Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko na mecz z Rumunią nie zakładaj ;)

No to z Andorą, Czadem, Kolumbią , Ekwadorem i Wenezuelą też lepiej nie... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem tylko o najbliższym meczu ;) Póki co Czad nam w grupie nie grozi :P

 

P.S. Tak mi się skojarzyło :P

post-43549-0-10578100-1494539460_thumb.jpg

Edytowane przez pompek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały żółty fajniejszy moim zdaniem :P

 

Zgoda.

Ale to całkiem fajna alternatywa budżetowa.

Zwłaszcza jak ktoś ma czerwony i niebieski pasek :)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli już rozmawiamy o łączniu kolorów to polecam czarny bezel z czerwonym paskiem. Bardzo ładnie się prezentuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za strzałka w dół przy wykresie barometru?

 

To taka wskazówka w którą stroną windą się jedzie ;) w GWG mi "to" tak działa  :D  :D 


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest wskaźnik ustawienia wiru przyspieszacza grawitonowego.


GW-9400-1DR(MOD), G-9100-1ER, GW-300A-1V, G-8900A-1, GWX-8900-1(MOD), G-100-1BV, GW-M5610-1ER(MOD), GW-M850-7, BG-141, DW6900MS(MOD), DW-5030D, GST-B100D1AER, G-9300-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To taka strzałka, że czas coś nalać jak to przy "fajrancie i piątuniu" ;)

 

A u mnie Burton ;)

 

IMG_8181_zpskzy9ouwp.jpg


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To taka wskazówka w którą stroną windą się jedzie ;) w GWG mi "to" tak działa :D:D

Tyle że odwrotnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mnie naszło jeszcze w kontekście nurkowania oraz wskazania barometru/wysokościomierza.

Przyjmuje się, że pod wodą 10m=1bar. Im głębiej tym ciśnienie wzrasta. Czyli teoretycznie zegarek powinien tą zależność pokazać.

Czyli gdybym nurkował ze wskazaniem barometru to teoretycznie jestem w stanie na tej podstawie obliczyć głębokość?

 

Idąc dalej jeśli przed zanurzeniem ustalę wysokość 0m to w teorii zegarek powinien pokazywać metry w dół?

Dobrze myślę, czy już za daleko popłynąłem?

 

Wiem, że nie jest to zegarek nurkowy, ale jeśli ma takie funkcje, to myślę czy nie mogą się przydać ;)?

 

Za tydzień będę nurkował - sprawdzę w praktyce jak to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mnie naszło jeszcze w kontekście nurkowania oraz wskazania barometru/wysokościomierza.

Przyjmuje się, że pod wodą 10m=1bar. Im głębiej tym ciśnienie wzrasta. Czyli teoretycznie zegarek powinien tą zależność pokazać.

Czyli gdybym nurkował ze wskazaniem barometru to teoretycznie jestem w stanie na tej podstawie obliczyć głębokość?

 

Idąc dalej jeśli przed zanurzeniem ustalę wysokość 0m to w teorii zegarek powinien pokazywać metry w dół?

Dobrze myślę, czy już za daleko popłynąłem?

 

Wiem, że nie jest to zegarek nurkowy, ale jeśli ma takie funkcje, to myślę czy nie mogą się przydać ;)?

 

Za tydzień będę nurkował - sprawdzę w praktyce jak to wygląda.

bedziesz wciskal przyciski pod woda...?


Casio G Shock GW9400BJ 1JF Rangeman

Casio G Shock GXW-56-1BJF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mnie naszło jeszcze w kontekście nurkowania oraz wskazania barometru/wysokościomierza.

Przyjmuje się, że pod wodą 10m=1bar. Im głębiej tym ciśnienie wzrasta. Czyli teoretycznie zegarek powinien tą zależność pokazać.

Czyli gdybym nurkował ze wskazaniem barometru to teoretycznie jestem w stanie na tej podstawie obliczyć głębokość?

