Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, wystarczy że zdejmiesz go z reki na około 25min i gotowe  ;)

 

Kalibracji można dokonać jednak na dłuższa metę i tak to wiele nie zmieni jeśli pomiarów będziesz dokonywać na ręku w zależności od miejsca w jakim będziesz się znajdować różnice i odchyłki zawsze jakieś tam będą.

Edytowane przez GitBit

SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Ot taka zagwozdka, sprzedający na Allegro Seqndus w grudniu posiadał w ofercie Casio GW-9400-1ER w cenie 980zł, w chwili obecnej ma Romka w cenie 1199 zł... czym jest spowodowany taki wzrost ceny??? Po wysłaniu maila do nich nie otrzymałem odpowiedzi...

 

2. Czy kupował ktoś Romka z eGlobal Central Polska? Z opini wynika że zamawiając tam zegarek warto się uzbroić w stalowe nerwy (zaznaczę tylko że nigdy nie zamawiałem nic z Azji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Ot taka zagwozdka, sprzedający na Allegro Seqndus w grudniu posiadał w ofercie Casio GW-9400-1ER w cenie 980zł, w chwili obecnej ma Romka w cenie 1199 zł... czym jest spowodowany taki wzrost ceny??? Po wysłaniu maila do nich nie otrzymałem odpowiedzi...

 

2. Czy kupował ktoś Romka z eGlobal Central Polska? Z opini wynika że zamawiając tam zegarek warto się uzbroić w stalowe nerwy (zaznaczę tylko że nigdy nie zamawiałem nic z Azji)

 

 

Ad.1.

Ceny Casio w Polsce poszły znacząco w górę a sam kurs dolara też nie jest zachęcający do tańszego sprowadzania niż wcześniej to też importerzy podnieśli ceny.

A Seqndus to oficjalna dystrybucja i taniej na tą chwilę nigdzie nie kupisz, to po co ma taniej sprzedawać, jeśli w ogóle mógłby - chyba że bez zarobku  ^_^

Jeszcze dwa tyg. temu można było bez problemu z TT brać za 1050 zł. a 3 miesiące wcześniej za 980 zł.

Miałem wynegocjowaną cenę za Ranga 1050 a ostatnio już mi podnieśli na 1200  <_<  

Generalnie już o tym pisaliśmy że pierwotnie Rangeman był za tani na to co oferuję lub inaczej, na to co oferują inne modele za dwa razy wyższą cenę  ;)

Chyba przy analizowaniu ceny patrzyli na poprzednika Risemana który też drogi w sumie nie był pod koniec produkcji a mega zegar był w swoim czasie i mile go wspominam  :)

Duży popyt zweryfikował wszystko  :)

Jeśli tak bardzo go chcesz to kupuj, tańszy nie będzie - to se ne vrati  ^_^ 

 

Ad. 2.

Kupowali już z tego sklepu Koledzy z forum i nie tylko zegarki ale też aparaty i inne rzeczy.

Ostatnio dziewczyna która poprosiła instrukcję w PL właśnie brała Romka z tego sklepu.

Zakupów z Azji nie ma się co bać, ważne aby płacić przez paypala któy bardzo dobrze zabezpiecza i ubezpiecza samą transakcję a prawie wszystkie sklepy taką płatność akceptują a właściwie głównie wymagają.

 

Ja polecam Ci zakup tutaj:

http://www.mywatcheshub.com/index.php?main_page=advanced_search_result&search_in_description=1&zenid=bd300017b4b107c962d6f43b6fe4b2d4&keyword=GW-9400

Kupiłem już tam kilkanaście zegarków i nigdy nie miałem żadnych problemów  :)

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sequndus podwyżkę cen tłumaczy skokiem dolara:) i tak jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj kupiłem za 1050 w MAXTIME cena wyjściowa 1550 wiec udało się wynegocjować

 

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego nikt Ci nie zagwarantuje  ;)

Czytałeś mój post, pierwszy na tej stronie?

Tam poleciłem inny sklep  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pyk...

post-33253-0-28756600-1461789893_thumb.jpg

 

i pyk ... ponurak ;)

post-33253-0-66611900-1461790714_thumb.jpg

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iiii siup...
post-33253-0-70747200-1461877890_thumb.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

114585f9d0b4db00d96aebff47bc1b74.jpgwcale nie jest taki wielki

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

66bc7a17353085b4b39dafc2effd24ee.jpga tu powtórka z poprzednich wakacji, bo kolejne za pasem

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym czyścicie swoje jasne bezele ?

Zrobiły mi się ciemne ślady na rogach - pewnie od kurtki skórzanej - i nie bardzo chce to zejść.

Mydło i alkohol nie pomagają, choć wcześniej udawało się drobne zabrudzenia usunąć tym sposobem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja np. odrobiną terpentyny, maluję na codzień, więc zawsze pod ręką. Delikatnie wacikiem i później pod wodę - mydło i do wyschnięcia zostawiam.

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek jednak Roman pasuje ? :)


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podszedł i dobrze uzupełnia się z Gulfmasterem  :)

Jeszcze może MTG jak nie urwie mi ręki  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przeglądałem 9400 i spodobał mi się GW-9400CMJ-3, ale tak jak ktoś wcześniej pisał cena kosmicznie podskoczyła, jeszcze nie tak dawno może z rok temu tomo miał je na allegro w okolicach 1000zł teraz najtaniej 1350zł :(.

Nic trzeba poczekać aż za jakiś czas znudzą się ludziom  i zaczną pojawiać się na portalach aukcyjnych :-).


Choose Life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem w trakcie zakupu Popularnego Romka ;-) doradzicie gdzie kupić na allegro czy moze z zagranicy zamówić .... a moze jakiś sklep w rejonie Krakowa ... z góry dziękuję i przepraszam jeżeli już taki temat byl ale sporo stron na forum :-D:-D:-D

 

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.