Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, petruss napisał(-a):

Nic, na siłę, dobrze że mogłeś obejrzeć, a nie tylko wysyłka. Zaglądałeś do Bernard rowery? Tam można coś fajnego wyrwać.

 

Nie nie patrzyłem nie napinam się i będę oglądał w pobliżu rowery, coś się pojawi to obejrzę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, revolta4 napisał(-a):

Co za czasy 

bardzo mocno poje...ane 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam fatbike Trek farley minimum 19,5" (L lub XL) w rozsądnej cenie, mogę wymienić na meridę Silex 200 z moją dopłatą jeśli będzie jakiś fajny egzemplarz.cc34259ddaf408a7eff5014869b6d8e0.jpg&key=ce10367291975a0322feb99b4cabdeab59b1ab53c8206b6629160432a77b81d0

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka



Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, ecipeci napisał(-a):

bardzo mocno poje...ane 

Pamiętam jak w 2020 zamknęli fabrykę Krossa, zamknęli lasy a później wszystko wystartowało ze wzmożoną siłą bo rower bdb anty-covid. Ceny wszystkiego co rowerowe min 1,5x do góry a dostępność odwrotnie proporcjonalnie w dół.

Wtedy mój kumpel z UK, powiedział "będą kradli" w domyśle na potęgę jak w latach 80 wigry, jubilaty, ukrainy gdzie każdy byl czyjś i niczyj, ale właścicieli miał kilkunastu.

Niestety to się sprawdza. Ciekawy jestem czy w mekkach rowerowych jak jakieś burgerownie i bary u podnóża szlaków zjazdowych nadal ludzie będą sobie tak beztrosko odwieszali rowery bez zapinania wierząc, że w tych miejscach gdzie rowerowa brać zlodzieji nie ma a rowery po kilkadziesiąt tysi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Burns napisał(-a):

Pamiętam jak w 2020 zamknęli fabrykę Krossa, zamknęli lasy a później wszystko wystartowało ze wzmożoną siłą bo rower bdb anty-covid. Ceny wszystkiego co rowerowe min 1,5x do góry a dostępność odwrotnie proporcjonalnie w dół.

Wtedy mój kumpel z UK, powiedział "będą kradli" w domyśle na potęgę jak w latach 80 wigry, jubilaty, ukrainy gdzie każdy byl czyjś i niczyj, ale właścicieli miał kilkunastu.

Niestety to się sprawdza. Ciekawy jestem czy w mekkach rowerowych jak jakieś burgerownie i bary u podnóża szlaków zjazdowych nadal ludzie będą sobie tak beztrosko odwieszali rowery bez zapinania wierząc, że w tych miejscach gdzie rowerowa brać zlodzieji nie ma a rowery po kilkadziesiąt tysi.

a ja się cały czas zastanawiam kiedy ta sztucznie pompowana bańka pęknie

 

jak składałem Yeti to kupiłem wszystko od ręki, wszystko dostępne, wiadomo, że w cenach nieadekwatnych i drożej niż to było raptem kilka lat temu, wszędzie opowiadają, że nic nie ma, że na rowery się czeka po rok czy dwa lata i tak ludzi "wypaczają" a ludzie i tak kupują po cenach narzuconych przez "biednych" producentów, którzy jak widać w poniższym artykule notują rekordowe zyski

 

https://www.pinkbike.com/news/in-100th-year-of-business-shimano-breaks-revenue-and-earnings-records-by-ridiculous-margins.html

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ecipeci napisał(-a):

a ja się cały czas zastanawiam kiedy ta sztucznie pompowana bańka pęknie

 

jak składałem Yeti to kupiłem wszystko od ręki, wszystko dostępne, wiadomo, że w cenach nieadekwatnych i drożej niż to było raptem kilka lat temu, wszędzie opowiadają, że nic nie ma, że na rowery się czeka po rok czy dwa lata i tak ludzi "wypaczają" a ludzie i tak kupują po cenach narzuconych przez "biednych" producentów, którzy jak widać w poniższym artykule notują rekordowe zyski

 

https://www.pinkbike.com/news/in-100th-year-of-business-shimano-breaks-revenue-and-earnings-records-by-ridiculous-margins.html

 

Ale dobrze wiesz że to samo jest w wielu markach zegarkowych, nożowych, samochodowych i jeszcze pewnie kilku innych.

A może ludzie nauczą sie teraz użytkować, szanować i naprawiać niż tylko konsumować i wyrzucać ? Tylko, że te produkty celowo nie mają trwałości i są postarzane, może się nie dać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Burns napisał(-a):

Ale dobrze wiesz że to samo jest w wielu markach zegarkowych, nożowych, samochodowych i jeszcze pewnie kilku innych.

A może ludzie nauczą sie teraz użytkować, szanować i naprawiać niż tylko konsumować i wyrzucać ? Tylko, że te produkty celowo nie mają trwałości i są postarzane, może się nie dać.

naprawiało się kiedyś, teraz się wyrzuca i kupuje nowe, chore czasy nastały i tyle, ludzie są niestety wypaczeni mocno tak mi się zdaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Burns napisał(-a):

Pamiętam jak w 2020 zamknęli fabrykę Krossa

Fabryka krossa nigdy nie była zamknięta z powodu cividu 😜😜😜 zamakaja ją na 2 - 3tygodnie w sezonie urlopowym i wszyscy mają wolne tak jak LG elektronic w Mławie np taka jest polityka firmy żeby nie brakowało pracowników na poszczególnych stanowiskach z powodu urlopu letniego jest przestój letni urlopowy nie związany wogole z covidem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, revolta4 napisał(-a):

Fabryka krossa nigdy nie była zamknięta z powodu cividu 😜😜😜 zamakaja ją na 2 - 3tygodnie w sezonie urlopowym i wszyscy mają wolne tak jak LG elektronic w Mławie np taka jest polityka firmy żeby nie brakowało pracowników na poszczególnych stanowiskach z powodu urlopu letniego jest przestój letni urlopowy nie związany wogole z covidem 

No może chodziło o jakieś grupowe zeolnienie powyżej 100 osób.

