Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
StaryWilk

Zegarkowe okazje z różnych źródeł

Recommended Posts

Do mnie przyszedł zegarek z Massdrop kilka dni temu. Vat płaciłem.

Dobra rada dla wszystkich kupujących w USA, nie wydawać całych oszczędności na kolejną zabawkę, ale zostawić sobie extra 25%, tak na wszelki wypadek. ;)

achunek dają. Poza tym masz wgląd do poprzednich transakcji i wydrukować rachunek z każdego poprzedniego zakupu. Ale rachunek z MD i tak się na nic nie przyda. Tak samo jak każdy przedsiębiorca może wystawić rachunek. Tylko z oficjalnej sprzedaży albo po gwarancji. Ja wolę z nieoficjalnej połowę taniej :)

W Holandii bez problemów naprawiają Glycine z rachunkiem z MD. Karta gwarancyjna nie jest potrzebna.

dzięki za info o rachunku

Edited by denver47

dzięki za info o rachunku

Nie ma sprawy :) . Trzeba o tym wiedzieć kupując u nas zegarek zamówiony pierwotnie na MD, bo prawie nikt nie dołącza rachunku i tym samym gwarancji brak.

Nie ma sprawy :) . Trzeba o tym wiedzieć kupując u nas zegarek zamówiony pierwotnie na MD, bo prawie nikt nie dołącza rachunku i tym samym gwarancji brak.

TO wiem, nie wiedziałem natomiast, że MD daje rachunek i że wystarczy tylko ten kwit bez karty gwarancyjnej aby serwis invicty w holandii naprawę ogarnął

Jomashop - Glycine Combat Classic za 375 USD. 

W sumie to dobra cena, tylko ten open na samym środku mi na przykład przeszkadza

W sumie to dobra cena, tylko ten open na samym środku mi na przykład przeszkadza

Ja odbieram go podobnie, ale jest wielu takich co chcą zobaczyć co w środku. :)

Jomashop - Glycine Combat Classic za 375 USD. 

Mógłbyś podać link, bo nic takiego nie widze?  

Edited by trejn

Mógłbyś podać link, bo nic takiego nie widze?  

.

Link na PW

Edited by Paulus57

@prz1

Trochę spóźniona informacja :)  - pełny wybór to był tam o godz. 7:00. Też nie jest łatwo coś ciekawego ustrzelić, bo natychmiast jest wiele rezerwacji > podejrzewam użycie jakichś skryptów przez handlarzy.

Edited by Jacek K.

no oni mają ograniczoną pulę. Kto pierwszy ten lepszy. Na pewno nie ma tam handlarzy, bo to nie jest portal do handlu zegarkami, tam głównie sprzedają ciuchy. Mimo to, nadal jest jeszcze trochę wolnych modeli, może akurat komuś coś podpasuje.

Ta czasowa rezerwacja może zniknąć, jak dodasz produkt do koszyka, to go rezerwujesz na 20 minut. Jak nic nie zrobisz, to produkt wylatuje z koszyka i jest nadal dostępny.

Nie zrozumiałeś :)  > chodzi mi o tych, którzy tam okazyjnie kupują, żeby potem sprzedać z zyskiem ... allegro itp.

P.S. Znam ten sklep, kupuję tam od lat :) na limango również.

Edited by Jacek K.

Wizualnie jakąś alternatywą jest, ale mechanizm nie ma podejścia do 6R15

Nie miałem w rękach ani na nadgarstku, ale na filmikach i zdjęciach wygląda świetnie. Bardzo rzadko spotykany, ponownie dostępny w DFI. Dobra cena, warto rozważyć jeśli ktoś szuka alternatywy dla SARBa:

http://www.dutyfreeislandshop.com/citizen-np4040-54e-luxury-automatic-japan-sapphire-gents-watch

Wizualnie jakąś alternatywą jest, ale mechanizm nie ma podejścia do 6R15

Tzn. w czym jest gorszy?