Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

radekzaj

Użytkownik
 • Content Count

  445
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1,041 Guru zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Szczecin

Recent Profile Visitors

210 profile views
 1. Zapytałem o cenę u źródła i taką odpowiedź dostałem: "Our policy is to never run promotions or provide any discount. We prefer to always offer a fair price." Jeszcze sobie coś tam popisaliśmy i Alexandre dodał odnośnie wersji Three i Five: "Both are beautiful but the TPS Three is very special in my opinion." To zdjęcie z netu przekonuje mnie do wersji Three [emoji6]
 2. Jak tylko zobaczyłem chrono TPS (przez przypadek w innym wątku) to postanowiłem, że muszę go mieć [emoji6] Wygrał z Geckota Racing, VC Heritage S.15, Dan Henry Racing i Brew Retrograph. Teraz tylko się zastanawiam czy brać TPS Three czy ten nowy TPS Five, ale chyba jednak ten pierwszy. Orientujecie się może czy producent daje jakieś przeceny od czasu do czasu czy raczej nie ma sensu czekać?
 3. Dzięki, nosi się i to często, świetny jest. Twój nowy pilot od "Stenka" też fajny, uwielbiam niebieskie wskazówki w takich zegarkach 😉
 4. Nie, obyło się bez dodatkowych opłat [emoji846]
 5. Czy jest ktoś chętny na wspólne zakupy pasków u Nick Mankey Designs? Pytam, bo $13 za wysyłkę to trochę przegięcie (przy cenie paska $28.9).
 6. Nie pomagacie koledzy [emoji14] zakończmy ten off-top [emoji6]
 7. Kurde, przez Was muszę dopisać do swojej listy "sportowe chrono" ten od Rue [emoji12] Na razie jest na prowadzeniu, gdzie konkurentami są VC Heritage, Dan Henry Racing i Geckota Racing.
 8. Chyba się skuszę, akurat dojdzie na lato [emoji6] W celu zapoznania się z tego typu paskami kupiłem "elastic" od LuffWatchStrap, który też jest bardzo wygodny.
 9. Wysłali Ci już czy czekasz na realizację? Na stronie podają, że może to potrwać 8-10 tygodni, zanim wyślą, też planuję zamówić, ale przeraża mnie ten czas oczekiwania [emoji6]
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.