-harrier-52cm-105-ka-carbon-hit-i4493207060.html

Piszcie do kolegi Marcinkowski to wam coś znajdzie odpowiedniego :)

 

edit: o już widzę, że znalazł :D

Edytowane przez Bartosz 86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Kellys za 3500 to superoferta.

Za tą cenę pełna grupa 105 (nawet z kasetą) to okazja.

A ile waży ten rower, tak z ciekawości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten rower nie waży ;)

Producent nie podaje takich danych. Mam taką samą rame w domu, mogę sama rame zwazyc ;)

Temu kellysowi moim zdaniem brakuje tylko supportu press fit (bulls ma) ;) Te nowe ramy alu robią ogromne wrazenie.

Edytowane przez Marcinkowski

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Kellys za 3500 to superoferta.

Za tą cenę pełna grupa 105 (nawet z kasetą) to okazja.

A ile waży ten rower, tak z ciekawości?

 

Niestety z łańcuchem się wyłamali...

 

Dzięki za podpowiedzi, info poszło dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na koła i masywność ramy, to obstawiałbym tak 9,1-9,4 kg za kompletny rower.

 

A tak przy okazji. Wiem, że nie ma wiarygodnych i obiektywnych sposobów pomiaru mas rowerów, ale i tak niektórzy producenci (np Scott czy Canyon) ją podają, a niektórzy nie.

Czy to znaczy, że mają się czego wstydzić? 

Edytowane przez Tommaso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za taką kasę to można nawet na ultegrze kupić nowy rower.

 

Tommaso ja nie wierze w dane katalogowe. Dla klientów mam wagę rowerową na miejscu ;)

Edytowane przez Marcinkowski

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę:

http://www.bikekatalog.pl/2011/rowery/146/Ghost.EBS.Race/

 

Praktycznie bezkonkurencyjny rower na rynku. Oczywiscie w katalogu jest cena katalogowa ale o tym nie rozmawiamy ;)

 

No OK tylko że Orbea karbonowa z lepszymi kołami :)

 

...ale fakt ten Ghost to mega oferta, gdybym teraz kupował alu to nie zastanawiałbym się. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do wyrwania za podobną kasę jak ten Kellys 50.

 

Zakładając, że cena katalogowa jest do negocjacji to nie widzę lepszej opcji alu na rynku. 

Powiem tylko, że sam sie przymierzałem do Ghosta i prawie go kupiłem - uważam, że to wyśmienite rowery w bardzo dobrych cenach. 

Edytowane przez Bartosz 86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki mały update ;)

 

zanuhaje.jpg

 

Cały czas czekam na czasowskazywacz, porządne koszyki, no i buty przedewszystkim.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale te są plastikowe, a ja czekam na karbonowe ;) Pomysł Coca Coli podpatrzyłem w innym rowerze - chłopak sobie zachwalał, że mają ładną matową czerń i góre krwisto czerwoną, więc stwierdziłem, że idealnie się nadadzą do mojego rowerka, no i rzeczywiście :)

 

y3e9anum.jpg

 

Jeszcze te koła FFWD w czarnym macie o których rozmawialiśmy i będzie przepysznie ;)

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że mostek sobie już odwróciłeś. :)

A co Ty chcesz od tych Swissów, one też są ładne. I dość lekkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michal i koniecznie ogolony musisz jezdzic bo opory wzrosna inaczej...;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek, nie, nie obracałem :) Ale wkrótce spróbuje, zobaczymy czy też będzie mi wygodnie. Te koła co mam są naprawde dobre, ale ja chce też jeszcze coś o większym stożku. Pozatym drażni mnie ta srebrna obręcz od hamowania, chce tam czerń - takie moje widzimisię ;)

 

Michal i koniecznie ogolony musisz jezdzic bo opory wzrosna inaczej...;)

Musiałbym na głowe upaść :D Zawsze mnie to zastanawiało, ile i czy w ogóle to coś daje podczas wyścigów :)

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawe, z reguły w nowych rowerach jest w dół. Na zdjęciach Canyona też.

Ale ja zawsze obracałem, tak mi było wygodniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak zamontowałem podczas składania po odebraniu paczki.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale te są plastikowe, a ja czekam na karbonowe ;) Pomysł Coca Coli podpatrzyłem w innym rowerze - chłopak sobie zachwalał, że mają ładną matową czerń i góre krwisto czerwoną, więc stwierdziłem, że idealnie się nadadzą do mojego rowerka, no i rzeczywiście :)

 

 

Jeszcze te koła FFWD w czarnym macie o których rozmawialiśmy i będzie przepysznie ;)

 

Wypas będzie - dobrze że odszedłeś od koncepcji nadmiernego kolorowania roweru :)

Dodasz koła i będzie super - nie wiem czy towarzystwo zauważyło jaką wypasioną sztycę ma ten Canyon :)

 

 

Musiałbym na głowe upaść  :D Zawsze mnie to zastanawiało, ile i czy w ogóle to coś daje podczas wyścigów  :)

 

To nic nie daje w kwestii osiągów, to tylko kwestia kolarskiej estetyki - dla pro zawodników to ma o tyle też znaczenie, że łatwiej opatrunki z nóg sie potem ściąga ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden stary koszyk możesz mi wysłać, przyda się. :P Stawiam piwo jak będziesz kiedyś w Gdańsku na jakimś spotkaniu. :)

 

Mam jeszcze dwa pytania do speców.

1. Ile minimum trzeba wydać na szosę na karbonowej ramie, z w miarę przyzwoitym osprzętem?

2. Czytałem, że górskie pedały SPD nie są za dobre na szosę. Faktycznie tak jest? Nie za bardzo widzi mi się kupować drugą parę butów specjalnie do szosy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wszystko tłumaczy co do owłosienia :D Co do kolorystyki, to troche dałem d*py, bo zamówiłem czerwone koszyki i teraz żałuje, bo czarne byłyby lepszym pomysłem. No ale zobaczymy jak to ze sobą zagra jak w końcu dojdą.

 

Na te czekam :

 

post-27475-0-68830400-1408564068_thumb.jpg

 

ps. sztyca w tym rowerze jest genialna!

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.