Skocz do zawartości

Ogłoszenie

Magazyn Zegarki Club

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Zdjęcie

Vostok Almaz

czyli między tytanem a stalą Vostok Almaz Stal Tytan

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 viaczeslaw

viaczeslaw
  • Nowy Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 10 październik 2015 - 09:34

Witam serdecznie.
Jak widzicie mój dyskurs polega na dwóch nowych czasomierzach od VE. Wersja z czerwonymi detalami to według mnie ładna, klasyczna wersja w stali na wysoko połysk zawsze dobrze wyglądająca.
Jednak wersja z pomarańczowymi ma wg mnie swój styl, który świetnie broni sie tytanem jednak tutejsze "ale" tyczy się właśnie tytanu i pytania o jego wytrzymałość chociaż zegarek nie jest zbyt długo na rynku więc na pewno ciężko będzie coś powiedzieć o jego wytrzymałości.
Jestem skłonny bardziej ku jednemu z nich i nie wskazując proszę o Wasze opinie i pomoc.

Załączone miniatury

• Almaz-6S11-320H263-with-background-Leather-strap-1.jpg
  • Almaz-NH35-320A258-with-background-Leather-strap-1.jpg

• 0

#2 Jogi

Jogi
  • Użytkownik
  • 1282 postów

Napisano 10 październik 2015 - 13:05

Ale o wytrzymałość na co i czego Ci dokładnie chodzi. Tytanowej koperty? Ciężko coś powiedzieć nie wiedząc z jakiego dokładnie stopu jest wykonana. Tutaj http://zegarkiclub.p...zego-nie-tytan/temat tytanu w zegarkach był poruszany.

• 0

#3 viaczeslaw

viaczeslaw
  • Nowy Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 10 październik 2015 - 13:16

Wiem właśnie że glownie chodzi tu o domieszki do stopu. Wytrzymalosc o ktorej pisze definiuje przez normalne, codzienne uzytkowanie bez ekstremalnych temperatur, chemii, uderzen, otarc, itd. Zwykla codziennosc bez lezakowania w szufladzie. No i z checia uslysze tak dla zasady ktory Wam sie bardziej podoba ;)

Wysłane z mojego SM-T113 przy użyciu Tapatalka
  • 0

#4 Jogi

Jogi
  • Użytkownik
  • 1282 postów

Napisano 10 październik 2015 - 14:22

Nie jest to zegarek z najniższej półki, więc jak będzie użytkowany z poszanowaniem to mu się nic nie powinno dziać.

No i do mnie wizualnie (z tych dwóch) bardziej przemawia jednak tytanowa wersja. Ale z wszystkich Almazów jakie widziałem wybrałbym wersję z brązu:

28948.jpg

• 0

#5 viaczeslaw

viaczeslaw
  • Nowy Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 10 październik 2015 - 20:22

Tez bardzo ciekawa. Interesujace jak bedzie z wytrzymaloscia koperty z brazu na zarysowania i uderzenia.

Wysłane z mojego SM-T113 przy użyciu Tapatalka
  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Vostok, Almaz, Stal, Tytan

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych