Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
jan.b

Małe zegarki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość fidelio

Fajna parka :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Też mały :-)

post-34987-0-16822800-1564372277_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oris jako "iconic watch". Fortisa jeszcze zdzierżyłem, ale po tym musiałem wyłączyć.


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

No cóż, ja tam się nie dziwię, że na liście umieścił Big Crowna Pointer Date, bo choćby ten sposób wskazania daty kwalifikuje (IMO) ten zegarek do umieszczenia go na tej liście. A i sama firma, która ciągle jest przedsiębiorstwem niezależnym, z ciekawą historią, zasługuje na miejsce na tej liście.

No i przy okazji straciłeś parę ciekawych zegarków ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, szacun za własne (kiedyś) mechanizmy itd., ale w obecnych Orisach nie ma nic, co je wyróżnia na tle innych popularnych marek.


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Miałeś jakiegoś? Ja miałem kilka, w tym tego ostatniego Pointera, choć w wersji 40 mm. IMO to świetnie wykonane zegarki, o bardzo dobrej relacji jakość/cena. O co chodzi z tymi własnymi (kiedyś) mechanizmami, skoro Oris aktualnie takie oferuje? A ikoną można chyba nazwać zegarek, który powstał 80 lat temu i nadal jest oferowany. Przynajmniej jak dla mnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małe są piękne..a jeszcze kilka lat temu u mnie zegarek musiał być wielkości pół cegły..f1ec584f0ef215d44f64e8ce708e4f81.jpg

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Też tak miałem, bo zaczynałem od rozmiaru 44 mm, a przez jakiś czas miałem nawet Seiko o średnicy 48 mm. Ale mi przeszło ;-) Obecnie optymalnie dla mnie to 35-38 mm średnicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałeś jakiegoś? Ja miałem kilka, w tym tego ostatniego Pointera, choć w wersji 40 mm. IMO to świetnie wykonane zegarki, o bardzo dobrej relacji jakość/cena. O co chodzi z tymi własnymi (kiedyś) mechanizmami, skoro Oris aktualnie takie oferuje? A ikoną można chyba nazwać zegarek, który powstał 80 lat temu i nadal jest oferowany. Przynajmniej jak dla mnie...

Mieć nie miałem, ale oglądałem. Odnośnie do mechanizmów - zwracam honor, nie odnotowałem, że kilka lat temu znów zaczęli robić własne.


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Mieć nie miałem, ale oglądałem. Odnośnie do mechanizmów - zwracam honor, nie odnotowałem, że kilka lat temu znów zaczęli robić własne.

 

Spoko, wszystko jasne  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Perlony wjechały ;-)

post-34987-0-49226700-1565192109_thumb.jpg

post-34987-0-96267100-1565192120_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Świetna jest ta Stowa! Dobrze zgrywa się pasek z tarczą i wskazówkami  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Nawet nie będę zaprzeczał (nie tylko przez grzeczność) ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Wszystkie są w takim rozmiarze, czy moze tylko te w męskich kolorach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Fajnie wygląda na tym paseczku.

 

Na tym czarnym od kompletu (swoją drogą całkiem niezłej jakości), to w mojej ocenie typowy garniturowiec. Ja pełen garnitur zakładam może raz, może dwa razy do roku, a dzięki temu zamszakowi ten Conquest ma szansę zdecydowanie częściej gościć na moim nadgarstku  :D To jeden z najbardziej klimatycznych małych zegarków, jakie posiadam. A że posiadam prawie same małe, to wiadomo  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.