Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

msokol19

Walka z podróbkami - wielka prośba o pomoc!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Walka z podróbkami to uświadamianie społeczeństwa,że noszenie podróbek to żenada, ośmieszanie się, to granie na siłę kogoś kim się nie jest. Zacząć proponuje od portali internetowych.

Zgadza się. I to właśnie sukcesywnie robimy...16a29911ac290cf55dcc1f54f0b33def.jpg

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś wrzucić ten drugi plakat.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to siup :)

 

f1fee8912f6fa35aedf2e985df1aa6f4.jpg


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

 

Wysłane z mojego HTC One A9 przy użyciu Tapatalka


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie mam, czy chcąc wstawić taki plakat na swojej stronie trzeba przejść jakąś weryfikacje, otrzymać zgodę,

czy jest to w jakiś sposób kontrolowane.

Bo co jeśli mam sklep, który sprzedaje podróby i wkleję sobie takie plakaty chcąc się uwiarygodnić.


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie mam, czy chcąc wstawić taki plakat na swojej stronie trzeba przejść jakąś weryfikacje, otrzymać zgodę,

czy jest to w jakiś sposób kontrolowane.

Bo co jeśli mam sklep, który sprzedaje podróby i wkleję sobie takie plakaty chcąc się uwiarygodnić.

Szczerze to nie pomyślałem nawet o tym. Nie przewidzieliśmy aż takich perfidnych zagrywek. Plakat udostępniamy ogólnie i zachęcamy do rozpowszechniania. Gdyby się pojawił na stronie z podróbkami myślę że ktoś to szybko wyłapie i będziemy ostro reagować.

Przygotowujemy kolejne działania które mają zapewnić pomoc w wyborze dobrego zegarka i pewnego, sprawdzonego źródła zakupu.

 

 

 

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jednym ze zdań artykułu chyba zjedzono słowo "złotych" co sprawiło, że zdanie owo brzmi,

cyt. 

 "Po co kupować zegarek za kilkadziesiąt tysięcy, jak można kupić identyczny za kilkaset"

:) 

tak mi się w oko rzuciło.

 

a baner wstawiłem na swoją stronkę - jeśli mogłem .


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jednym ze zdań artykułu chyba zjedzono słowo "złotych" co sprawiło, że zdanie owo brzmi,

cyt.

"Po co kupować zegarek za kilkadziesiąt tysięcy, jak można kupić identyczny za kilkaset"

:)

tak mi się w oko rzuciło.

 

a baner wstawiłem na swoją stronkę - jeśli mogłem .

Zdanie w potocznej wymowie brzmi dobrze wg mnie :) Dzięki za wstawienie plakatu na stronę. Jeśli jest potrzeba mogę chętnie wysłać plakaty w formie drukowanej do sklepu stacjonarnego.

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny artykuł! Dobrze, że pojawiła się taka informacja na stronie Klubu!

 

Janku, mam pewien pomysł...ale o tym później;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Pomysł podrzucaj, będziemy działać :)


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Janku. Świetnie że wszystko udało się zgrabnie podsumować i ciekawie opisać co się dzieje w temacie akcji, bo ostatnio rzeczywiście trochę się tego uzbierało :) Artykuł czyta się świetnie. Oczywiście tempa nie zwalniamy :)

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Bałem się, że wyjdzie mi z tego bardziej wypunktowanie poszczególnych etapów. Jestem inżynierem, a pisarz ze mnie marny. Ale jeśli da się to czytać, to jestem zadowolony :)

 

No, i przede wszystkim liczę na to, że dołączą się inni :)


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mateusz wykonał gargantuiczną pracę z benedyktyńską cierpliwością wprowadzając dane a Jacek ( ukłony ) wykonał aplikację w ramach aktywności klubowej ! Jan spinał zespół ..

Dziękuję !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zachęcamy do instalowania nowej aplikacji KMZiZ oraz umieszczania swoich opinii o zegarmistrzach, sklepach. Tylko wtedy będzie ona w pełni funkcjonalna.

 

Na bieżąco będziemy się w niej starać również umieszczać aktualne wydarzenia z życia Klubu, zaproszenia na imprezy, spotkania itd.

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.

