Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Master Yoda

Bardzo mi przykro....

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z tematem :http://zegarkiclub.pl/forum/topic/135644-antoni-norbert-patek/

i sytuacją jaka ma miejsce po napisaniu tego tematu, to jest próbą, nazwę rzecz po imieniu "okradzenia mnie " z tego co zrobiłem przez niektóre osoby będące użytkownikami tego forum noszę się z zamiarem opuszczenia naszej społeczności.

Jestem rozgoryczony, jest mi przykro że ludzie są tacy...jacy są.

 

Jak mozna!!-do tej pory uważałem, że poruszałem się wśród osobób o wysokiej kulturze osobistej, dla których uczciwość jest cechą nadrzędną..

Jednak "biznes" okazał się wyższą wartoscią.

 

Pozdrawiam, @Master Yoda


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek - poważne oskarżenie ..

Nie bardzo widzę powody do jego rzucenia ( zarówno dyskusja w wątku jak i dyskusje np na walnym stowarzyszenia ) pokazuje raczej podziw i doping dla Twojej pracy niż chęć przywłaszczenia sobie odkrycia.

Mam protokół z walnego ,na którym nie byłem sam tylko wielu członków stowarzyszenia KMZiZ i JEDNOZNACZNIE z niego wynika co napisałem powyżej , więc ochłoń ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam slowa Darka i to co napisal Wladek powiedział tez na walnym w sobote.


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakuje nieco konkretów w pierwszym wpisie. Ja je znam, ale nie będę ich podawać.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec wprost-jeden z czlonków stowarzyszenia próbował mnie podejść bym przekazał mu materialy-pod przykrywką portalu który publikuje na naszym forum. Nie udało mu się, sam napisalem temat na forum.

Dwa, kto i dlaczego bez mojej obecnosci ma wreczyć panu Sternowi w Genevie ( poza klubowym albumem) informacje o moich odkryciach?

Trzy, w imieniu kogo dziala ?

Cztery, stać mnie na bilet do Genewy.

 

P.S wszystkie dzialania w sprawie Antoniego Patka są skutkiem prośby Prezesa Stowarzyszenia bym zajął się sprawą...


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Władek chciał wyciągnąć od Ciebie materiały? Bo chyba nie Koledzy z drugiego portalu?


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z drugiego portalu gdy im zaproponowałem współpracę ( jako biegłych w temacie i majacych mozliwosci) to zostałem olany przez kolegę @SphinXa....

Nawet nie oddzwonił.

Co do reszty komentarz zbędny...kazdy wie jak jest.

Tak wyglada nasz klub....


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakuje nieco konkretów w pierwszym wpisie. Ja je znam, ale nie będę ich podawać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak zwykle, "sukces ma wielu ojców, porażka jest sierota" .

 

Szkoda że tak jest


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym wątku o Ptaku się nie wypowiadałem rozmyślnie, nie chciałem się wtrącać z moją niepewną wiedza, wiele z tego co o Ptaku się pisze to są przekonania, a nie fakty, mam tu swoje przemyślenia, ale pełne wyjaśnienie takich spraw zawsze budzi emocje, a takie wyjaśnienie jak to wykonał Marek z pełną dokumentacją, to już budzi nawet zazdrość, jak widać z lektury wątku. Moim zdaniem szkoda, wyszło jak to zwykle bywa miedzy Polakami, a mogło być tak pięknie.


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz napiszę 

Stanowisko stowarzyszenia jest jasne i klarowne i NIKT nie zamierza sobie przywłaszczać Markowych spraw..

Nawet jeśli się okaże ,że wszystko się zakończy pozytywnie to chcemy ufundować tablicę w miejscu faktycznego urodzenia się N.Patka wraz z relacją i podaniem nazwiska osoby, która na forum to zainicjowała 

 

Nie wiem i nie mogę odpowiadać za działania pojedynczych osób, które NIE REPREZENTUJĄ oficjalnie stanowiska stowarzyszenia i nie zamierzam komentować ich działań bądź zaniechań . Jak również nie widzę powodu aby rzucać cień na działanie klubu z powodu np kontaktu czy też braku kontaktu z osobą ( osobami ) podanymi powyżej

KMZiZ reprezentuje zarząd jako organ statutowy - stanowisko zarządu jest jasne i jednoznaczne i jest to również stanowisko klubu

Ale również należy się pogodzić z faktami prezentowanymi w wątku tzn ,że wg wszelkich dostępnych informacji Marek ( z całym szacunkiem do Jego osoby i osiągnięć ) nie był pierwszym , którym drążył i podał temat związany z miejscem urodzin Patka , aczkolwiek niewątpliwie był pierwszym na forum KMZiZ z tą informacją 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że tu nie może być absolutnie mowy, o jakiejś winie KMZiZ, to przecież absurd, ja nie widzę tu tez jakiejś winy (zbyt mało wiedzy) typu kradzież, ale i tak jest nie fajnie.


