Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

eye_lip

Omega Speedmaster - szybki numerek

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzięję, że się spodoba koledze desmo, bo jak nie, to będę musiał ją rozbierać ;)

 

hzjKRwT.jpg

 

XeIOrkB.jpg

 

4yDnQQv.jpg

 

W69XKhN.jpg

 

UY3Kgxm.jpg

 

h6UvWJL.jpg

 

 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno to mi się podoba;) ciekawa wariacja na temat brązu i czerni uchwycona na fantastycznym zegarku.

 

Osobiście czułbym dumę nosząc taki czasomierz na ręku. Może przy kolejnej ważnej dacie spełniłbym to marzenie.

 

Bartosz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny zegarek i wygląda ciekawie na tym pasku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnej, to we wszystkim ładnie :D

Racja.

Świetne zdjecia .


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi jakoś brązowy pasek nie pasuje do tego zegarka.

Widziałbym tu taki grafit, jak np dorabiałeś Krystianowi do Railmastera...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vlepek

Czy to jakas wersja limited?Na deklu jest napis numbered edition?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wersja numerowana czyli każdy zegar ma swój numer ale górna granica nakładu zależy od popytu - taka sztuczka Omegi ; ) na razie na omegawatches zliczyli ok 3000 sztuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vlepek

rozumiem ze to jest najnowsza wersja speedmastera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo...zegarek debiutował na baselworld w 2012 roku. Ale można go jeszcze tu i ówdzie znaleźć. Szukaj hasła First Omega in Space. To reedycja ( zmodowana ) zegarka w którym Wally Shirra leciał w kosmos w 1962 roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He, he ...Filip oddaj kasę ; - ) projekt się nie spodobał.

Panowie ten ( w sensie moonwatch pre i pro ) zegarek wygląda dobrze na wszystkim.

Oryginalny pasek Omegi jest w podobnym kolorze. Miał być gruby i ładnie się starzejący i taki jest ( będzie ) . Filip zaproponował skórę ja ją zaakceptowałem i jestem zadowolony z efektu.

Propozycja Tomka ( croco) przypomniała mi dyskusję speedmasterowych ortodoksów którzy w moim zegarku z powodu szafiru i stalowych wskazówek upatrują idealnego garniturowca.(?) Ja ponieważ nie muszę nosić tylko jednego modelu zegarka mogę sobie pozwolić na mniej uniwersalne rozwiązanie ( którym z pewnością jest ten zestaw ) .Na wszelki wypadek zakupiłem budżetowe rally ;-) O takie ( zdjęcie z netu)

post-55792-0-51809600-1422800350_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Pasek wygląda świetnie, a na żywo jeszcze bardziej zyskuje - Speediemu dobrze na wszystkim, a w ładnie dobranym brązie szczególnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz na tym 'budzetowym rally' o wiele lepiej sie ta Omega prezentuje :)  (chociaz nie jestem zbytnim fanem rowniez i tego rodzaju paskow..). Ten brazowy powyzej to porazka przy tym zegarku (imho).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moim zdaniem "First Omega in Space" najlepiej wygląda na czarnym nato, szczególnie w kosmosie :)

 

12843730797597832936.jpg

 

08022473038169044070.jpg

 

80524830767191129310.jpg

 

77486665820946742699.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na NATO też dobrze wygląda z tym że ten Twój z obrazka to Moonwatch z "plastikami" a FOIS to pre moon like ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Propozycja Tomka ( croco) przypomniała mi dyskusję speedmasterowych ortodoksów którzy w moim zegarku z powodu szafiru i stalowych wskazówek upatrują idealnego garniturowca.(?) Ja ponieważ nie muszę nosić tylko jednego modelu zegarka mogę sobie pozwolić na mniej uniwersalne rozwiązanie ( którym z pewnością jest ten zestaw ) .Na wszelki wypadek zakupiłem budżetowe rally ;-) 

 

Bardziej chodziło mi o kolor, niż fakturę czy materiał. Też nie widzę Speediego jako garniturowca...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne zestawienie.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasek wygląda świetnie, a na żywo jeszcze bardziej zyskuje - Speediemu dobrze na wszystkim, a w ładnie dobranym brązie szczególnie :)

Dzięki Mateusz -znasz dobrze temat, sam masz speediego i widziałeś mój zestaw na żywo. W razie czego powołam Cię na głównego świadka obrony :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Ba, nawet sam zamówiłem pasek w bardzo podobnej stylistyce u Filipa jakiś czas temu, więc będę bronił nawet i nadgarstkiem ;) Brąz na Speedym to podstawa!

 

10261198_488733994559996_508444600_n.jpg

 

125e39a0a91311e3a7d80e1a9b7f202c_8.jpg

Na zdjęciach Speedy Bexsonna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mu to zdjęcie wysłałem ale akurat miał tylko ... zuchowy pasek z demobilu ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Też widziałem tę skórkę, ale wybór padł na nieco inną - jestem ciekaw co z tego będzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.