W necie jest strona

http://www.dutyfreeislandshop.com

czy tam sprzedają oryginały? bo ceny ciekawe

Tak. Licz się z Vatem i opłatami celnymi, bo zegarki lecą z Chin.

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Licz się z Vatem i opłatami celnymi, bo zegarki lecą z Chin.

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

A jak sie ma cło ile % od wartosci, bo jestem zupełnym laikiem.

Dopiero rozpoczynam poszukiwania swojego wymarzonego zegarka. nie licząc Roamera, którego chce naprawić i Poljota którego na razie noszę na co dzień

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak sie ma cło ile % od wartosci, bo jestem zupełnym laikiem.

Dopiero rozpoczynam poszukiwania swojego wymarzonego zegarka. nie licząc Roamera, którego chce naprawić i Poljota którego na razie noszę na co dzień

Pzdr

Cło to grosze. Od jakiejś kwoty tam jest. VAT to 23% i to robi robotę, ale w większości przypadków ceny i tak dość atrakcyjne.

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cło to grosze. Od jakiejś kwoty tam jest. VAT to 23% i to robi robotę, ale w większości przypadków ceny i tak dość atrakcyjne.

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Citizen Eco-Drive BL8148-11H

AT2144-11E

AT8011-04E

AT8019-02W

takie mi się podobają ale szukam jeszcze po innych markach. Ma być taki EDC

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć potrzebuje pomocy bo nie wiem czy ten zegarek jest orginalny czy podróbka pomoże ktoś

Cześć potrzebuje pomocy bo nie wiem czy ten zegarek jest orginalny czy podróbka pomoże ktoś

Cześć potrzebuje pomocy bo nie wiem czy ten zegarek jest orginalny czy podróbka pomoże ktoś

 

Proszę o szybką odpowiedź bo się nie znam??

post-106431-0-01714600-1536873493_thumb.jpg

post-106431-0-22342800-1536873527_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Koledzy i Koleżanki.

Powoli rodzi się inicjatywa związana z kampanią społeczną (edukacyjną), pewnymi działaniami poprzez które chcemy zmienić podejście społeczne do tematu podróbek.

W najblizszym czasie na jednym z portali pojawi się tekst który przedstawia zarys problemu podróbek.

Chcemy "uderzyć" z tematem także do miejsc, punktów, które zajmują się handlem podróbkami. Mam tutaj na myśli wszelkiego rodzaju komisy, lombardy. Zależy nam na zbudowaniu bazy adresowej (adresy pocztowe, mailowe) takich punktów z całej Polski.

Ponieważ jest ich tysiące - zwracam się do Was o pomoc.

Proszę o zgłaszanie się w poście osób ktore byłyby skłonne pomóc w stworzeniu takiej bazy, wraz z podaniem terenu, który "bierzecie pod opiekę".

Chodzi o wyszukanie w sieci danych takich miejsc (nazwa, adres, adres e-mail).

Chcemy stworzyć listę mailingową, aby móc uderzyć do tych punktów z pewnymi materiałami, propozycjami.

Z góry dziękuję.

 

Chętnym do pomocy udostępnimy plik na dysku google, który będzie można sukcesywnie uzupełniać.

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

 A jakie to podejście chcecie zmienić? Uważacie, że szwajcarzy produkują rzeczywiście zegarki warte tyle szmalu? Jeśli ktoś potrafi zrobić podróbę, która jest prawie nie do odróżnienia dla osoby nieznającej się aż tak jak Wy Szanowni to tylko klaskać. Super podróba kosztuje 200 dolców. Ile zegarków mogę kupić, ile ich zmienić nawet w ciągu roku. 30 tysięcy za zegarek, 60 tysięcy, a nawet 12 tysięcy  - ok, jeśli ktoś ma szmalu w nadmiarze. Masz go na ręce i nikt nawet nie spojrzy,a  jak spojrzy nie ma pojęcia czy to fake czy oryginał. Jest tylko jeden miernik podrób - przecież to nie jest prawdziwy Rolex, jego nie stać na taki zegarek. W ten sposób zwykli zjadacze chleba odróżniają prawdziwe zegary od fejkowych. i nie łudźcie się, że ktokolwiek się wgłębia w to co macie na ręce. Ludzie to mają w pompie. Szybciej zauważą wasza komórkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.