Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Slaw

Nurasy - fan club :)

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Na tym meshu wygląda świetnie!

Dzieki

Mam czasami przebłyski żeby wrócić na skóre, lub nato, ale póki co siatka jest nie do przebicia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj też ją pokażę

 

03df8cd5cf2418817ccfd911caa4bba4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Helmans Helson  ;)

post-34987-0-33925200-1551959856_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Z całym szacunkiem, ale dla czego pokazujesz na forum chińską imitację Seiko Tuna ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem, obrażam się.

 

Jakie seiko ma protektor z brązu o średnicy 49 mm? 

 

A jeżeli chodzi o resztę to jest ona jedynie mocno inspirowana, a ja tu czuję w powietrzu siarkowodór, zwiastujący kolejny shitstorm...


 

I tu się mylisz, bo to akurat jest kooperacja przemysłu zaprzyjaźnionego San Escobar z polską twórczością hobbystyczną


A nawiasem mówiąc ten zegarej jest nieco lepszy od seikacza, którego nb ma w środku... Choćby szafirowe szkiełko, podczas gdy pierwowzór uparcie oferowany jest z byle jakim hardexem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem, obrażam się.

 

Jakie seiko ma protektor z brązu o średnicy 49 mm? 

 

A jeżeli chodzi o resztę to jest ona jedynie mocno inspirowana, a ja tu czuję w powietrzu siarkowodór, zwiastujący kolejny shitstorm...

 

I tu się mylisz, bo to akurat jest kooperacja przemysłu zaprzyjaźnionego San Escobar z polską twórczością hobbystyczną

A nawiasem mówiąc ten zegarej jest nieco lepszy od seikacza, którego nb ma w środku... Choćby szafirowe szkiełko, podczas gdy pierwowzór uparcie oferowany jest z byle jakim hardexem :P

Taaaa, inne ich produkty też są "mocno inspirowane" :P

 

Tak przedstawiają swój produkt: " Seiko SBBN017/SBBN015 Tuna Can Homage " na swojej stronie.

 

Nie ma shitstormu jak to określiłeś, bez shitu które pokazujesz na poważnym forum.

 

Edit: producent podaje: Diameter: 47.0 mm - tak dla ścisłości :)

Edytowane przez PiotrX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie zegar mi się zapalił ze złości 68d6349fcfc48108b9c9f3886eb26632.jpg62df8989194bd111df3ca865c85219db.jpg787736ed8828341ddb70ee6a54812fcb.jpgcaff4c7b3cadba47c5b69bf1352a5ef6.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaaa, inne ich produkty też są "mocno inspirowane" :P

 

Tak przedstawiają swój produkt: " Seiko SBBN017/SBBN015 Tuna Can Homage " na swojej stronie.

 

Nie ma shitstormu jak to określiłeś, bez shitu które pokazujesz na poważnym forum.

 

Edit: producent podaje: Diameter: 47.0 mm - tak dla ścisłości :)

 

Kolego, dla ścisłości to ja jestem producentem tego pierścienia z brązu i podaję jego wymiar 49 mm dla ścisłości. Pokaż mi taki bicolor/bimetal od seiko, a posypię głowę popiołem.

Chciałbym jednocześnie zauważyć skromnie, że ja swój zegarek przerobiłem na jakieś pół roku przed pokazaniem się na rynku homage'ów tuńczyka, wykonanych z brązu... Więc to w sumie mnie podrabiają...

A pracę swoją wrzuciłem swego czasu w temacie o kolorowych, włącznie z rysunkiem technicznym. Chcesz, to sobie pokop, ale widzę u Ciebie upodobanie do obrzucania ekskrementami ludzi, którzy sami starają się coś stworzyć. Jak Ci z tym teraz, poważny forumowiczu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to co Tomek powiedział mogę z czystym sumieniem potwierdzić. Pokazywanie zegarka podrobionego z napisem seiko jest wielce niestosowne. To nie podróba tylko zegarek inspirowany. Jak wiele takich w tym dziale i nie tylko. Więcej luzu panowie. bdaf0a1f615f0cd20ad7d24fab21ea77.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie zegar mi się zapalił ze złości

Piotrek, ja sam się zapaliłem na widok tego zegarka, ale nie ze złości a z zachwytu!

Piękny Grzmot!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego, dla ścisłości to ja jestem producentem tego pierścienia z brązu i podaję jego wymiar 49 mm dla ścisłości. Pokaż mi taki bicolor/bimetal od seiko, a posypię głowę popiołem.

Chciałbym jednocześnie zauważyć skromnie, że ja swój zegarek przerobiłem na jakieś pół roku przed pokazaniem się na rynku homage'ów tuńczyka, wykonanych z brązu... Więc to w sumie mnie podrabiają...

A pracę swoją wrzuciłem swego czasu w temacie o kolorowych, włącznie z rysunkiem technicznym. Chcesz, to sobie pokop, ale widzę u Ciebie upodobanie do obrzucania ekskrementami ludzi, którzy sami starają się coś stworzyć. Jak Ci z tym teraz, poważny forumowiczu?

Gratuluje inwencji :)

O ekskrementach sam rozpocząłeś, ale wychodzę z tego, może jak będę z boku to nie będziesz mnie posądzał o takie bzdury  :) 

Teraz znacznie lepiej, stare przysłowia zawsze mają racje; "nie ruszaj......bo......." Amen :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz przeczytaj jeszcze raz to, co napisałeś, zrozum treść swoich postów, wyciągnij wnioski. Jesteś mi coś winien.

Howgh!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie on tam wnioski wyciągnie.Jak on nie wie co on pisze.No i teraz wyjdzie jeden  taki na ulice i będzie siał ferment.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

bdaf0a1f615f0cd20ad7d24fab21ea77.jpg

 

Bardzo podoba mi się ten zegarek :)

Muszę przekopać internet, może za połowę gdzieś się uda wyrwać :D

No chyba że Koledze się już znudził to ja chętnie za tą połówkę wezmę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ledwie mam go dwa tygodnie nówka sztuka mało śmigana nie sądzę by się kiedyś znudził. Jest naprawdę super. a831270376bae9f8ce301b2e0d3fe511.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, a jakbyś takiego w brązie machnął? To by dopiero było coś!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.