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek wyluzuj, to pierdoly. Mi to Darek chyba obiecał scyzoryk victorinoxa za porównania broni i zegarków a Sphinx piwo od kilku lat (dzisiaj z procentem to będzie ze 4 skrzynki) za odnowienie bransolety.

Posmiejmy się i tyle :D


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Cię Piotrze , konkurs się nie zakończył jeszcze i nie tylko Ty dostaniesz scyzoryk 

 

Ale skoro tak strasznie Cię ten temat boli to jutro Ci go wyślę wraz ze drobną kwotą za czas oczekiwania .. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darku nie ma takiej potrzeby, chciałem jedynie rozładować atmosferę, zauważ, napisałem "chyba"

Wysyłać oczywiście możesz odeślę z powrotem, więcej poczucia humoru Koledzy - filmik obejrzyjcie na spokojnie.


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz napiszę 

Stanowisko stowarzyszenia jest jasne i klarowne i NIKT nie zamierza sobie przywłaszczać Markowych spraw..

Nawet jeśli się okaże ,że wszystko się zakończy pozytywnie to chcemy ufundować tablicę w miejscu faktycznego urodzenia się N.Patka wraz z relacją i podaniem nazwiska osoby, która na forum to zainicjowała 

 

Nie wiem i nie mogę odpowiadać za działania pojedynczych osób, które NIE REPREZENTUJĄ oficjalnie stanowiska stowarzyszenia i nie zamierzam komentować ich działań bądź zaniechań . Jak również nie widzę powodu aby rzucać cień na działanie klubu z powodu np kontaktu czy też braku kontaktu z osobą ( osobami ) podanymi powyżej

KMZiZ reprezentuje zarząd jako organ statutowy - stanowisko zarządu jest jasne i jednoznaczne i jest to również stanowisko klubu

Ale również należy się pogodzić z faktami prezentowanymi w wątku tzn ,że wg wszelkich dostępnych informacji Marek ( z całym szacunkiem do Jego osoby i osiągnięć ) nie był pierwszym , którym drążył i podał temat związany z miejscem urodzin Patka , aczkolwiek niewątpliwie był pierwszym na forum KMZiZ z tą informacją

 

Żarówki też nie wynalazł Edison, ani radia Marconi ;)

Osoby ktore do mnie się zwracały mowily ze reprezentują zarząd KMZiZ.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podan mi na PW kto personalnie , zarząd KMZiZ składa się z 

Eugeniusz Szwed

Mirosław Domański

Dariusz Chlastawa

 

Wg KRS oficjalnie może reprezentować dwóch członków zarządu , więc ponieważ ja nic nie wiem to zostaje ..że Mirek i Eugeniusz się do Ciebie oficjalnie zwrócili 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znasz moj numer telefonu więc zadzwoń...nawet teraz.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję spotkanie, nawet jutro...

 

więc nie wiesz kto 5 lipca leci do Genevy na spotkanie ze Sternem ( wlasciciel Patek Philippe) w imieniu klubu ¿?


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ale nie wiem co niby ma to wspólnego z naszą sprawą ( oprócz zawiezienia albumu ) i w jaki sposób Klaudiusz i Igor mają Cię z czegoś okraść..

Zarząd jest trzyosobowy i reprezentacja wg KRS i na walnym nie pojawiły się zadne kontrowersje wobec Twojej pracy w związku z tym traktuję to jako plotki DOPÓKI nie mam twardych dowodów że jest inaczej

Więc albo mi ich dostarczysz i wyciągniemy stosowne konsekwencje włącznie z dostarczeniem Ci oficjalnego pisma KMZIZ podpisanego przez zarząd , albo .. dajmy spokój pianoburzy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nic nie mowię o Klaudiuszu ani Igorze....

( z Klaudiuszem jestem w kontakcie, co prawda dzwonil by pozyskać informacje i proponował wspólpracę ale po uzyskaniu informacji z mojej strony zamilkł) więc jak mam to czytać?, obiecywał co innego...

Jeszecze raz-proponuję spotkanie.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.