Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

marmach

Rolex Submariner - cena minimalna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Bardzo podoba mi się Rolex Submariner. Ceny w sklepach Kruk, czy luxtime.pl znam. Pytanie jaka jest minimalna cena za używany egzemplarz w bardzo dobrym stanie od sprawdzonego sprzedawcy?

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję na aledrogo kliknąć " cena - od najniższej". A tak poważnie to ja chyba nie czaję o co pytasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Bardzo podoba mi się Rolex Submariner. Ceny w sklepach Kruk, czy luxtime.pl znam. Pytanie jaka jest minimalna cena za używany egzemplarz w bardzo dobrym stanie od sprawdzonego sprzedawcy?

Pozdrawiam.

Zapewne pytasz w jakiej najniższej cenie możesz kupić zegarek tej marki?

Jeśli tak,to nikt Ci takiej odpowiedzi nie udzieli......


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

Bardzo podoba mi się Rolex Submariner. Ceny w sklepach Kruk, czy luxtime.pl znam. Pytanie jaka jest minimalna cena za używany egzemplarz w bardzo dobrym stanie od sprawdzonego sprzedawcy?

 

Wiedzę da Ci chcoćby Rolexforums, Orientację cenową inną niż US- Chrono24 , nowe w lepszych cenach ...niezależni sprzedający także z tego forum, używany z zaufanego źródła ...to jest najtrudniejsza opcja ale to dobry sposób na wejście w posiadanie fajnego zegara za akceptowalne pieniądze.... musisz czekać na okazję lub zaryzykować. W ciągu ostatnich kilku miesięcy na tym forum były co najmniej dwa kilkunastoletnie modele...ceny od 10 000 ( bez bransolety ) do 14 500 za klasyka bez daty

Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega pyta o to za ile można kupić Submarinera najtaniej w bardzo dobrym stanie od sprawdzonego sprzedawcy. Co jest tutaj niejasnego?

 

Niejasne jest to, że kolega pyta o kupno używanego zegarka w najniższej cenie. Skąd to niby mamy wiedzieć? Jak by pytał o nowy zegarek to ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na bazarku  ze 2-3 miesiące temu był Sub od forumowicza  , zakładam ,że to sprawdzony sprzedawca , roczny ,a więc w dobrym stanie   ;) , wywoławczo było z tego co pamietam 24 kpln .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalezy ktory model czyli ktora ref. Np. 116610ln najtaniej widzialem za 4,7€ uzywany z 2011r. Bez papierow, ale z gwarancja sprzedawcy (jubiler z Wiednia-pewniak). Nie wiem jak jest z Roleksami, ale ceny Panerai sa na Chrono24 mocno zawyrzone w porownaniu do tych z Paneristi.com wiec moim zdaniem zupelnie nie miarodajne. Ja osobiscie tez mam takie wrazenie (moge sie mylic), ze uzywane luksusowe zegarki na polskim rynku sa nizsze niz na zachodzie. Chodzi mi o finalowe/transakcyjne, a nie ofertowe ceny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. Muszę zgłębić temat i przygotować się na polowanie w, mam nadzieję niedalekiej, przyszłości.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu trafił mi się służbowo 16610T z 2008 roku. Między wierszami powiem, że poszedł za 16k, co prawda wymagał lekkiego polerowania, ale wydaje mi się, że cena była atrakcyjna- tak więc można trafić:)

PS pomijam ile miałem hojnych ofert zaczynających się od 3, a kończących na 7k. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.