Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

Mieliście dużo szczęścia.


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiam zawsze bez ubezpieczenia.

Trochę dziwna sprawa z tym paypalem i nie uznanym sporem bo to sprzedawca odpowiada za nie dostarczoną przesyłkę i tylko wysyłający towar może prowadzić spór z dostawcą jako nadawca zlecenia.

Tak więc to ubezpieczenie przyznane przez dpd 30 zł. trafia na konto eglobal i niech robią sobie dalej co chcą bo Ty żądasz dostawy towaru, koniec kropka.

To ubezpieczenie to zwykłe naciąganie bo nic nie daję dla kupującego, jedynie ubezpiecza sprzedającego bo to on otrzyma tak czy inaczej kasę a nie odbiorca ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklep wysłał towar więc cała odpowiedzialność dalej spada na DPD a, że EGlobal wysyła ekonomiczną bez ubezpieczenia to DPD po zgubieniu ma to gdzieś i mogą sobie robić takie cyrki bo tak mają w regulaminie. To oni ustalają wysokość odszkodowania. Niestety firmy i sklepy tak mają poukładane regulaminy, żeby to Oni nie byli stratni. A to ubezpieczenie EGlobal jest po to żeby jak coś sie zgubi oddali ci kase.

 

Ubezpieczenie

W przypadku zamówień dostarczanych ubezpieczoną paczką ekonomiczną lub ubezpieczoną paczką priorytetową, eGlobal w pełni zrekompensuje wszelkie fizyczne defekty towaru powstałe podczas transportu lub jego zagubienie.

 

Koszt wysyłki i czas dostawy

eGlobal Central oferuje bezpłatne przesyłki lokalne – darmowe Ekonomiczne przesyłki ekspresowe na terenie całej Polski na zamówienia. W razie skorzystania z naszej bezpłatnej usługi Ekonomicznej przesyłki ekspresowej, zamówienia są normalnie dostarczane w ciągu 6 do 8 dni roboczych.

Jako wartość dodaną do naszych usług dostawczych, zapewniamy również trzy różne lokalne usługi premium do wyboru podczas procesu płatności. Dodatkowy koszt wysyłki za trzy wymienione poniżej usługi przesyłki wartościowej zostanie dodany do całkowitej kwoty zamówienia.

1.     Ubezpieczona ekonomiczna przesyłka ekspresowa (dostawa w ciągu 6-8 dni roboczych2) = 2% pośredniej kwoty zamówienia

2.     Priorytetowa przesyłka ekspresowa (dostawa w ciągu 3-5 dni roboczych2) = 80(stawka stała) (nie jest w tej chwili dostępna)

3.     Ubezpieczona przesyłka ekspresowa premium (dostawa w ciągu 3-5 dni roboczych2) = opłata za wysyłkę priorytetową kurierem 80(stawka stała) + 2% pośredniej kwoty zamówienia (nie jest w tej chwili dostępna)

Edytowane przez ShoRtie

GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę głupio zamawiając coś za 2k i się szczypać na 3dychy, no chyba, że ktoś lubi adrenalinę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Moim zdaniem odpowiada sprzedawca przed kupującym ,kurier jest tylko pośrednikiem wiec jak się nie dostanie towaru to przed nami odpowiada sprzedający a nie doręczyciel

P.s

Zaśmiecamy temat o Romku.

Edytowane przez Dzidu79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

29216488_1209208829209477_43039697622007C

Czy pasek z Kinga wchodzi bez problemu do 9400 ?   Ci goście z Silesia G Custom robią niezłe cuda.


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

29216488_1209208829209477_43039697622007C

Czy pasek z Kinga wchodzi bez problemu do 9400 ?   Ci goście z Silesia G Custom robią niezłe cuda.

 

mega!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzić wchodzi, tak samo jak od gdxa ale chyba średio jest spasowany, przynajmniej ten od GDX.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten z kinga ciut za szeroki, próbowałem z wersją BB.


Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że fotki nie masz chociaż nie wygląda to źle z tego co tam widać. Alechyba kupie czerwony albo granatowy pasek od 9300 i zmienie sprzaczke na czarna  bo jest za połowe ceny tego od 9400 i do tego bezel. W cenie paska będzie komplet na lato.


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vvTPdFy.jpg


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super ten DCJ chętnie bym wymienił mojego na takiego.


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak zrobiłem czarnucha mialem 3,5 roku :)


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vvTPdFy.jpg

Ładna wersja. Widziałem na Allegro pasek w kolorze zielone moro za 490 PLN. Ciekawe jak by się prezentował z tym zegarkiem. Do mnie leci trzeci Roman i można powiedzieć, że to mój taki mały powrót na forum po długim czasie. Tak że witam i pozdrawiam Was wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin sorrki , ale mi jednak klasyczna czarna wersja bardziej podchodzi  :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładna wersja. Widziałem na Allegro pasek w kolorze zielone moro za 490 PLN. Ciekawe jak by się prezentował z tym zegarkiem. Do mnie leci trzeci Roman i można powiedzieć, że to mój taki mały powrót na forum po długim czasie. Tak że witam i pozdrawiam Was wszystkich.

 

Czekamy Tomku.

Do trzech razy sztuka? ;)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do trzech razy sztuka? ;)

 

No nie wiem - ja trzeciego kilka dni temu sprzedałem i teraz znowu za mną chodzi - z tym że ja nigdy nie miałem zwykłej czarnej wersji więc może... :D


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy potrzebuję więcej szans by złapać srokę za ogon :P


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin sorrki , ale mi jednak klasyczna czarna wersja bardziej podchodzi :ph34r:

Jacek i ja tak na 100% nie jestem przekonany ale póki co się nosi.

Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja potrzebowałem odpoczynku od zegarków i przerzuciłem się na smartwatch'a. Z początku myślałem jaki on fajny, lekki z bajerami ( GPS, pomiar tętna, powiadomienia itp), ale jednak stara miłość do zegarków nie rdzewieje. Do tego Romana najlepiej wspominam z czasów kiedy miałem kilka zegarków Casio w kolekcji. Myślałem nad jego następcą,ale po dłuższym namyśle dałem sobie spokój. Nie potrzebuję GPS w zegarku, bo od tego mam telefon. Poza tym zegarek z ładowaniem baterii z ładowarki ( wiem, że to opcja) jest dla mnie nieporozumieniem. Jak dostanę Rangeman'a to wrzucę jakieś fotki. Tym bardziej że sprzedałem go z myślą o kupnie dobrego aparatu fotograficznego, bo brakowało mi kasy. Ciekawe na ile teraz moje umiejętności fotograficzne się poprawiły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy rangeman team land cruiser

pozatym straszna lipa ze laduje sie go ladowarka jak sama nazwa wskazuje powinien byc samowystarczalny I pobierac energie ze slonca w calosci (chyba ze opcja z ladowaniem sieciowym to tylko dodatek)post-77100-0-66730700-1521298627_thumb.jpg


Casio G Shock GW9400BJ 1JF Rangeman

Casio G Shock GXW-56-1BJF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.