Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Apis92

Vacheron constantin

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, pytanie jak w temacie. Jestem przed zakupem i mam wątpliwości.

Pozdrawiam

post-96617-0-59765400-1489795128_thumb.jpg

post-96617-0-75727000-1489795136_thumb.jpg

post-96617-0-67956400-1489795146_thumb.jpg

post-96617-0-84022600-1489795156_thumb.jpg

post-96617-0-89250500-1489795165_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omiń ten zakup szerokim łukiem.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm no ok. A mogę wiedzieć po czy poznaliśmy że to podróbka? Bardzo mnie to ciekawi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

Hm, nauka drogo kosztuje :)

Pobędziesz Kolego trochę na forum, poczytasz, popatrzysz to będziesz wiedział. :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego, odpowiedz sobie na pytanie gdzie wyczaiłeś tego rodzynka, ile za niego wołają, a później skonfrontuj z tym, ile kosztują oryginały o ile ten zegarek kopiuje jakikolwiek istniejący model VC. Szybka analiza i doszedłbyś do podobnych wniosków bez potrzeby zakładania tematu, no chyba że aż taki z Ciebie marzyciel...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm no ok. A mogę wiedzieć po czy poznaliśmy że to podróbka? Bardzo mnie to ciekawi ;)

Po zdjęciach, które umieściłeś.

Jak ktoś interesuje sie zegarkami to posiada rozeznanie co dana marka ma w ofercie i jaki poziom wykonania reprezentuje. Jedne podróbki widać na pierwszy rzut oka inne wymagają głębszej wnikliwości. Ta należy do pierwszej grupy.

Poza tym jak ktoś zamierza wydać kilkadziesiąt tys. na zegarek to ma minimum świadomości co kupuje i nie zaryzykuje zakupu z niepewnego źródła wiec i takie pytanie nie padnie.


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakim celu te gierki kolego?

Najpierw wrzucasz zdjęcia nic nie wartej podróby a potem kopiujesz z Chrono24 zdjęcia zegarka za 200 tys z okładem i znów pytasz o oryginalność ? Czemu to ma służyć?


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W celu sprawdzenia czy wszystkie oferty z Chrono24 są prześwietlone na wylot. Jednak są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, w 99%. Nie ma domu aukcyjnego, specjalistycznej strony sprzedaży, gdzie się podróba nie przeciśnie. Zależy tylko jak dobra.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Nie ma w dzisiejszym czasie, gdzie wszystko można sprawdzić w sieci naiwniaków, którzy sprzedają zegarki za parę procent rzeczywistej wartości.

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakim celu te gierki kolego?

Najpierw wrzucasz zdjęcia nic nie wartej podróby a potem kopiujesz z Chrono24 zdjęcia zegarka za 200 tys z okładem i znów pytasz o oryginalność ? Czemu to ma służyć?

Sprawdzał czy odpowiadający czasem mu nie zazdrości że trafił oryginal za kilka setek i go nie próbuje oszukać odradzajac zakup świetnego zegara. Hahaha

 

To chyba pierwszy raz takie zachowanie na forum. Zawsze albo złość albo niedowierzanie rzadziej podziękowanie. A tu proszę. Jeszcze dodatkowo sprawdzian :)

Wysłane z mojego SM-N910C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzał czy odpowiadający czasem mu nie zazdrości że trafił oryginal za kilka setek i go nie próbuje oszukać odradzajac zakup świetnego zegara. Hahaha

 

To chyba pierwszy raz takie zachowanie na forum. Zawsze albo złość albo niedowierzanie rzadziej podziękowanie. A tu proszę. Jeszcze dodatkowo sprawdzian :)

Wysłane z mojego SM-N910C

 

Ale użytkownik zapobiegliwie nie podał źródeł, stąd ograniczona możliwość podkupienia rodzyna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś zaoferował kupienie samochodu wartego 100000 za 300 zł to po czymś byś poznał że to lipa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po silniku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.