Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość Magik.

Ja odpadam :(

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Magik.

Niestety pisanie postów na forum to jakaś katastrofa. Nie udało mi się dzisiaj wysłać ŻADNEJ wiadomości za pierwszym razem. Wygląda to tak, że redaguję treść, klikam napisz i nic się nie dzieje. Kopiuję więc treść, kilkam w zakładkę forum i okazuje się, że jestem wylogowany. Muszę logować się ponownie i od nowa wklejać treść posta w celu wysłania. Jest to problem, który trwa już od dość dawna. Prywatnie korzystam z przeglądarki Safari, system Mac OS X El Capitan, ale na Yosemite miałem dokładnie tak samo. W pracy mam kompa pracującego pod kontrolą Windows 7 i problem ten również występuje. I nie ma znaczenia czas redagowania posta. Czy opisany problem jest w ogóle możliwy do rozwiązania ?. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

Dodam jeszcze, że problem, który zgłaszam dotyczy także redagowania wiadomości prywatnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam to samo, i pisałem o tym w innym wątku, to jest bardzo uciążliwe 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jesteś pewny (pewni), że w trakcie pisanie nie zmienia się Wasze IP?


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy się zmienia czy nie, ale tak jest od ponad 2 tygodni, wcześniej nie było żadnych podobnych problemów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

Witam,

jesteś pewny (pewni), że w trakcie pisanie nie zmienia się Wasze IP?

Dawid,

nie sądzę, aby problem był z tym związany. W pracy mam stałe IP, a i tak opisany problem występuje. Dodam jeszcze, że w pracy korzystam z przeglądarki Firefox (najnowsza wersja).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opera na win 8 też nie robi problemu


<script src="//widget.time.is/t.js"></script>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Gdyby problem dotyczył forum to każdy by go miał. A tak należy szukać go przede wszystkim po swojej stronie. Łącze, przeglądarka - cokolwiek.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

Dokładnie. Gdyby problem dotyczył forum to każdy by go miał. A tak należy szukać go przede wszystkim po swojej stronie. Łącze, przeglądarka - cokolwiek.

 

Dawid, Twój punkt widzenia jest dla mnie logiczny. Będąc na Twoim miejscu też tak bym napisał, ale skoro u mnie problem dotyczy łącza w domu i w pracy, to gdzie mam szukać przyczyn ?. System ?, przeglądarka ?. Jak pisałem, prywatnie pracuję na Mac OS X i przeglądarce Safari. W pracy mam Windows 7 i Firefox, IE, Safari. Adres IP ?, w pracy mam stały, w domu zmienny. Zresztą z tego tematu wynika, że problem nie dotyczy wyłącznie mnie, bo ecipeci też sygnalizuje. Dzisiaj pisałem wiadomość w temacie dotyczącym Roleksa i dobrze, że skopiowałem treść, bo mnie wyrzuciło. Prawda jest taka, że sporadycznie za pierwszym razem udaje mi się wysłać posta. Dodam jeszcze, że w kontekście tej wiadomości też musiałem zalogować się ponownie, bo za pierwszym razem nie udało się wysłać. Jest to cholernie uciążliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamB

A na wersji mobilnej (pakiet danych nie wifi) na telefonie też masz taki problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

A na wersji mobilnej (pakiet danych nie wifi) na telefonie też masz taki problem?

Sporadycznie piszę na forum ze smartfona, bo nie lubię. Korzystam z aplikacji Tapatalk i nie mam takiego problemu. System iOS 9.1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam taki problem jak opisywał Magic. Wcześniej wszystko było ok, ale dziś musiałem się logować chyba z sześć razy, żeby wysłać jedną wiadomość bo cały czas mnie wyrzucało. Poza tym po przejściu z jednego tematu do drugiego okazywało się, że jestem już wylogowany  :(​ .Mam win 7 i operę.  

Edyta: Nawet tego posta pisałem dwa razy  ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Was wszystkich naprawdę rozumiem, ale proszę postawić się w mojej sytuacji - jak mam pomóc, jak tutaj nie ma wspólnego mianownika? To może być wszystko i nic. Gdyby ty był globalny problem to mógłbym go rozwiązać u siebie, a naprawione byłoby u każdego.

