Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

IWC Spitfire Chronograph

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba najbardziej nieudolna galeria w moim wykonaniu, aczkolwiek coś tam widać ;) Wkrótce dołoże jeszcze zdjęcia przycisków, koronki, oraz dekielka - ten jest jeszcze zafoliowany :D Zegarek bardzo szybko uzyskał status mojego ulubionego, nie chce za nic w świecie oddać miejsca na nadgarstku innym moim zegarkom :) Prześwietnie wykonany, wspaniałe indeksy, piękny antracytowy kolor, odpowiedni rozmiar, super dekielek, manufakturowy mechanizm, fantastyczny pasek wraz z kapitalnym zapięciem, wszystko to powoduje, że jest to dla mnie zegarek wręcz kompletny, GENIALNY ! Uwielbiam go.

 

Link do strony producenta :

 

http://www.iwc.com/e.../pilots/IW3878/

 

Zdjęcia :

 

IMG_4617-3_zps4fbad79b.jpg

 

IMG_5275-2_zps24df18dd.jpg

 

IMG_5272-2_zpsb7701728.jpg

 

IMG_5189-2_zps7fd5ea42.jpg

 

IMG_5188-3_zpsd01cd2f7.jpg

 

IMG_4970-2_zps6b219129.jpg

 

IMG_4937-2_zps82bff277.jpg

 

IMG_4768-2_zpsf5ba29ae.jpg

 

IMG_4763-3_zpse4dc4ee4.jpg

 

IMG_4748-2_zpsec8f0f8b.jpg

 

IMG_4463-2-1_zpsb85b9eea.jpg

 

IMG_4572-2_zps010c87cc.jpg

 

IMG_4622-2_zps8507a62a.jpg

 

IMG_4668-3_zps1654aa03.jpg


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to się dziwię że dopiero teraz go kupiłeś :) Najlepszy pilot na rynku jak dla mnie.


[Tissot Couturier Chrono / Seiko FFF / Kentex Skyman Pilot]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak świeci ? :)

Świeci bardzo fajnie, postaram sie to jakoś pokazać :)

 

Najlepszy pilot na rynku jak dla mnie.

Dla mnie również, bezkonkurencyjny :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Napiszę tak. Jest niezły. Nie mniej w Twojej kolekcji, a w mojej ocenie, to Twoje najsłabsze ogniwo grin.gif Mówiąc jeszcze dosadniej d*py nie urywa. Poprawny i nic poza tym. Tak, czy siak szczerze gratuluję, bo jak by nie patrzeć to nie jakiś tam pilot od Steinharta, czy Alpiny, ale IWC. Klasa sama w sobie. Jednak z tej manufaktury wybrał bym co innego wink.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu duże pisać, po prostu piękny!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super jest i to zapięcie też fajne robią.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za***isty jednym słowem ;).


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I zdjęcia też spoko :D

Słabe.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek jest bardzo ładny i rzuca się w oczy, szkoda żeby się nie podobał za takie pieniądze.

Pozdrawiam

Jonasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny IWC w mojej ulubionej kawie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał, chcesz sprzedać tą nieużywaną szlufkę ?

a poważnie, kwestia przypadku czy nadmiar w łapie powoduje, że nie ma jej już na co założyć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w zasadzie to jest kompletnie swietny...tylko rozmiar jest na ponadprzecietna lapke niestety...nie bede wiec wzdychal do tego modelu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał, chcesz sprzedać tą nieużywaną szlufkę ?

a poważnie, kwestia przypadku czy nadmiar w łapie powoduje, że nie ma jej już na co założyć ?

Pasek w tym zegarku jest dość długi, a i rzeczywiście mój nadgarstek do małych nie należy. Jak mam zapięty na przedostatnią dziurkę, to końcówka paska wchodzi do szlufki :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam zegarek bardzo ładny. Ale mnie to by tak wkurzały te trzy dni na datowniku, że nie dałbym rady go nosić :) Tak czy inaczej gratuluję. Mam natomiast Michał inne pytanie - jakim obiektywem do swojego EOS-a robiłeś te zdjęcia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

końcówka się zwęża, więc pewnie szlufka będzie spadać-może warto pomyśleć o zdemontowaniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

końcówka się zwęża, więc pewnie szlufka będzie spadać-może warto pomyśleć o zdemontowaniu?

Nie przeszkadza mi.

Mam natomiast Michał inne pytanie - jakim obiektywem do swojego EOS-a robiłeś te zdjęcia?

Normalnie amnezja mnie dopadła :) Później Ci sprawdze.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość entwistle100

Przecudowniewysmakowany, mimo iż w pierwszej chwili pasek wydawał mi się zbyt delikatny to teraz już czuję klimat. Gratuluję!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No podzielisz się info jakiegoż to obiektywy używasz do robienia zdjęc swoim zegarkom? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za przypomnienie, obiecuje wieczorem sprawdzić :) Odezwe się na pw.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG_5508-4_zps10e9b896.jpg

 

IMG_5697-3_zps6a1f8917.jpg

 

IMG_5508-2_zps594ef874.jpg

 

IMG_5628-2_zpsa068850a.jpg

 

IMG_5467-2_zps9b1d60d0.jpg

 

IMG_5393-3_zpsbc72fe06.jpg

 

IMG_5548-2_zps0f5237ba.jpg

 

IMG_5639-2_zps299da95c.jpg


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.