Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MieszkoMieszko

Użytkownik
 • Content Count

  1,833
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

MieszkoMieszko last won the day on February 13 2019

MieszkoMieszko had the most liked content!

Community Reputation

438 Entuzjasta zegarmistrzostwa

About MieszkoMieszko

 • Birthday 07/05/1989

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Poznań, Jelenia Góra, Zielona Góra
 • Hobby
  Enologia, Szermierka, Toksykologia a teraz skórki...

Recent Profile Visitors

3,437 profile views
 1. Prawda jest taka że to kluby i piłkarze swoją chciwością i coraz bardziej napompowanymi do granic absurdu kwotami transferów pensji zawodników doprowadzily do sytuacji w której teraz są te najbogatsze kluby. Jako wieloletni kibic Realu Madryt ze zmartwieniem słuchałem całego nocnego programu Chiringuito w którym Florentino się wypowiadał. Ogólnie wynikało z tego że bogate kluby mają ból d.. bo nie mogą zarabiać w pandemii tyle ile zarabiały. A na Boga kto kazał płacić piłkarzom te absurdalne kwoty? Kto kazał im nakręcać spirale transferową? Zamiast tego trzeba było kitrac kasę na czarną godzinę. Barcelona jest finansowym bankrutem przez absurdalny sposób zarządzania. Z drugiej strony UEFA i FIFA też z tymi coraz to dziwniejszymi rozgrywkami i ich formatami strzelała sobie w kolano. Liga mistrzów powinna być liga mistrzów a nie jeszcze drużyny z 3 czy 4 miejsc. To zwiększyłoby konkurencyjność rodzimych lig. Po co się starać w Hiszpanii wielkiej trójce skoro i tak będę miały miejsce premiowane awansem do LM? Po co nam Liga Narodów ? Te rozgrywki są idiotyczne. Lepiej było zmienić format eliminacji do mistrzostw świata czy Europy. Co w Copa América robiły Japonia czy Arabia Saudyjska ( jaki by to był absurd jakby np wygrała któraś z nich ten turniej) Jedno jest pewne piłka światowa potrzebuje gruntownej przebudowy.
 2. Ogólnie jakość wykonania bardzo dobra nawet bezele pracuje lepiej jak w Seiko za 4 k [emoji2957][emoji2957]
 3. Po daninie valid added tax i opłatach manipulacyjnych PP wyszło jakoś 1300 za Hulka i 800 za pilota
 4. Przyszły ale jednak nie mogę przezwyciężyć tego "mercedesa"... Ten pilot też nawet nawet ale jak na 40mm strasznie duży mi się wydaje... Także zakupów nieudany... jakby ktoś chciał to oddam za dobry pieniądz
 5. Eeee to nieeeee. Nie za takie pieniądzu.....
 6. Znaczy się była. Ale albo pomarańczowa z lupka albo PADI a tu masz jakieś monstrum Wyszukaj Seiko srpa21 oraz srpc95
 7. Straszny ryż....nie idź tą drogą. Nie było takiej wersji
 8. Biorąc pod uwagę zaszłości historycznej i powiązania etniczne Koreańczyków i Chińczyków oraz to że większość tego tisella jest chińska można go uznać za chińczyka [emoji15][emoji15][emoji15] ??
 9. Boże logarytmy... Kiedy to bylo? Jakoś na 1szym roku??[emoji2957][emoji2957] I tak nie będę sobie nim kręcić....
 10. Ogólnie ten zegar świetnie leży na łapce czy to na bransie czy na pasku
 11. A na oficjalnej stronie Heimdallr? https://www.heimdallrr.com/
 12. No ogólnie za tisell najbardziej przemawiała Miyota [emoji2957] Obawiam się trochę tego systemu glide lock Ale chyba najbardziej ciekawi mnie ten ich pilot.. wybrałem wersje niebieska
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.