Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

Willier ładny, nawet bardzo. Szkoda, że nie ma linek poprowadzonych w ramie. Dają +10 do wyglądu. :P Jeśli kupujesz coś nie z wyprzedaży to celowałbym w coś na nowej 105. Kilka fajnych usprawnień względem poprzedniej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wertykal ? ;)

Zgadza się, Wertykal miałem na myśli  :)

 

A ten Cannondale to chyba okolice Zakopiańskiej? 

Edytowane przez Bartosz 86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, byłem w Wertykalu, isporcie i sklepie Speca. Cannondale najbardziej mi się spodobał, ale to już inny przedział cenowy. Wilier też bardzo ładny, Spece mtb cholernie mi się podobają, kolarki jakoś do mnie nie gadały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie własnie też nie bardzo Spece trafiają. No może jakieś S-worksy ale to już jakiś kosmos cenowy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak coś upoluję to dam znać (przynajmniej zainteresowanym) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zerknij jeszcze do Poręby na rowerki :)

 

A z Canondalew budżecie też się coś znajdzie:

http://www.isport.pl/rower-cannondale-caad-105-compact-2015-p-9808.html

http://www.isport.pl/rower-cannondale-caad-105-compact-blue-2014-p-8807.html

Edytowane przez Bartosz 86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle że ja jednak chcę ramę z włókna węglowego, wydam sporo kasy na rower a potem będę sobie pluł w brodę, że trzeba było trochę dołożyć i mieć jakiś sensowny karbon.

 

To teraz pytanie Bartosz do Ciebie, gdzie robiłem te zdjęcia?  :)

 

2d8qmhw.jpg

 

2lykac.jpg

 

Ten pierwszy to sensium, tylko w innym malowaniu:

 

http://www.lapierre-bikes.co.uk/2015/bikes-road-endurance/sensium-200-tp

 

drugi to xelius:

 

http://www.lapierre-bikes.co.uk/2015/bikes-road-race/xelius-efi-100

 

Różnica cenowa spora, obydwa sensowne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Krakowie już chyba wszystko widziałem, poza wielkopowierzchniowymi sklepami sportowymi  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz pytanie Bartosz do Ciebie, gdzie robiłem te zdjęcia?  :)

 

Tam gdzie ja kupiłem rower :P

 

Co do Lapierre powiem szczerze, że ceny nie zawsze są najniższe ale jakość wykonania wszystko rekompensuje z nawiązką. 

Ramy są super dopracowane, dostajesz certyfikat z pieczątką osoby która go składała. Jak trafisz na promocję albo wynegocjujesz rabat to uważam, że te rowery są rewelacyjne.  

Teoretycznie 5 lat gwarancji na ramę, ale nie miałem okazji (i mam nadzieję, że nie będę miał) sprawdzać jak egzekwowanie tej gwarancji wygląda :)

W sumie między rowerami różnice robi lepsza rama w Xeliusie i koła - uważam że jak chcesz jeździć więcej na szosie to dołożenie do xeliusa jest sensowne. Jeśli uzupełnienie dla kolarstwa górskiego to sensium w zupełności wystarczy.

Odradzam wersje z trzema blatami z przodu - w miarę sprawny kolarz tego nie potrzebuje. 

 

PS: te siodełka Selle Italia które tam montują chociaż super wyglądają to są cholernie niewygodne :)

Edytowane przez Bartosz 86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS: te siodełka Selle Italia które tam montują chociaż super wyglądają to są cholernie niewygodne :)

A to już od delikatności kuperka zależy ;)


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, bardzo ładne rowery o tym bajerze z certyfikatem to nie wiedziałem. Co do selle italia to w starym góralu miałem xo- po prostu wąska deska, dziś już bym na tym nie usiadł  ;)

 

P.S Marcin- delikatność delikatnością, ale zdrowie zdrowiem :)

Edytowane przez nav

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, bardzo ładne rowery o tym bajerze z certyfikatem to nie wiedziałem.

 

Ja się dowiedziałem jak odbierałem przygotowany swój egzemplarz - niby nic wielkiego a miłe :)

Karteczka z numerem ramy i osobą która składała - to chyba razem z kartą gwarancyjną - przynajmniej wiadomo, że składał człowiek który ma imię ;)

 

PS: na Twoich zdjęciach tam za szybą w prawym górnym roku stoi Look który ostatnio prawie mnie o zawał przyprawił - niesamowity rower w równie niesamowitej cenie... ehhh 

Edytowane przez Bartosz 86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to już od delikatności kuperka zależy ;)

Co fakt to fakt ;)

Mam pracę siedzącą i klikającą wiec jak po tym aktywność fizyczna która ma być odskocznią dodatkowo katuje mi tyłek to już za wiele :P

Edytowane przez Bartosz 86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się pochwalę. Ukończyłem dzisiaj swój pierwszy maraton MTB. Szału z wyniku nie ma, ale udało mi się wykonać założony plan w 100% (ukończenie poniżej pewnego czasu + nie być ostatnim). :)

 

PS. Nie kupujcie sztycy Ritchey Carbon. Chyba, że to była podróba, jakich dużo, ale ciężko stwierdzić. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dobre zdanie o częściach Ritchey , no ale ilość negatywnych opinii gwałtownie rośnie ostatnio .

Pewnie coś w tym jest .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się pochwalę. Ukończyłem dzisiaj swój pierwszy maraton MTB. Szału z wyniku nie ma, ale udało mi się wykonać założony plan w 100% (ukończenie poniżej pewnego czasu + nie być ostatnim). :)

 

PS. Nie kupujcie sztycy Ritchey Carbon. Chyba, że to była podróba, jakich dużo, ale ciężko stwierdzić. ;)

 

Gratulacje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

PS. Nie kupujcie sztycy Ritchey Carbon. Chyba, że to była podróba, jakich dużo, ale ciężko stwierdzić. ;)

Klasycznie się rozpruła wzdłuż czy pękła przy mocowaniu ? ;)

 

P.S> GRATULUJE!

Edytowane przez Marcinkowski

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są już u mnie :)

 

post-27475-0-52934500-1411497158_thumb.jpg

 

Pokrowiec też cud miód malina :D

 

Dane techniczne kół na stronie producenta :

 

http://www.ffwdwheels.com/products/wheels/road-tubular/f6r-ltd/

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.