 

Idąc dalej jeśli przed zanurzeniem ustalę wysokość 0m to w teorii zegarek powinien pokazywać metry w dół?

Dobrze myślę, czy już za daleko popłynąłem?

 

Wiem, że nie jest to zegarek nurkowy, ale jeśli ma takie funkcje, to myślę czy nie mogą się przydać ;)?

 

Za tydzień będę nurkował - sprawdzę w praktyce jak to wygląda.

Nie musisz jechać na nurkowanie. Włącz barometr i włóż zegarek do wanny pełnej wody lub głębokiego wiadra, a zobaczysz jak szybko przybywa hPa. W rezultacie wystarczy niezbyt głęboki basen aby wyjść po za skalę barometru/wysokościomierza.

Jeśli 10m to 1bar czyli 1000hPa to 9400 zmierzy głębokość do ok 1m, bo mierzy ciśnienie do 1100hPa ;)


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bedziesz wciskal przyciski pod woda...?

 

Ogólnie nie planuję (nie ryzykuję ;) - maksymalnie jeden raz.

Plan jest taki - pierwszy nurek,  włączam stoper (na tym mi najbardziej zależy) i przełączam na pomiar wysokości/barometr Oczywiście tryb auto light.

Jeśli pomiar wysokości zadziała - nic nie duszę. Jeśli będzie wskazywał głupoty to przełączę na stoper (i tutaj biorę pod uwagę użycie przycisku pod wodą). Ale samego duszenia i "bawienia się" przyciskami nie biorę pod uwagę.

Nie musisz jechać na nurkowanie. Włącz barometr i włóż zegarek do wanny pełnej wody lub głębokiego wiadra, a zobaczysz jak szybko przybywa hPa. W rezultacie wystarczy niezbyt głęboki basen aby wyjść po za skalę barometru/wysokościomierza.

Jeśli 10m to 1bar czyli 1000hPa to 9400 zmierzy głębokość do ok 1m, bo mierzy ciśnienie do 1100hPa ;)

 

Hehehe no to  pozamiatane ;) a myślałem, że przechytrzę Japończyków ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak wyciągnąć z koperty te ozdobne śrubki, od środka są wciskane na grzybku takim, próbowałem śrubokrętem wypchać i nic nie idzie...


GW-9400-1er GWN-1000B-1ber > Garmin Fenix 3 GW-9400-1er > GX-56-1bjf > GWG-1000-1a3er > GXW-56KG-3JF CUSTOM > GW-9400-1BER

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bedziesz wciskal przyciski pod woda...?

A to coś złego? U mnie nigdy się nic nie zadziałało, a wciskałem pod wodą, chodziłem na saunę, basen... hmm, może dlatego, że nie wiedziałem o zakazie? =d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śrubki muszą wyjść , muszą!! Podważasz za łeb i do góry.

 

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde boje się że porysuję koperte...


GW-9400-1er GWN-1000B-1ber > Garmin Fenix 3 GW-9400-1er > GX-56-1bjf > GWG-1000-1a3er > GXW-56KG-3JF CUSTOM > GW-9400-1BER

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj na poprzednich stronach, było o tym ostatnio (znowu)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja preferuje wydychanie od spodu atrap. Możesz położyć też bezel na chwilę na słońcu ;)


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się,że temat jest na jednym z filmów Mateja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u Mateja jest jak włożyć do nowej czerwonej koperty, ale jak wyciągnąć nie ma.

 

 

nie dam rady, tak zassane że boje się o kopertę żeby nie pękła na tych cieńszych fragmentach

 

 

dobra poszło...

Edytowane przez WookieWroc

GW-9400-1er GWN-1000B-1ber > Garmin Fenix 3 GW-9400-1er > GX-56-1bjf > GWG-1000-1a3er > GXW-56KG-3JF CUSTOM > GW-9400-1BER

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.