Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
QuadrifoglioVerde

PROJEKT BUDŻETOWEGO ZEGARKA FORUMOWEGO CHRONO ZA 432 ZŁ

Czy podoba Ci się pomysł projekt taniego kwarca ?  

460 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Nie poszły :-( , dostaniecie ode mnie gratisy w ramach przeprosin za opóźnienie. Ci którzy jeszcze S.5 nie dostali. Po prostu nie starczyło mechanizmów do złożenia kilkunastu sztuk S.5. Połamały się osie sekundowe w transporcie. Zamówiłem już nowe mechanizmy, ale leżą już na HongKongowym cle 4 dni, czekają na samolot. Mam nadzieję, że szybko je dostanę i złożę te 5szt dla forumowiczów.

Doszły paski nato - mam pełen komplet już i lekki zawrót głowy co teraz z czym nosić ;)

Niestety nie mam jak naładować aparatu przez parę dni, więc fotki marnej jakości

jGE5tXH.jpg

ojlKq9M.jpgwwTYoWA.jpg

Paski ToxicNato jakby ktoś był zainteresowany - bardzo porządne :)

Moim zdaniem sport najlepiej wygląda na tym rally.

Na nato jest taki grzeczniutki jak panienka ze szkółki niedzielnej

Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

To fakt, na rally lepiej, ten niebieski wziąłem dodatkowo bo mnie ta fota zmiażdżyła :D 

60BF4506-4936-4222-8B5E-270FDAFFF0AE_zps

Pewnie powędruje za jakiś czas na coś z białą tarczą bo uwielbiam takie połączenie ;) 

Gorąca prośba czy mógł byś podać informację jak wyślesz s5 bo muszę się zorganizować z odebraniem paczki. Na Mikołaja będzie fajny prezent.

Edited by maka

Wreszcie mechanizmy się ruszyły, dzisiaj dostałem powiadomienie z DHL. Myślę, że ok Wtorku-Środy dostane je do rąk i na Piątek złożę pozostałe zegarki.

Doszły paski nato - mam pełen komplet już i lekki zawrót głowy co teraz z czym nosić ;)

Niestety nie mam jak naładować aparatu przez parę dni, więc fotki marnej jakości

Paski ToxicNato jakby ktoś był zainteresowany - bardzo porządne :)

gdzie takie paski można kupić

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Edited by DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Słabe foto ale wstawię poglądowo - bo właśnie założyłem branse w oczekiwaniu na dwa paski

post-90455-0-18729400-1479495864.jpg

post-90455-0-38727000-1479495870.jpg

Edited by moogio

Słabe foto ale wstawię poglądowo - bo właśnie założyłem branse w oczekiwaniu na dwa paski

Od czego ta bransoleta?

Tapaltak

Od czego ta bransoleta?

Tapaltak

Generalnie od niczego - taka trafia w moje gusta i ją kupiłem do kosmosa na próbę, 20 mm , pełne ogniwa z zapięciem motylkowym - szczotkowana. Bałem się ze za gruby wzór ale jest nieźle na żywo wygląda o niebo lepiej.

Generalnie od niczego - taka trafia w moje gusta i ją kupiłem do kosmosa na próbę, 20 mm , pełne ogniwa z zapięciem motylkowym - szczotkowana. Bałem się ze za gruby wzór ale jest nieźle na żywo wygląda o niebo lepiej.

Dasz lepsze zdjęcia szczególnie przy uszach? Kupowałeś online? Link?

Tapaltak

Nie poszły :-( , dostaniecie ode mnie gratisy w ramach przeprosin za opóźnienie. Ci którzy jeszcze S.5 nie dostali. Po prostu nie starczyło mechanizmów do złożenia kilkunastu sztuk S.5. Połamały się osie sekundowe w transporcie. Zamówiłem już nowe mechanizmy, ale leżą już na HongKongowym cle 4 dni, czekają na samolot. Mam nadzieję, że szybko je dostanę i złożę te 5szt dla forumowiczów.

Powiem szczerze że nie za bardzo wiem o co tu chodzi.

Najpierw piszesz że poniedziałek będzie dniem ostatnich wysyłek. Mija kilka dni - dokladnie 6. Cisza w tym temacie. Po kilku dniach jeden z kolegów zadaje pytanie czy wszystkie zegarki zostały wysłane. I tutaj okazuje się ze jednak nie. Odkrycie - zabrakło kilka sztuk :D :D :D 

Czy nie uważasz że z Twojej strony wcześniej powinna wyjść informacja o zaistniałej sytuacji?

W dalszym ciągu nie rozumiem dlaczego nie wysyłasz do mnie złożonego już podobno Kosmosa?   Przecież w cenie tego zegarka zawarta jest opłata za wysyłke kurierem?

Moogio, jakiej grubości jest ta bransoleta? Okolice 3mm czy węższa? Fajnie się to szczotkowanie komponuje.

Mam nadzieję że to co napisałeś powyżej to zart.

Kris2 a wez i sprawdz .Zrezygnuj z gratisu.Wyślą Ci zegarek sam. A gratis niech mi wyślą.

Ja bym sprawdził. :)

Moogio, jakiej grubości jest ta bransoleta? Okolice 3mm czy węższa? Fajnfie się to szczotkowanie komponuje.

... 3 mm - doszedł mi pas hand made rally - i leży

... 3 mm - doszedł mi pas hand made rally - i leży

Podrzuć proszę linke gdzie kupowaleś branse.

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.