Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, revolta4 napisał(-a):

Żarcik. 

 

 

 

 

Mam aktualnie jeden rower, domopowalem drugi 4 razy i zawsze go sprzedałem x caliber zostawał, nie mogę dobrać drugiego modelu zawsze coś mi nie pasowało względem xcalibra. Teraz na celowniku był trek 920 okazuje się że jest już nie produkowany na rok 2022, magazyny puste sklepy puste nie do kupienia na tą chwilę. Patrzę teraz na RONDO BOGAN jest dostępny ale przydało by się przymierzyć zobaczyć go na żywo przejechać się..... 

Bogdan ;) to taki wyprawowiec, fajny, szkoda tylko że hamulce na linkę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, ecipeci napisał(-a):

Bogdan ;) to taki wyprawowiec, fajny, szkoda tylko że hamulce na linkę 

Dokładnie wyprawowiec. Szukam modelu z barankiem gdzie wejdzie opana 2.0 i więcej w ramę do treka 920 wychodzi 2.25, bogan ma fabrycznie 2.1 czyli super, bardzo mało jest o niem w necie, jak pozycja itd, 

Jakieś propozycje rowerów z 2 calowym laciem dostapnych? 

Najbardziej podobają mi się surly ogry, karate monky, ale kupić ten rower teraz to kosmos choćby ramę bym kupił zrobiłbym przeszczep z swojego treka wiem że jest tam prosta kierownica ale to nie przeszkadza chodzi o sztywnego wyprawowca 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, revolta4 napisał(-a):

Dokładnie wyprawowiec. Szukam modelu z barankiem gdzie wejdzie opana 2.0 i więcej w ramę do treka 920 wychodzi 2.25, bogan ma fabrycznie 2.1 czyli super, bardzo mało jest o niem w necie, jak pozycja itd, 

Jakieś propozycje rowerów z 2 calowym laciem dostapnych? 

Najbardziej podobają mi się surly ogry, karate monky, ale kupić ten rower teraz to kosmos choćby ramę bym kupił zrobiłbym przeszczep z swojego treka wiem że jest tam prosta kierownica ale to nie przeszkadza chodzi o sztywnego wyprawowca 

tu masz :) 

nowy Bogdan 

 

https://7anna.pl/product-pol-12774-Rower-Rondo-2022-Bogan-ST1.html

 

do tego taka bluza i masz super hiper zestaw ;) 

 

https://7anna.pl/product-pol-12996-Bluza-Rondo-Basicc-Granatowa.html

 

7anna stronę zmieniła kilka dni temu i przejrzyściej jest 

 

tu jest L-ka dostępna albo XL-ka - tylko to kawał drogi bo Kraków

 

https://bike-rs.pl/pl/p/Rower-Rondo-2021-Bogan-ST/6132

Edytowane przez ecipeci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, ecipeci napisał(-a):

tu masz :) 

nowy Bogdan 

 

https://7anna.pl/product-pol-12774-Rower-Rondo-2022-Bogan-ST1.html

 

do tego taka bluza i masz super hiper zestaw ;) 

 

https://7anna.pl/product-pol-12996-Bluza-Rondo-Basicc-Granatowa.html

 

7anna stronę zmieniła kilka dni temu i przejrzyściej jest 

 

tu jest L-ka dostępna albo XL-ka - tylko to kawał drogi bo Kraków

 

https://bike-rs.pl/pl/p/Rower-Rondo-2021-Bogan-ST/6132

One występuja w dwóch modelach z napędem 2x... I 1x....

Chyba będę celował w 2x...

Musze jeszcze poszukać innych modeli żeby mieć jakiś wybor. Chyba że się trafi rama surly wtedy by było rewelacyjnie 

 

 

surlyogreframesetblack.2__11847.1580432349.jpg

DSC03640.JPG

Kolor poglądowy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, revolta4 napisał(-a):

One występuja w dwóch modelach z napędem 2x... I 1x....

Chyba będę celował w 2x...

Musze jeszcze poszukać innych modeli żeby mieć jakiś wybor. Chyba że się trafi rama surly wtedy by było rewelacyjnie 

 

Kolor poglądowy 

temat ciekawy, trzeba szukać, w Treku masz szeroki kapeć i tutaj też chciałbyś szeroki - trochę się to pokrywa według mnie, do takiego gravela lepiej cieńszą oponę żeby lepiej szedł, pozycja przy baranku też będzie inna więc przy cieńszej oponie będzie rakieta na szutrach 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, ecipeci napisał(-a):

temat ciekawy, trzeba szukać, w Treku masz szeroki kapeć i tutaj też chciałbyś szeroki - trochę się to pokrywa według mnie, do takiego gravela lepiej cieńszą oponę żeby lepiej szedł, pozycja przy baranku też będzie inna więc przy cieńszej oponie będzie rakieta na szutrach 

Tu nie potrzeba rakiety tylko bombowca 😉😉 który przejedzie po wszystkim na sztywnym widelcu, nie potrzeba szybkości tylko wygodnej pozycji do przejechania 200km(trochę mnie poniosło ale 160km już robiłem 😃) na raz w 13 godzin, 

Mój rower ma 7 lat ja nim jeżdżę 7 lat może czas na zmiany..... 

