Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

20245780_1864490240470015_66369455865726

 

trek madone custom na cześć Haimara Zubeldia. Więcej fot na insta treka, nawet im to wyszło  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@70' możemy się dogadać. Pisz na PV co tam masz. Na WOŚP zawsze daje. Dzieciaki wielokrotnie korzystały z sprzętu od nich.

 

@trollu piękny sprzęt.

 

@kaido2 spotkałeś się z Danielem w Zielonej?

 

 

Licze, że we wrześniu będę już śmigać. 5 mięsiecy absencji.

Edytowane przez suqub

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

specjalna edycja Giant TCR Advanced SL - zwycięzca klasyfikacji górskiej Tour de France 2017 - Warren Barguil Team Sunweb :)

 

post-81121-0-19675000-1500927331_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20258368_461185787589329_143615388294176

 

a ja na L4 do konca sierpnia, obojczyk prosty juz nie bedzie ale mam nadzieje że się dobrze pozrasta 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie we wrześniu żeby pojeździć wokół domu  ;)  w góry w tym roku chyba nie zaryzykuję 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, ze i tak sobie na niego wsiadasz, zeby sobie chociaz na sucho posiedziec :)

 

Ten TCR to powinien byc "Magda M Edition :)

 

Suqub moge Ci dac fizik arione R7 lub selle italia x1. Jak troche pojezdze to do wboru moge dorzucic jeszcze specialized body geometry lub fabric scoop. Musze zdecydowac, ktore z nich zostawie. Takze bedziesz mial wybor z trzech. Poogladaj te siodelka w necie i jak zdecydujesz to napisz, ktore i daj dane do wysylki na priv.


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowy rower kupiony i nie możesz na nim jeździć, ja bym zwariował chyba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety, pewnych rzeczy się nie oszuka, trzeba odczekać aż się zrośnie ale plany mam ostro pokrzyżowane. Z urlopu nic nie wyszło, miały być wypady w góry - też nic z tego nie bedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najgorzej, że to w takim momencie, zaraz jak kupiłeś nową maszynę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a no, w sumie chyba z 4 razy nim jeździłem  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obyś mógł na nim śmigać zgodnie z przeznaczeniem. Chyba, że będziesz przypominał Kwazimodo. Wtedy że 2k za niego mogę dać

 

A na poważnie, oby wszystko było dobrze i się ładnie goilo.

 

Ja dzisiaj mam wizytę u lekarza. Zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne kolory ma giant na tdf i na giro miał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak na razie z nudów stwierdziłem, że trzeba zmienić kosz na bidon w fuelu  :lol:  pisałem już, że w ramie jest mało miejsca i przydałby się kosz z możliwością wkładania bidonu od boku, ten co mam przełożę do x-calibra, też się przyda. Dalej mam dylemat co z oponami w x-calibrze. X-caliber będzie teraz jeździł po asfaltach i szutrach, w teren zostaje fuel, dlatego chciałbym opony które przedewszystkim lekko toczyłyby się po twardym. Brałem pod uwagę m.in. Continentale double fighter 3 ale czytałem, że lepszym wyborem byłyby np schwalbe smart sam, niby bardziej terenowe ale przy ich konstrukcji bieżnika lekko idą po twardym. 

 

co do hebli - to trochę jak z elektroniką w samochodach/motocyklach wyczynowych i cywilnych - są goście co ogarniają 220KM moto ale raczej nie ma ich co porównywać z Rossim, więc ładują systemy wspomagające, które zawodowcowi są do niczego nie potrzebne. Jeżeli tarcze są bardziej przewidywalne niż szczęki to jako amator dla własnego spokoju wolałbym tarczę. A koniec końców to marketing - jeden będzie jeździł a szczękach, inny na tarczach, "wchodzący" w temat będą wpadać w sieć nowości - "bierz pan bo to hit" tak jak w mtb - 29 cali, boosty, plusy, teraz wracają 26 cali w wersji plus, 12 rzędowe napędy itd. Niektóre nowości się przydają, inne mniej

Edytowane przez trollu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem w poprzednim Giancie Smart Samy i jak dostały dużo powietrza to po asfalcie szły jak burza, w terenie też sobie radziły

 

jeśli chodzi o hamulce to ja np. ciesze się że wybrałem szosę ze szczękami, Ultegra naprawdę sobię radzi i kilka razy na mocnych zjazdach pomogły :)

 

co do opon jeszcze to jak skończą mi się te opony, które mam teraz na szosie to będę zmieniał na jakieś "lepsze" :) - egzo18 mógłbyś wkleić link to tych swoich - vittoria ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a później ludzie nie będący w temacie się pytają "czemu te rower są takie k... drogie?!"  :lol:  w fuelu mam opony XR4 TI - sztuka 200zł a najdroższa opona bontragera do fata 850zł... Są ludzie co za taką sumę kupują 4 sztuki do samochodu i jeszcze im na flachę zostaje.

 

Znalezione na fejsie - nowy kross moon - nowe geo, malowanie - zupełnie nowy rower. Tyle że chyba danych jeszcze nie ma ale będę szukał, wygląda ciekawie, czytam różne testy i gdyby nie to, że kross do tej pory nie miał nic na pełnym zawiasie i kole 29 to odpadł, inaczej byłby brany pod uwagę 

20264712_10156342678933906_8092012471728

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha wiem  :lol:  ale wg mnie - wolałbym nasz polski rower niż zagraniczny, zawsze to miło przeczytać info, że produkuje sie u nas rowery, osprzęt itd. Grunt, żeby były konkurencyjne. Moon dla mnie to juz za dużo, prędzej soil by mi pasował ale geo mają raczej ok, dość długie i niskie więc nowocześnie, dużo tego jeździ a to też o czymś świadczy. Poza pierdołami jak odkręcające się śrubki (co w sumie w każdym rowerze trzeba kontrolować jak nie chce się mieć kuku) to fulle krossa nie mają większych problemów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zagłębiłem się w temat. Ale sprawy gwarancji są podejrzane.

Ile masz gwarancji na ramę Treka?

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

główna rama dożywotnia a na tylny trójkąt 5 lat. W remedym o ile dobrze pamiętam dają na tył już 3 lata, chyba wiedzą kto jak używa dany model  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kross daję bodajże 2 lata, lub przedłużoną do 5. Na całą ramę.

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

YT, canyon i wiele innych firm też nie daje dożywotnich gwarancji a rowery sprzedają się w setkach sztuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kross się na potęgę sprzedaje :)

Oststnio serwisowałem krossa levela b3. Rower swoje kosztuje, koła jak z gumy, sterty na samych kulkach, nawet nie na wiankach. Miekka rama. A szkoda, bo z wyglądu ładny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.