Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

SIRLUKE1

Steinhart Klub - zegarek w kopercie 42 mm - Projekty wstępne ! ! !

Rekomendowane odpowiedzi

Wybraliśmy kopertę i mechanizm, czas pokazać projekty.

 

Do projektu mamy wybraną kopertę od Steinhart Military oraz mechanizm typu Unitas 6497 lub 6498. Mechanizm można obracać, tarcza, wskazówki, koronka to wasza inwencja. koperta pozostaje stalowa. Bezel można modyfikować i robić go w trzech materiałach: tytan, stal, brąz

 

Aby uniknąć zamieszania, ustalam następujące zasady:

 

  1. Jeden projektant może przedstawić maksymalnie do 4 projektów (Przy czym mam na myśli różniące się od siebie projekty, nie modyfikacje kolorystyczne, czy ze zmienionymi indeksami, wskazówkami). W związku z powyższym proszę projektantów o projekty, które ich zdaniem są już dopracowane ;)
  2. Projektant wrzuca swoje prace w tym temacie (zmiana wynika z tego, że mogę nie mieć dostępu do neta w week.).
  3. W tym temacie nie piszemy o tym jakie zmiany byśmy zrobili, czy jak widzimy dany projekt. Tu mamy na sucho wybrać te koncepcje, które potem będziemy modyfikować. Te które Twoim zdaniem mają potencjał do modów. Chciałbym , aby każdy oddał głos, w zgodzie z własnym przekonaniem, bez naleciałości wynikających z opinii innych.
  4. Z przedstawionych projektów w drodze ankiety wybierzemy 2, góra 3 nad którymi rozpoczniemy prace finalne. I tu hulaj dusza z opiniami i modami.
  5. Na projekty czekamy do przyszłej środy. Potem otworzę ankietę, w której damy zielone światło wybranym projektom.

 

Tak więc śmiało Panowie, pokazywać co tam macie przygotowanego. W razie pytań służę pomocą.

 

Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że praca w toku :wacko::mellow::)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to Ty nie wiesz Łukasz, myslałem, że jakoś koordynujesz powstawianie projektów, komunikujesz się z osobami je wykonującymi :wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak właśnie myślę, że projekty się szykują, ale żeby aż taka cisza :)

 

Nikt, się nie kontaktuje ze mną, bo nie ma potrzeby. Chłopaki wstawią tu projekty i tyle. Nawet nie wiem, kto nad nimi pracuje, przypuszczam, że DMN i Vcor, a reszta jest dla mnie też tajemnicą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, to ja zaczne :)

 

Grafikiem nie jestem i moj projekt ograniczyl sie jedynie do posklejania elementow z roznych innych zegarkow:

 

10627646596_00a373915f_o.jpg
steinhart by muchacho86, on Flickr
 
Głowne cechy:
 
Kawowa tarcza kanapka "california"
luma vintage
stalowy bezel
wypukly szafir z antyrefleksem
przeszklony dekiel

Instagram - Lug2Lug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Się robi, albo robią ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękno wymaga czasu ;) Jutro skończę wersje pierwszą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ruch jak w ulu :(

 

Czekamy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba trzeba było odgórnie zarządzić np. Marine lub Pilota w takim rozm.i już pewnie bysmy mieli listę chętnych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekajcie czekajcie, na sąsiednim forum jak pokazałem swoją wizje gazomierza w Gsowej kopercie to odzew był pozytywny, myślę że i wy się nie zawiedziecie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wygrał ze mną sen, także ten, nie jest to finał i wersja Uber, ale jest początkowa moc ;)

 

Ta nudniejsza trochę:

 

s01.jpg

 

 

i tak którą chciałbym mieć ;)

 

s02.jpg

 

To faza początkowa, zarys, na pewno sekundnik się zmieni, ten jest z mariny skopiowany :P, dojdzie więcej detali na tarczy i może coś na bezelu wydziergam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mi ten niebieski nie konweniuje z brązem, jakby butelkową zieleń dać zamiast? ...ale finalna całość może jak zwykle wywalić z papci ;) Natomiast stalówka spoko, ale brakuje pier....ięcia...chociaż jak znam Damianowe projekty, to pier....ięcie będzie ;) Także czekam na więcej :)


World Wide Watches

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Butelkowa zielen, albo jakis taki wisniowy, bordowy na tarczy bym widzial.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zieleń jest w forumowej Davosie (co prawda chrono, ale zawsze...)

 

Bordo jest rzadko spotykane :-]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bordo to ze stalą będzie fajnie wyglądać, a jednak marzy mi się brąz/mosiądz 

 

i aapropos bordo, mój księżycowo stalowy potwór:

Bullhead-5566.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak koledzy prawią. Skoro to ma być limitka to może odpuśćmy niebieski mimo, że ładny bo takich pełno. Do tego niebieski z brązem jakos nie teges :) Ja tez bym poszedł w bordo, wiśnię tak jak kiedyś próbowaliśmy zrobić coś z catorexem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, już raz przerabiałem, przerabialiśmy kolorowe pomysły, jest tak że jak przychodzi do głosowania portfelem to wygra coś standardowego. Weźcie to proszę pod uwagę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To spróbuj może coś jak ten pwoyżej projekt ale Pam - brąze i beże, tarcza kanapka, może mała sekunda na 9 a nie 6 jak np. w Damasko

 

DK12.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.