Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MieszkoMieszko

Użytkownik
 • Content Count

  2,165
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

MieszkoMieszko last won the day on February 13 2019

MieszkoMieszko had the most liked content!

Community Reputation

929 Mistrz

About MieszkoMieszko

 • Birthday 07/05/1989

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Poznań, Jelenia Góra, Zielona Góra
 • Hobby
  Enologia, Szermierka, Toksykologia a teraz skórki...

Recent Profile Visitors

4,368 profile views
 1. Na sprzedaż Citizen NB1041-84E czyli wersja czarna. Ci Którzy nie czytali zapraszam do zapoznania się z moja recenzja tu na forum. Zegarek rewelacyjnie się się nosi, jak przyklejony mimo 41mm szerokości koperty. Otrzymałem go w ramach wymiany od kolegi z forum. Szkło szafirowe z antyrefleksem. Stan 8.5 / 10 drobne ślady użytkowania. Głównie ryski w okolicy zapięcia bransolety i towarzyszących jej ogniw. Cztery ogniwa nieużywane. Warto dodać że każde ogniwo skalda się 5 elementów które można oddzielnie pielęgnować. W środku Cal.9011. Poproszę za niego 1900 PLN bez zamian. Wysyłka do uzgodnienia najchętniej paczkomat.
 2. Redukcja postępuje i zbieranie funduszy trwa. Na sprzedaż Citizen NB1041-84L. Ci Którzy nie czytali zapraszam do zapoznania się z moja recenzja tu na forum. Zegarek rewelacyjnie leży na dłoni, jak przyklejony mimo 41mm szerokości koperty. Jest to zegarek JDM sprowadzany przeze mnie osobiście. Szkło szafirowe z antyrefleksem. Stan 7,5/ 10 drobne ślady użytkowania. Głównie ryski 2 okolicy zapięcia bransolety i towarzyszących jej ogniw. Cztery ogniwa nieużywane. Warto dodać że każde ogniwo skalda się 5 elementów które można oddzielnie pielęgnować. W środku Cal.9011 który robi aktualnie w okolicy od 0s /dobę do plus 3s/dobę. Poproszę za niego 1800 PLN bez zamian. Wysyłka do uzgodnienia najchętniej paczkomat.
 3. MieszkoMieszko

  Orient

  Orient idzie chyba drogą Seiko i będzie to nowa wariacja n.t. limitowanej edycji nurka z lat 60 tylko w innych wersjach kolorystycznych. Tak jak Seiko robiło z mm200 czy alpinistami
 4. Jakby ktoś chciał to mam cztery nieużywane ogniwa do bransolety Seiko od starych biedamasów czy mm200.
 5. W takim razie i ja przedstawię tu swoje spostrzeżenia. Po pierwsze nie mam problemu z opłatami za ogłoszenia. Mogą one być jeśli rzeczywiście w relatywny sposób pomagają w utrzymaniu forum. Myślę, że problemem jest czas ważności ogłoszenia. Uważam że 30 dni to stanowczo za mało. Ostatnio wystawiłem 3 zegarki bo miałem jeszcze aktywne pakiety. 30 dni ja z bicza strzelił i ogłoszenia zniknęły zgodnie z regulaminem. Tu też upatrywał bym jednej z przyczyn. Do dziś mam czasem wiadomości czy jeszcze mam zegarek który kiedyś był wystawiony bo już go nie widać. Inna dla mnie dość istotna kwestia. Wcześniej z bazarku korzystałem głównie do wystawiania pasków które robiłem hobbystycznie w domowym zaciszu. Za "zarobione" (celowo w cudzysłowie bo ciężko nazwać to zarobkiem i nie robiłem tego nigdy zarobkowo) kupowałem kolejne narzędzia, skóry, dzięki czemu mogłem się w tym rozwijać. Odkąd weszły w życie zmiany zarzuciłem to hobby bo raz, że możliwości wystawiania swoich wyrobów są już ograniczone to długość takiego ogłoszenia dodatkowo nie zachęca. Wiem o istnieniu darmowego podforum bazarkowego ale znowu.... ograniczenia w czasie trwania częstotliwości wystawiania czy wartości. Jakie proponuje konkrety tak na gorąco? Ważność ogłoszenia 90 dni chociażby z możliwością przedłużenia kosztem utraty jednego ogłoszenia z pakietu. Promowanie dodatkowymi pakietami dla członków wpłacających na forum. ewentualnie do dogadania inne benefity dla takowych. Jak wpadnę na coś innego to się odezwę z propozycjami.
 6. MieszkoMieszko

  Citizen

  Ale co niby masz na myśli? The Citizen?
 7. MieszkoMieszko

  Citizen

  Niebieskim ale to inny niebieski niż ten w 1041
 8. MieszkoMieszko

  Citizen

  NB1050 ma dożywocie
 9. MieszkoMieszko

  Citizen

  Mam gigantyczny problem który zostawić a który puścić w świat.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.