Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Seven

GW-9400 Rangeman

Recommended Posts

"Znudził się", a jak za kilka miesięcy będziesz chciał do niego wrócić i wtedy dopiero będzie lament.

Dobrze się zastanów :)

Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Ja się do dziś pukam w głowę, że sprzedałem GD-350-8ER szarego :rolleyes:

GBD-H1000-1ER,GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER,GD-400-4ER 

Godzinę temu, pazikk napisał(-a):

Dostałem ostrzeżenie hehehe. To chyba jednak zostanie ze mną, myślałem że będzie można więcej wyciągnąć z niego. 

miałem Ci napisać abyś nie pytał o cenę ale widzę że spóźniłem się :)  - a chciałem ci dać za niego:  2 gęsi garbonose,  2 kauckie białe oraz  gęś ekologiczna - jedna (1) bo jakbym dał dwie to bym przepłacił !!!

2 godziny temu, Sol napisał(-a):

"Znudził się", a jak za kilka miesięcy będziesz chciał do niego wrócić i wtedy dopiero będzie lament.

Dobrze się zastanów :)

Lament to jest za gw-9300. Jeden Romek i tak w szufladzie siedzi. 

2 godziny temu, ShoRtie napisał(-a):

Ja się do dziś pukam w głowę, że sprzedałem GD-350-8ER szarego :rolleyes:

A ja nie kupiłem jak był na Amazonie. Teraz trzeba czekać do grudnia i to nie wiadomo czy się pojawia.

To ja przemyśle czy wam go nie sprzedać bo wszystko mi w nim pasuje tylko nie ma, kiedy nosić i jakiegoś kolejnego automat bym kupił a mam właśnie z Amazona kilka razy w domu na ręku tylko pasek lekko odcisniety. Jak przemyśle temat to napisze. 

Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 

Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Corgeut, Deep Blue, Hamilton, Nethuns, Oris, Phoibos, Zelos

To czekam z niecierpliwością ^_^

GBD-H1000-1ER,GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER,GD-400-4ER 

16 godzin temu, kornel91 napisał(-a):

To ja przemyśle czy wam go nie sprzedać bo wszystko mi w nim pasuje tylko nie ma, kiedy nosić i jakiegoś kolejnego automat bym kupił a mam właśnie z Amazona kilka razy w domu na ręku tylko pasek lekko odcisniety. Jak przemyśle temat to napisze. 

wypożyczaj za kase - taka wypożyczalnia zegarków : na tydzień, miesiąc itd... (i zniżki i promocje zrób !!! )

9 godzin temu, murcins napisał(-a):

Sop7nNc.jpg

tak to jest jak się nosi w kieszeni czarna dziurę co pochłania nawet zegareczki !!!

ja myślę, że to zdjęcie sprzedażowe.

Zegarek szuka nowego właściciela ;)

Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

2 godziny temu, Sol napisał(-a):

ja myślę, że to zdjęcie sprzedażowe.

Zegarek szuka nowego właściciela ;)

jak widać rozdzielił się w poszykowaniu nowego właściciela i jak drony wysłał cząstkę siebie na rekonesans !!!

Hejka. Czy ktoś mógłby mi polecić jakiś sklep gdzie można kupić GW 9400 w dobrej cenie i żeby nie trafić na podróbkę i nie mieć problemu z serwisem. Przeglądałem już jak odróżnić podróbkę od oryginału ale na foto to można dać wszystko. Używany też wchodzi w grę jeśli będzie ze sprawdzonego źródła. Dziękuję za ewentualne podpowiedzi. Pozdrawiam 

21 godzin temu, Pogan84 napisał(-a):

Hejka. Czy ktoś mógłby mi polecić jakiś sklep gdzie można kupić GW 9400 w dobrej cenie i żeby nie trafić na podróbkę i nie mieć problemu z serwisem. Przeglądałem już jak odróżnić podróbkę od oryginału ale na foto to można dać wszystko. Używany też wchodzi w grę jeśli będzie ze sprawdzonego źródła. Dziękuję za ewentualne podpowiedzi. Pozdrawiam 

Ja kupiłem tutaj, wszystko OK.

https://www.zegarki-diament.pl/produkt/zegarek-meski-casio-g-shock-gw-9400-1er-rangeman

Dobra cena obecnie to chyba poniżej 1k.

Czasem trafiają się poniżej 900 zl.

Jutro to dziś - tyle że jutro.

Pytanie do Szanownych Kolegów🍻Który z G ma tak jak Rageman załaczanie stopera prawym przyciskiem, jeśli obecnie jesteśmy na godzinie. 

2 godziny temu, ptakug napisał(-a):

Pytanie do Szanownych Kolegów🍻Który z G ma tak jak Rageman załaczanie stopera prawym przyciskiem, jeśli obecnie jesteśmy na godzinie. 

Znam dwa, GW-9400 i GA-800, na pewno jest ich więcej.

Jutro to dziś - tyle że jutro.

GA-700 ponoć również. GWR-B1000 uruchamia stoper po tzw. dwukliku górnego prawego przycisku.

Jest też GD-350, który ma dedykowany przycisk do uruchamiania timera, a nie stopera.