Tak właśnie było:

https://www.forbes.pl/biznes/kross-przeprowadzi-zwolnienia-grupowe-przez-koronawirusa/gqf7f8k

Nie wiem czy doszło do skutku a nawet jak doszło to i tak już pewnie pracują ponownie.

Nie czepiamy się szczegółów, chodzi o chore sytuacje sztucznie kreowane.

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, revolta4 napisał(-a):

Fabryka krossa nigdy nie była zamknięta z powodu cividu 😜😜😜 zamakaja ją na 2 - 3tygodnie w sezonie urlopowym i wszyscy mają wolne tak jak LG elektronic w Mławie np taka jest polityka firmy żeby nie brakowało pracowników na poszczególnych stanowiskach z powodu urlopu letniego jest przestój letni urlopowy nie związany wogole z covidem 

Kolega z okolic więc jest zorientowany :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sezonowi pracownicy. Przychodzą na sezon i odchodzą po sezonie nie mają przedłużonych umów jak wszędzie. Mniejsza o większość 

 

Jak mówicie sztuczne napędzanie bałaganu. 

W wekend byłem w Olsztynie rowerów pełne sklepy każdy rozmiar oglądałem sobie rondo, orbea, mogłem się przymierzyć sprawdzić itd 

1 minutę temu, ecipeci napisał(-a):

Kolega z okolic więc jest zorientowany :)

Dokładnie 😋

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, revolta4 napisał(-a):

Sezonowi pracownicy. Przychodzą na sezon i odchodzą po sezonie nie mają przedłużonych umów jak wszędzie. Mniejsza o większość 

 

Jak mówicie sztuczne napędzanie bałaganu. 

W wekend byłem w Olsztynie rowerów pełne sklepy każdy rozmiar oglądałem sobie rondo, orbea, mogłem się przymierzyć sprawdzić itd 

Dokładnie 😋

to trzeba było objechać Rondo na Orbei ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, ecipeci napisał(-a):

to trzeba było objechać Rondo na Orbei ;)

W sumie mogłem, nie miałem zamiaru kupować w najbliższym czasie to nie chciałem sprzedawcy zawracać gitary choć jak mówisz mogłem się każdy rowerem przejechać, podchodzę do tech graveli jak pies do jeża, chce nim jeździć po dzurawych asfaltach mazurskich i gładkich jak stół szutrach każdy inny teren będę załatwiał mtb dla wygody, ale nadal się wącham czy taki gravel mi się przyjmie czy po dwóch tygodniach jie będę szukał kupca na niego 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, revolta4 napisał(-a):

W sumie mogłem, nie miałem zamiaru kupować w najbliższym czasie to nie chciałem sprzedawcy zawracać gitary choć jak mówisz mogłem się każdy rowerem przejechać, podchodzę do tech graveli jak pies do jeża, chce nim jeździć po dzurawych asfaltach mazurskich i gładkich jak stół szutrach każdy inny teren będę załatwiał mtb dla wygody, ale nadal się wącham czy taki gravel mi się przyjmie czy po dwóch tygodniach jie będę szukał kupca na niego 

Jak kupisz XL to odkupię za 1/2 po dwóch tygodniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, revolta4 napisał(-a):

W sumie mogłem, nie miałem zamiaru kupować w najbliższym czasie to nie chciałem sprzedawcy zawracać gitary choć jak mówisz mogłem się każdy rowerem przejechać, podchodzę do tech graveli jak pies do jeża, chce nim jeździć po dzurawych asfaltach mazurskich i gładkich jak stół szutrach każdy inny teren będę załatwiał mtb dla wygody, ale nadal się wącham czy taki gravel mi się przyjmie czy po dwóch tygodniach jie będę szukał kupca na niego 

też miałem taki dylemat i rower się przyjął znakomicie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Burns napisał(-a):

Jak kupisz XL to odkupię za 1/2 po dwóch tygodniach.

No właśnie, tylko XL mam 188cm 

10 minut temu, ecipeci napisał(-a):

też miałem taki dylemat i rower się przyjął znakomicie 

To super. Ja mam obawy ze się nie przyjmie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, revolta4 napisał(-a):

No właśnie, tylko XL mam 188cm 

To super. Ja mam obawy ze się nie przyjmie 

No to 🎸

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak więc trzeba kręcić tym co jest 😃

IMG_20211115_104026-01.jpeg

Teraz, Burns napisał(-a):

No to 🎸

Będziesz się mordował na jakimś gravelu daj spokój 👿

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Burns napisał(-a):

Jak kupisz XL to odkupię za 1/2 po dwóch tygodniach

kusi gravel kusi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega tak szuka kasku ze względu na wygląd czy wygodę ? Poprzednie nie pasują na głowę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ecipeci napisał(-a):

Kolega tak szuka kasku ze względu na wygląd czy wygodę ? Poprzednie nie pasują na głowę ?

 

I jedno i drugie... Ten na sucho mega wygodny, ale zobaczymy jutro. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może zaproponuje te co sam mam - Kask Valegro i Protone - zakładasz i zapominasz że masz kask na głowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.