Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

gustaw6666

www.orologitorino.biz - Virtuoso na chrono24.com

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy miał ktoś do czynienia z tym sprzedawcą?

Jakie ewentualne opinie o tej firmie?

Z góry dziękuję.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakiś czas temu próbowałem coś o niej znaleźć. Mało informacji. Ogólnie: wysyłają z dużym opóźnieniem, zdarzają się niepodpite karty, czy ze złymi numerami, koszt dostawy to 120euro...zegarek raczej dojdzie, ale w jakim stanie, kiedy z i z czym to wielka niewiadoma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś zaryzykowałem i kupiłem Tag Hauer Aquaracer 300 ale przez stronę która mi podali mailem: www.venditaorologi.biz (zapłaciłem kartą)
Typ cały dzień nie odpisywał na pytanie czy ma zamówienie aż do teraz - napisał:
yes I have see

tomorrow I work for you 
best regards 
 
Massimiliano
www.orologitorino.biz 
Phone 0039 3939271146"
 
Będę raportował jak się rozwija sytuacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli to sa ci z Torino to na roznych forach zegarkowych maja zle opinie, ze nie sa rzetelni. Potrafia przyslac zegarek ktory jest uzywany badz ma nie te zapiecie, ktore jest w orginale


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś zaryzykowałem i kupiłem Tag Hauer Aquaracer 300 ale przez stronę która mi podali mailem: www.venditaorologi.biz (zapłaciłem kartą)

Typ cały dzień nie odpisywał na pytanie czy ma zamówienie aż do teraz - napisał:

yes I have see

tomorrow I work for you 

best regards 

 

Massimiliano

www.orologitorino.biz 

Phone 0039 3939271146"

 

Będę raportował jak się rozwija sytuacja.

Zamówiłeś zegarek ,który mieli od ręki czy taki który muszą ściagnąć od przedstawiciela TH ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostępność - "na żądanie". Dam im szansę 2tyg a potem chargeBack będzie grany, płatność kartą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisał że ma inny model z ceramicznym bezelem ale muszę dopłacić :)

Czyli jutro muszę anulować transakcję...

--

Potym jak Mu napisałem żeby sobie wybił zgłowy jakieś inne modele/dopłaty odpisał że "to niesprawiedliwe, oddałem pieniądze" a w kolejnym mailu wkleił jakieś kody autoryzacyjne na potwierdzenie że niby anulował transakcje.

 

Czekając na zwrot kasy tym razem poradzę się mądrzejszych gdzie zrobić drugie podejście do zakupu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To niedobre wieści , miałem coś na oku u tego sprzedawcy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszperałem w necie, troche ludzi przechodziło podobne akcje ale sklep stacjonarny podobno istnieje, są zdjęcia na forach. Typ chyba obłąkany i nie ogarnia różnic w modelach zegarków albo jest naciągaczem.

 

Kasy nadal nie ma. Rozmawiałem z mBankiem - mogę składać reklamację ale czekam może faktycznie odesłał.

 

--

 

mBank twierdzi że nie da się sprawdzić czy faktycznie zlecił zwrot do momentu aż pieniądze nie przyjdą, może to trwać max 14dni, przyoszczędziłem...

 

Będę raportował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to tak że płacisz abonament i na tym sprawa się kończy.

Wysłałem do Chrono24 zgłoszenie frauda i zero odpowiedzi.

 

Płacisz abonament jesteś "trusted" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hasło "police" podziałało - dziś kasa wróciła. Finał sprawy 500pln w plecy na przewalutowaniach :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Hasło "police" podziałało - dziś kasa wróciła. Finał sprawy 500pln w plecy na przewalutowaniach :(

Dobrze ze się udało, pomyśl o karcie w walucie zakupów, unikniesz w przyszłości strat na przewalutowaniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra... też się przymierzałem do zakupu u nich , ceny mają bardzo atrakcyjne.. ale co z tego ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam u nich upatrzony jeden zegarek i teraz nie wiem co robić, ceny dobre, ale jak to taki nieodpowiedzialny chłop to chyba odpuszcze, w ofercie piszą, że zegarek nowy, pełen komplet a może się zdarzyć, że przyjdzie używka albo inny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam u nich upatrzony jeden zegarek i teraz nie wiem co robić, ceny dobre, ale jak to taki nieodpowiedzialny chłop to chyba odpuszcze, w ofercie piszą, że zegarek nowy, pełen komplet a może się zdarzyć, że przyjdzie używka albo inny :)

On tego zegarka nie ma. Jest wiele watkow na watch u seek czy tz-uk gdzie ludzie opisuja przygody z tym gosciem z Torino.

Ja bym nie ryzykowal, sa inni dilerzy we Wloszech. Ja mam zegarki z Vicenzy i Bruneck :D


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stateless - mógłbyś podać jakieś namiary na te sklepy, o których wspomniałeś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta visaGold w mBanku, nie przyszło mi do bani że trasted seller po kontakcie email i zapewnieniu że zegarek ma i od razu wyśle po wpływie pieniędzy, podał mi link gdzie go miałem kupić.

 

Jak kupiłem to zacząłem sobie sprawdzać gdzie go kupiłem. Zdjęcia stacjonarnego sklepu znalazłem oraz jakiś funPage na FB - patrze a tam po nim jadą i sygnał alarmowy w oczach. Grzebię dalej a tam na jakimś francuskim forum dyskusja że ani kasy ani zegarka i już panika.

 

Napisałem żeby mi przesłał przesyłki nr DHL a ten że mi sprzeda innyzegarek ale jak mu dopłacę, i już wiedziałem że idiota, z zakupów nici - cofamy kasę :)

 

Sroga lekcja za 500 a mogła być za 5000...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze wiedzieć, wychodzi na to, że zakupy u niego to loteria :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem jaka sytuacja byłaby gdybyś kupił u niego przez Chrono24 a nie wchodził na zewnętrzny link ,który ci podał .Ale tego już się nie dowiemy niestety .

 

 

P.S.

 

hS podaj jeśli możesz namiary na ten fanpage na FB , bo ja znalazłem tylko jego stronkę firmową ale tam ostatnie wpisy są sprzed 3 lat .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest ten FB, ostatnia aktywność 3 lata temu + 5 negatywnych opini...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Finał:

 

Koleś faktycznie oddał kasę, chrono24 napisało mi 2x że się z nim skontaktują i tyle w temacie. Można mu skoczyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Finał:

 

Koleś faktycznie oddał kasę, chrono24 napisało mi 2x że się z nim skontaktują i tyle w temacie. Można mu skoczyć...

placi abonament na chrono i tyle w tym temacie. :)


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej dobrze ze znalazlem ten watek bo mialem kupic u goscia zegarek a tak poszukam gdzie indziej bo wyglada na walek :(

jak do tej pory kontakt z gosciem bardzo cienki bo jego angielski jest na poziomie mojego wloskiego (znaczy sie lody umiem zamowic lol)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.