Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

MieszkoMieszko

Użytkownik
 • Content Count

  2603
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

MieszkoMieszko last won the day on February 13 2019

MieszkoMieszko had the most liked content!

Community Reputation

2840 Guru zegarmistrzostwa

About MieszkoMieszko

 • Birthday 07/05/1989

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Poznań, Jelenia Góra, Zielona Góra
 • Hobby
  Kaletnictwo, Żużel, Enologia, Szermierka, Toksykologia

Recent Profile Visitors

5466 profile views
 1. O to to to.... W dodatku są inni japońscy producenci którym się jakby bardziej chce z QC. Chociażby Citizen. A swoją drogą u jakiego producenta win byłeś?
 2. MieszkoMieszko

  Citizen

  Masz linka do tego zapięcia?
 3. Deklarowana przed producenta -5 do +10 s doba ale jak znam życie i Citizena to zakręci się w okolicy 0. Wszystkie Citki które miałem na 9xxx w tym 9051 robiły max plus 3 sek. na dobę a ich dokładność deklarowana jest przecież gorsza.
 4. Tarcza, indeksy, wykonanie jest na kozackim poziomie. Paradoksalnie w stosunku do mojego drugiego Series 8 od którego jest większy o 1.5 mm nosi się go jako mniejszego i wygodniejszego. Być może dlatego że w Nb6010 jest więcej geometrycznych, kwadratowo- prostokątnych kształtów.
 5. Na sprzedaż dwa modele promaster od Citizena. 1) NY0085 -86E "coke" popularnie zwany majtkiem Stan 8/10 bransoleta nieużywana, szkło i bezel bez rys 42mm bk, mechanizm automatyczny 8204 ze stop sekunda i odkręcaniem, norma ISO dla zegarków nurkowych - WR200m, pięknie trzyma luma, na bardzo punktualnym chodzie, pudełko, dokumenty i gwarancja do października 2024 ( choć nie jestem pewien czy nie do 2025) Cena 700 pln wysyłka na paczkomat w cenie 2) NY0009 FUGU limited edition Stan 7,5/10, bransoleta z pełnych ogniw i endlinków z drobnymi śladami użytkowania, szkło bez rys, bezel także serwis u Dolińskiego w zeszłym roku w tym wymieniony bezel I sprężyna bezela, zostały mi po tamtym serwisie nieporysowana wkładka poprzedniego bezela wkładka zapadkowa bezela. Wymiary identyczne jak majtka powyżej Mechanizm automatyczny 8203 z odkręcaniem ale bez stop sekundy ale na bardzo dobrym chodzie Pudełko, dokumenty z odprawy celnej także Cena 950 PLN wysyłka na paczkomat w cenie W razie pytań śmiało dzwońcie piszcie 531686891
 6. MieszkoMieszko

  Citizen

  Chłopaki jakby kto był zainteresowany to fugu i majtek dziś wylądują na bazarku 🙂
 7. MieszkoMieszko

  Citizen

  Ej co myślicie warto dać za to ok 5k? Poczekac aż spadnie? Cal 0950
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.