Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kornel91

kornel91 Hamilton X-wind H77616533

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Wstawiałem tylko zdjęcia w nadgarstkowych a, że zegarek cały czas cieszy to i tutaj coś wstawię:

 

LpXCw1e.jpg?1
 
9TEun91.jpg?1
 
Na koniec zdjęcie dupki. Zauważyłem, że we wcześniejszych wersjach nie ma takiego zdobienia mechanizmu starałem się to uchwycić. No i to już chyba wersja H21 czyli ze zwiększoną rezewą chodu do 60 h.
 
5TbHobf.jpg?1
 
DMWBVZx.jpg
 
7XTK7bc.jpg
 
R9LpElK.jpg
 
9oyLDID.jpg
 
CgLzYT7.jpg
 
Ym5KvUA.jpg
 
r6UNUEO.jpg

 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne zdjęcia i świetny zegarek. Drugie i trzecie zdjęcie troszkę chyba za ciemne wyszło bo słabo widać detale tarczy i dekielka ale super się ogląda :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, to wersja z H21.

Gratuluję. Niech cieszy jak najdłużej. Kawał fajnego zegara, gdyby miał AR albo chociaż trochę ciemniejszy cyferblat, pewnie nadal miałbym taki sam. Chociaż w przyszłości, kto wie...


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mi się ten zegarek podobał. Szkoda, że nie mogłem go nigdzie zobaczyć i przymierzyć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję. Świetny zegarek. Można zapytać jakie odchyłki ma ten H21?

 

Btw, cała reszta brak AR rekompensuje, ale prawda, że producent mógł się w tym zakresie lepiej spisać.


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No też tak myślę, że AR powinno być bo jak nie raz było pisane przy tym kolorze tarczy dość mocno odbija światło. Mój robi myślę, że dużo +5 s na dobę. Pewnie da się to wyregulować ale często go nie nosze to co kilka dni nakręcam.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No też tak myślę, że AR powinno być bo jak nie raz było pisane przy tym kolorze tarczy dość mocno odbija światło. Mój robi myślę, że dużo +5 s na dobę. Pewnie da się to wyregulować ale często go nie nosze to co kilka dni nakręcam.

To nieźle, zwłaszcza, że producent poza materiałami reklamowymi, zachowawczo mówi o odchyłkach dochodzących do +15s na dobę (sic!). Mój egzemplarz najpierw przez miesiąc dzielnie robił -1s na dobę, teraz ok +3,8s. Dla porównania ten egzemplarz na Valjoux 7750 robi odchyłki "na poziomie jednej minuty w ciągu 6 dni".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

również jestem zakochany w tym modelu:) i nie wiem czy nie skorzystam w tym celu z Cencibela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat  ruszony to dorzucę jeszcze ze dwa zdjęcia na innym pasku. Mam 3 nowe paseczki tylko brak czasu na fotki:

 

4Uvnfje.jpg
uw2cuvp.jpg

Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fotograf ze mnie żaden ale dla potomności znowu kilka fotek wrzucę :)

 
 
DKPi6zM.jpg
D9Xh6UN.jpg
T39L7g4.jpg
Z0nJXwj.jpg
UePyxPE.jpg
gZ2SsX7.jpg

Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne ujęcia. Zegarek robi wrażenie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z kolegą z Japonii :

 

nOGBhU6.jpg


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W7apudl.jpg

FgTnAqh.jpg

keatL87.jpg

M6ULtsB.jpg


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiosennie :)

 

8Ow2IeB.jpg

Dwi6Xas.jpg

BeMBDPW.jpg


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super wygląda w słońcu. Piękny zegar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo  :)


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwalilem juz nieraz, ale pochwale jeszcze raz, bardzo fajny zegarek. Jest to jeden z ciekawszych modeli Hamiltona jakiego firma ma na swoim koncie. No i fotki fajne, szczegolnie te ukazujace go w sloncu. Jeszcze raz gratuluje fajnego czasomierza i fajnych fotek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie :) A paski jakieś tam doszły :) 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny, natrafiłem na niego parę lat temu ale nie dane było go kupić  :( z tym design'em można go trzymać od rana do nocy/ 7 dni w tyg na ręku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegar świetny, paski świetne. Jak Ci się udało utrzymać go w tak nienagannym stanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tts mam go od roku jako któryś zegarek więc na ręku nie jest codziennie :) A troszkę rysek ma oczywiście :) Nie da się nosić zegarka żeby był idealny :) Uszy od spodu od zmiany pasków mają widoczne ślady użytkowania, między uszami dół koperty zarysowałem na początku użytkowania. Na początku się wkurzałem ale potem mi przeszło. Chociaż jak leży na ręku to tych drobnych rysek na bezelu i kopercie nie widać. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczotkowana koperta robi dobrą robotę, choć IMHO dekiel też mógł być mniej wypolerowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie czy nosiłeś może hamiego na bransolecie bo posiadam i pasek i bransoletę. Teraz mam dylemat czy zamienić. Na czym będzie lepiej się prezentował

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jednak lepiej prezentuję się na pasku. Chociaż ja pewnie chętnie i na bransolecie bym ponosił a takowej nie mam. Lubię czuć zegarek na ręku a taki zestaw waży pewnie ponad 200g.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.