Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
bill.hasco

Zakupy na CreationWatches.com

Rekomendowane odpowiedzi

12:57 awizo

Byłem w domu od 10 cały czas, co lepsze sprawdziłem skrzynkę i albo awizo jest niewidzialne albo go nie ma. Brawo poczta polska.

 

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

PP notorycznie robi tak że niektore paczki czy listy zostają na urzędzie i listonosz idzie z od razu wypisanym awizo. Bo po co nosic...

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu awizo było tylko w systemie, a Pan Mietek z ochrony mówi, że listonosza dzisiaj nie było. Na szczęście 600m na pocztę i już wracam z paczką. Wartość podana 161SGD i tez pomimo zatrzymania w cle zero opłat.

 

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu awizo było tylko w systemie, a Pan Mietek z ochrony mówi, że listonosza dzisiaj nie było. Na szczęście 600m na pocztę i już wracam z paczką. Wartość podana 161SGD i tez pomimo zatrzymania w cle zero opłat.

 

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Coś zamówił? :-)

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Moja nawet w cle nie była.. nie wiem czy to dlatego że na aptekę zaadresowana?

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PP notorycznie robi tak że niektore paczki czy listy zostają na urzędzie i listonosz idzie z od razu wypisanym awizo. Bo po co nosic...

W miastach listonosze nie przynoszą paczek, tylko awiza. Z oczywistych - dla kogoś, kto uświadomi sobie, że paczką jest nie tylko ważący 100 gram zegarek - względów.

 

 

Na szczęście 600m na pocztę i już wracam z paczką.

Pochwal się!

:)

 


Ale Tudora to Ty szanuj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walka była między skx009 i mako 2 I zdecydowałem, że teraz na spokojnie czarny mako, a kiedyś może jednak żółwik PADI albo jeden ze stu innych kandydatów.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

 

post-77485-0-25835500-1546526073_thumb.jpg

 

Tak się prezentuje nowy zawodnik :)

Edytowane przez bilbo141

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walka była między skx009 i mako 2 I zdecydowałem, że teraz na spokojnie czarny mako, a kiedyś może jednak żółwik PADI albo jeden ze stu innych kandydatów.

 

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

 

attachicon.gifIMG_20190103_152540.jpg

 

Tak się prezentuje nowy zawodnik :)

Niech się nosi ;-)

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech się nosi ;-)

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Dzięki! Po odpakowaniu wydawał mi się trochę mały, ale po tych kilku godzinach noszenia mogę stwierdzić, że to idealny rozmiar na mój wychudzony nadgarstek. Ten Twój zakup to jest mako/ray 3? Świetnie wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! Po odpakowaniu wydawał mi się trochę mały, ale po tych kilku godzinach noszenia mogę stwierdzić, że to idealny rozmiar na mój wychudzony nadgarstek. Ten Twój zakup to jest mako/ray 3? Świetnie wygląda.

Mako 3... i Seiko srpb 89

 

Dzieki

 

Bransolety zdjete i wystawione. Skóry są i będę mógł działać. :-Df81c1798ddeae5ca7158906956e021ad.jpg

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

 

 

Dzięki! Po odpakowaniu wydawał mi się trochę mały.

 

A jaki ma wymiar?

Moj tez przy Seiko to maluch sie wydaje

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jak wezmę DHL to dostaję pudełko itp, czy tak samo jak w przypadku poczty Watch Pouch?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość desmaer

Czy jak wezmę DHL to dostaję pudełko itp, czy tak samo jak w przypadku poczty Watch Pouch?

Ja dostawalem pudełko. Dwa razy oryginalne, raz uniwersalne, ale solidne, bez lipy.

 

Wysłane z mojego LG-M250 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki ma wymiar?

Moj tez przy Seiko to maluch sie wydaje

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Ma na moje oko lekko ponad 41mm, z uszami niecałe 47mm. Mój nadgarstek ok. 18cm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostawalem pudełko. Dwa razy oryginalne, raz uniwersalne, ale solidne, bez lipy.