Edytowane przez revolta4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rower 7 lat??? Chłopie w tym okresie powinieneś zmienić przynajmniej ze 3 razy 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, tessio napisał(-a):

Rower 7 lat??? Chłopie w tym okresie powinieneś zmienić przynajmniej ze 3 razy 😛

Widzisz czyli mam argument do zmiany he he 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tanio. Zadzwoń, zapytaj. Jeżeli będą chcieli twój nr karty kredytowej to będziesz wiedział skąd ta cena :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.02.2022 o 00:06, darekmp3 napisał(-a):

No raczej. Oryginalna rama Dogmy F kosztuje 6950 dolarów.

 

Często to się określa mianem "replika". Widziałem kiedyś "na żywo" taką replikę OLTRE XR4. Ja się na tym za bardzo nie znam, ale przy okazji tej ramy kolega pokazywał mi, gdzie są różnice. Dla laika, te porządnie wykonane "repliki" są trudne do rozróżnienia od oryginału. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To całkiem jak z zegarkami i milionem innych rzeczy 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, zegarkowo_rowerowo napisał(-a):

 

Często to się określa mianem "replika". Widziałem kiedyś "na żywo" taką replikę OLTRE XR4. Ja się na tym za bardzo nie znam, ale przy okazji tej ramy kolega pokazywał mi, gdzie są różnice. Dla laika, te porządnie wykonane "repliki" są trudne do rozróżnienia od oryginału. 

Replika to by była wypuszczona przez producenta lub za zgodą producenta a tak podróba to podróba, więc nie naginaj rzeczywistości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Burns napisał(-a):

Replika to by była wypuszczona przez producenta lub za zgodą producenta a tak podróba to podróba, więc nie naginaj rzeczywistości.

 

Nie naginan, stąd ten cudzysłów 😉 Ja doskonale wiem, jak to się nazywa i że są to po prostu lepsze albo gorsze, ale zawsze podróby. I nie napisałem, że są to repliki, tylko że określa się to mianem "repliki". Rozumiem, że to pewne subtelności językowe, ale myślałem, że je wyłapujesz i nie muszę łopatologii stosować 🤜🤛🍻

16 minut temu, ecipeci napisał(-a):

to jest czajnarello ;) 

Fakt. A co ciekawe, jest na to zapotrzebowanie, ludzie kupują, jeżdżą i wielu chwali sobie 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, zegarkowo_rowerowo napisał(-a):

subtelności językowe

Kolega @Burns szybciej napisał niż pomyślał :wub:

Zdarza się :)

 


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Jędrula.wawa napisał(-a):

Kolega @Burns szybciej napisał niż pomyślał :wub:

Zdarza się :)

 

Chyba tobie, a taka rama potrafi kończyny powyrywać, jeżeli kumasz do czego piję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, zegarkowo_rowerowo napisał(-a):

 

 🤜🤛🍻

Fakt. A co ciekawe, jest na to zapotrzebowanie, ludzie kupują, jeżdżą i wielu chwali sobie 😉

Czekałem, aż to napiszesz. Teraz pewnie będziesz odkręcał rzeczywistość, że kolega na papierze pokazywał. Ludzie kupują to na potęgę i to świadomie, szczególnie w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Burns napisał(-a):

Czekałem, aż to napiszesz. Teraz pewnie będziesz odkręcał rzeczywistość, że kolega na papierze pokazywał. Ludzie kupują to na potęgę i to świadomie, szczególnie w Polsce.

Marcin, a po co mam coś odkręcać? Była okazja przyjrzeć się takiemu rowerowi, bo ktoś chciał go sprzedać. Za 10kpln, na mechanicznej ultegrze. I nawet jeden z jeżdżących z nami zastanawiał się nad jego kupnem... Inną rzeczą jest to, że ja sam nie jestem w stanie wyłapać tych subtelności, które świadczą o takim czy innym pochodzeniu ramy... I naprawdę radzę dokładnie czytać 😉 I dopiero wtedy samemu odpisywać 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.