Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

Taka troche anty euroPRO ;)

 

No właśnie - już pierwsze przykazania się kłaniają - czarne buty - kup sobie chociaż białe ochraniacze :D

Koła też nie takie jak trzeba - Lightweight albo Zipp :P 

 

...i jeszcze nóg nie chce golić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O żesz w mordę, te przykazania to od Szymona? Mam białe skarpetki, to już ok? :D


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O żesz w mordę, te przykazania to od Szymona? Mam białe skarpetki, to już ok? :D

 

Tylko pod warunkiem że nogi ogolisz... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja niestety nie będę PRO :(


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja niestety nie będę PRO :(

 

Nie martw się, PRO jest trochę jak Święty Mikołaj - prawdopodobnie nie istnieje :D

Edytowane przez Bartosz 86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łódź Łagiewniki. Mój zmodyfikowany Trek X-Caliber.

post-48711-0-70184300-1408975566_thumb.jpg


www.opal.za.pl www.brykietlodz.za.pl www.drewno-opalowe-detal.gsi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O żesz w mordę, te przykazania to od Szymona? Mam białe skarpetki, to już ok? :D

 

Skarpetki muszą być pod kolor stroju, nie butów, ale czarrne obuwie i tak dyskwalifikuje Cię na wstępie, więc sorry ziom :P;)

Edytowane przez tessio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne malowanie :)

Bardzo mi się spodobał ten kolor. Jak zobaczyłem ten rower to musiałem go mieć mimo, że był sporo poniżej przewidzianego budżetu dlatego też od razu przeszedł wstępna modyfikacje.


www.opal.za.pl www.brykietlodz.za.pl www.drewno-opalowe-detal.gsi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się spodobał ten kolor. Jak zobaczyłem ten rower to musiałem go mieć mimo, że był sporo poniżej przewidzianego budżetu dlatego też od razu przeszedł wstępna modyfikacje.

 

To 27,5? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

29er


www.opal.za.pl www.brykietlodz.za.pl www.drewno-opalowe-detal.gsi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj trafiłem też na podobne, ale w kilku miejscach inne zasady. W sumie chyba lepsze, chociaż mniej śmiechowe - http://www.velominati.com/the-rules/

 

@Zdjęcie Treka - kask źle przyczepiony, wedle zasady 76 powinien być przypięty do mostka. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

29er

 

Jak wrażenia z jazdy 29er?

Ja do tej pory ujeżdżałem terenowo 26 i chciałbym teraz wymienić starą terenówkę na 29 ale słyszałem że 27.5 jest bardziej optymalna. 

Ja jednak skłaniam się do 29 bo mam blisko 195 wzrostu i jakieś 90kg więc większe koła powinny być dla mnie optymalne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skarpetki muszą być pod kolor stroju, nie butów, ale czarrne obuwie i tak dyskwalifikuje Cię na wstępie, więc sorry ziom :P;)

No to poległem. Życie bywa takie okrutne :(

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to poległem. Życie bywa takie okrutne :(

 

Tyle dobrych chęci a człowiek i tak zostaje "trzepakiem" :D 

Jak to mawiał mój dyrektor w liceum o niektórych uczniach "choć dołożyć szczerych chęci z gówna bata nie ukręci" :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wrażenia z jazdy 29er?

Ja do tej pory ujeżdżałem terenowo 26 i chciałbym teraz wymienić starą terenówkę na 29 ale słyszałem że 27.5 jest bardziej optymalna. 

Ja jednak skłaniam się do 29 bo mam blisko 195 wzrostu i jakieś 90kg więc większe koła powinny być dla mnie optymalne. 

Ja mam 196cm i 92,5kg wagi. Rama 21. Jeździ się rewelacyjnie. Człowiek o naszych rozmiarach nie powinien nawet myśleć o mniejszych kołach. Kiedyś jeździłem na 26 z ramą 19 i ledwo jeździłem 18km/h. A na tym rowerze to lekko osiągam 35km/h. Wielkie koła to większa prędkość i wygoda bo dobrze wybierają dziury. No i taki rower nie wygląda karykaturalnie. Moja dziewczyna jeździ na Unibike'u 29er z ramą 19. Ona ma 173cm wzrostu i można by dyskutować ale ona ogarnia rower i mówi, że nie zamieniła by.


www.opal.za.pl www.brykietlodz.za.pl www.drewno-opalowe-detal.gsi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta mi się podoba: 

"The correct number of bikes to own is n+1"

 

Ale minimum to 3. :) Brakuje mi 1 roweru do minimum...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle dobrych chęci a człowiek i tak zostaje "trzepakiem" :D 

Jak to mawiał mój dyrektor w liceum o niektórych uczniach "choć dołożyć szczerych chęci z gówna bata nie ukręci" :D :D

:D


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to poległem. Życie bywa takie okrutne :(

Jeszcze nie, możesz sobie kupić białe owiewy B);)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak jest cień nadziei na bycie PRO! Biore :D


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa, widziałem, odpiszę niebawem. Wyjechałem i tak jakoś nie chciałem strzelać z głowy cenami ;)

btw co sądzicie Panowie ?

1518373_10152481079482911_79392097006559


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa, widziałem, odpiszę niebawem. Wyjechałem i tak jakoś nie chciałem strzelać z głowy cenami ;)

btw co sądzicie Panowie ?

 

 

Rewelacja!!! 

Kiedy zaczniesz je sprzedawać? :)

Edytowane przez Bartosz 86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luzik, czekam na info w swoim czasie w takim razie. :)

 

Miazga. Nowy nabytek? To jest korba 1 biegowa? Na pierwszy rzut oka tak mi wyglądała, ale ta przednia przerzutka zbiła mnie z tropu. Z tyłu też jakaś duża ta kaseta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.