 

Wysłane z mojego LG-M250 przy użyciu Tapatalka

Kupione - DHL. Szybka dostawa i pudełko kuszą :) Powinno być 1250 PLN, z VATem (w polskich sklepach około 2200)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orient mega wyglada

 

Ten odcień zieleni na tarczy...mmm

Seiko też czad 17a63d002aa59f2d375cba911b960dd5.jpg

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Chyba dobrze widzę, że Orient w końcu zaczął robić długa wskazówkę sekundową, która w tym Mako 3 sięga, a nawet nachodzi na indeksy? Podoba mi się, mogliby kontynuować taką "politykę" w innych swoich modelach Orient i Orient Star (szczególnie w OS Standard Date "boazeria" aż się prosi o dłuższy sekundnik...).

 

Wysłane z mojego OnePlus6 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez radekzaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba dobrze widzę, że Orient w końcu zaczął robić długa wskazówkę sekundową, która w tym Mako 3 sięga, a nawet nachodzi na indeksy? Podoba mi się, mogliby kontynuować taką "politykę" w innych swoich modelach Orient i Orient Star (szczególnie w OS Standard Date "boazeria" aż się prosi o dłuższy sekundnik...).

 

Wysłane z mojego OnePlus6 przy użyciu Tapatalka

Jest dokładnie tak jak piszesz. W ogóle musze podkreślić że ten rozmiar koperty w połączeniu z obłym bezelem daje dwa ciekawe efekty:

1.zegarek wyfaje się byc smuklejszy i subtelniejszy

2. Obły bezel jest trochę trudniejszy w uchwyceniu i obrocie bo nie wystaje nadto poza koperte ale jest z nią zintegrowany

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wyjąłem ze skrzynki list polecony urząd celny poczty :( :( Czy oprócz skanu potwierdzenia przelewu coś jeszcze pisać? 

Edytowane przez olo72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zamówiłem zegarek ze strony, dostałem maila z potwierdzeniem zamówienia, a gdzie numer śledzenia? Przyjdzie w oddzielnym mailu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zamówiłem zegarek ze strony, dostałem maila z potwierdzeniem zamówienia, a gdzie numer śledzenia? Przyjdzie w oddzielnym mailu?

Dopiero jak go nadadzą to otrzymasz tracking, może to potrwać do tygodnia zanim go otrzymasz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero jak go nadadzą to otrzymasz tracking, może to potrwać do tygodnia zanim go otrzymasz :)

Na dole strony masz Track Order tam wpisujesz nr zamówienia który przyszedł na emaila. Powinien się wygenerować nr  listu. Oczywiście jak przesyłka została już zarejestrowana. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy przychodzi mejl z kwotą do zapłaty za VAT i cło? Póki co dostałem mejla o terminie dostarczenia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamawiał ktoś pocztą w okolicach 12-14 grudnia? mam wysłaną 18 grudnia i patrząc po kolegach to chyba nie mam szczęścia bo dalej gdzieś zalega w kontenerach.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamawiał ktoś pocztą w okolicach 12-14 grudnia? mam wysłaną 18 grudnia i patrząc po kolegach to chyba nie mam szczęścia bo dalej gdzieś zalega w kontenerach.......

Ostatnio w sztormie na Morzu Północnym wysypało się kilkadziesiąt kontenerów.  :( Jak kupiłeś nurka, to nie ma co się martwić  :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w sztormie na Morzu Północnym wysypało się kilkadziesiąt kontenerów. :( Jak kupiłeś nurka, to nie ma co się martwić :)

Wrócił do swojego środowiska

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu odebrałem zawiadomienie z UC, dokumenty poszły na maila i pozostało czekać na przesyłkę  <_< 

Jakby człowiek wiedział to by wziął DHL'em z opłatami i odebrał już dawno  :D

DHL 3 do 5 dni masz w domu, wiele razy było o tym pisane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.