Jednak proszę nadal pisać, z jak największą ilością szczegółów, to może coś wspólnie wymyślimy dlaczego się tak dzieje u niektórych.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Wczoraj i u mnie pojawił się podobny problem (jednorazowo) podczas pisania prywatnej wiadomości po kliknięciu "wyślij" zostałem wylogowany a wiadomość nie została wysłana. 

System Win7 i przeglądarka Chrom, tak więc też żadnego wspólnego mianownika :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

Ja problemów nie mam.

 

W pracy: Stałe IP, Win7, Chrome - brak problemów

W domu: Stałe IP, Linux, Chromium, brak problemów

Telefon: Android 4.4.4, Tapatalk - brak problemów

Tablet: iPad (nie pamiętam który iOS, bo tablet Lubej), Safari - brak problemów.

 

Musi być problem indywidualnie u każdego, bo ja w 4 przypadkach nie spotkałem się z problemem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

w kwestii poprawy jakości działania forum - dziś zwiększyliśmy parametry serwera by był w stanie obsłużyć okresowy większy ruch na forum. Jeśli to nie wystarczy to będziemy korygować ustawienia aż do skutku.

 

Przepraszamy za wszelkie niedogodności z tym związane, ale forum stale staje się bardziej popularne, a co za tym idzie, ruch jest coraz większy. Wychodzimy naprzeciw problemom i nie pozostajemy głusi na problemy. Mamy tylko prośbę o cierpliwość w rozwiązywaniu tych i podobnych problemów.

 

Pozdrawiam życząc miłego dnia,

administrator techniczny forum - Dawid :)


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale forum stale staje się bardziej popularne, a co za tym idzie, ruch jest coraz większy.

Jakieś statystyki to potwierdzające ? Bo ja nie obserwuję przez kilka lat aby ilość aktywnych użytkowników wzrastała. Jest stała rotacja, jedni przestają się udzielać , przychodzą na ich miejsce nowi ale wszystko oscyluje wokół podobnej liczby.

Co roku przynajmniej 2 razy do roku mamy albo kompletne wywalenie forum, albo problemy z prędkością która uniemożliwia normalne korzystanie z forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mowa o użytkownikach w tym samym czasie na forum.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z moich obserwacji wynika ze najwieksza aktywnośc jest w weekendowe wieczory -około 600 uzytkownikow, sporadycznie przekracza liczbę 700.

W 'normalny' dzień to około 350-450 osob.

Są to raczej stale ilości, ( większe w okresie jesienno zimowym, mniejsze latem )


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samo zalogowanie to chyba jeszcze nie aktywność ?, ja też jestem często zalogowany, świecę się ale nie koniecznie jestem aktywny w sensie przeglądania forum. Po prostu odpaloną mam zakładkę, komputer zostawiam często włączony itd. Podejrzewam, że grom ludzi robi to samo.

Podobna aktywność jest od paru lat...no może w weekendy bywało 500 miast 600 userów ale to wciąż nie są wzrosty które powinny zachwiać stabilnością forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ilość tematów i postów rośnie. Pewno szukajka na forum zamula serwer.

 

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

Witam,

w kwestii poprawy jakości działania forum - dziś zwiększyliśmy parametry serwera by był w stanie obsłużyć okresowy większy ruch na forum. Jeśli to nie wystarczy to będziemy korygować ustawienia aż do skutku.

Nie wiem Dawid co konkretnie zmieniłeś, ale jak na razie nie wyrzuca i nie muszę logować się ponownie. Ciekawe jak będzie dalej.

 

[edit]

 

Jednak w końcu wyrzuciło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest duże prawdopodobieństwo, że wpływ na mulenie może mieć szukajka. Na próbę wyłączcie ją a użytkownicy niech spróbują pomocy wujka Google. Trzeba  wpisać w Google zwrot site:zegarkiclub.pl ******* gdzie ******* to szukany zwrot, po pl musi być spacja).

Dodatkowo dochodzi szybkie rozrastanie się galerii...no i zaczyna się klops.
 


Rem tene, verba sequentur.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.