Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

odCzasu doCzasu

Polpora 1918. Najlepsze numery zegarków z limitacji

Rekomendowane odpowiedzi

Zapowiedziane przez markę Polpora limitowane do liczby 100 sztuk zegarki model Polpora 1918 jeszcze nie pojawiły się na rynku. Jednak w każdej chwili spodziewamy się otrzymać egzemplarz pokazowy, a zgodnie z zapowiedzią niedługo powinny być także realizowane dostawy zamówionych przez nas zegarków.
Polpora 1918. Najlepsze numery z limitacji!
Czy to możliwe, by takie modele były w naszej ofercie?

 

czytaj więcej...


Więcej ciekawostek zegarkowych na naszym facebook_grafika_01.jpg i stronie odCzasu doCzasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Warto zauważyć, że numer każdego z zegarków jest mniejszy niż liczba 31 – liczby dni w miesiącu. To też dodaje  zegarkom wartości"

uśmiałem się ;-) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma komplikację wiecznego kalendarza? Tzn. 1918 jest wiecznie niezmienne?


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma komplikację wiecznego kalendarza? Tzn. 1918 jest wiecznie niezmienne?

 

:D  :D  :D

 

SUPER!

 

Jestem ciekaw, jak zegarek będzie wyglądał w realu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość The Lord

Jeśli połączymy sześć punktów na obrzeżu koła liniami pionowymi, poziomymi i przekątnymi, otrzymujemy gwiazdę sześcioramienną. Jednakże rysując dwa trójkąty wewnątrz koła i sześciokąt, jeden z wierzchołkiem skierowanym ku górze, a drugi ku dołowi, tworzymy gwiazdę.

I tak powstaje Gwiazda Dawida.

 

Wystarczy, żeby zamówić zegarek z numerem limitacji „006”?

Na pewno TAK!

Działacze skrajnej prawicy chyba nie zgodziliby się z Twoją interpretacją. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle tych patriotycznych zegarków ma 100 lecie niepodleglosci, że dziwię się, że jeszcze Łomega i Roleks nic nie wypuściły z tej okazji... xD


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość The Lord

Tyle tych patriotycznych zegarków ma 100 lecie niepodleglosci, że dziwię się, że jeszcze Łomega i Roleks nic nie wypuściły z tej okazji... xD

 

Kto jak kto, ale szczególnie firma Patek Philippe powinna przygotować zegarek podkreślający 100 lat niepodległości Polski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak powstaje Gwiazda Dawida.

 

 

Przypadek?

 

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

Nie sądzę...

;)

 

Opisy na stronie z pierwszego posta... mieszanina Opowieści z Narni, kabały i wróża Macieja ;)

Nie wiem, czy by mnie to zachęcało do kupna zegarka, ale ja i tak nie jestem targetem :)


porcelanowy: Nóż to Narzędzie => ntn.knives.pl

Z pamiętnika strapmakera amatora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

"Jeśli połączymy sześć punktów na obrzeżu koła liniami pionowymi, poziomymi i przekątnymi, otrzymujemy gwiazdę sześcioramienną. Jednakże rysując dwa trójkąty wewnątrz koła i sześciokąt, jeden z wierzchołkiem skierowanym ku górze, a drugi ku dołowi, tworzymy gwiazdę".

 

I tak powstaje Gwiazda Dawida.
(..)

  :)

 

 

Przypadek?

 

;)

 

 

Powitoł

Nie sądzę...

;)

(...)

 

Ech, ksenofoby. Historia się kłania. W 2018 r. przypada setna rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę i siedemdziesiąta powstania Izraela. Więc autor artykułu powinien przypomniany przeze mnie fakt (all rights not reserved ;)) wykorzystać i pogłębić swoją licentia poetica znaczenia nr 6 licytacji. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Kto jak kto, ale szczególnie firma Patek Philippe powinna przygotować zegarek podkreślający 100 lat niepodległości Polski.

 

E tam, prędzej powstanie na 70-lecie Izraela. Ta firma nie chce mieć nic wspólnego z Polską.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech, ksenofoby. Historia się kłania. W 2018 r. przypada setna rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę i siedemdziesiąta powstania Izraela. Więc autor artykułu powinien przypomniany przeze mnie fakt (all rights not reserved ;)) wykorzystać i pogłębić swoją licentia poetica znaczenia nr 6 licytacji. :)

 

Polecam poprzednią publikację na temat tego zegarka:

 

Polpora 1918 na stulecie niepodległości Polski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

Ja tylko odniosłem się do komentarzy kolegów do opowieści o znaczeniu liczby 6 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość The Lord

Ech, ksenofoby. Historia się kłania. W 2018 r. przypada setna rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę i siedemdziesiąta powstania Izraela. Więc autor artykułu powinien przypomniany przeze mnie fakt (all rights not reserved ;)) wykorzystać i pogłębić swoją licentia poetica znaczenia nr 6 licytacji. :)

 

Z ksenofobią nie mam nic wspólnego. Co więcej, uważam, że organizacje promujące faszyzm powinny być zdelegalizowane. BTW, nie wiem jak trzeba być ciężkim przygłupem, żeby w Polsce czcić Hitlera, ale niestety takie sytuacje mają miejsce, a ludzie za nimi stojący mają jeszcze czelność nazywać się polskimi narodowcami. Kpina, zresztą taką samą kpiną jest marsz ONR dla uczczenia Powstania Warszawskiego, a tymczasem cała ich ideologia to jak plucie bohaterskim powstańcom w twarz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.