Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

radekzaj

Użytkownik
 • Content Count

  386
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

769 Mistrz

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Szczecin

Recent Profile Visitors

161 profile views
 1. Ja ostatnio wziąłem chińczyka, żeby sprawdzić na sobie jak mi podejdzie jakiś pilot i jestem bardzo zadowolony. Mają różne tarcze oraz kolory kopert do wyboru, jak chcesz to zrobią na żądanie "customową" wersję za dodatkową opłatą. Ja akurat wybrałem homage Damasko, wrzuciłem na elastyczne NATO i jest ok [emoji106] Możesz zamówić w oficjalnym sklepie lub u oficjalnego przedstawiciela na AliExpress: https://sanmartinwatches.com/wp/product/sn030-g/ https://a.aliexpress.com/_mrhNzU1
 2. Jeśli chodzi o Szczecin to polecam zegarmistrza na Wojska Polskiego: https://maps.app.goo.gl/Er241gF3BoUBMikr5 Korzystam z jego usług jeśli chodzi o zegarki mechaniczne i jestem zadowolony, a przerobiłem już ich trochę w swoim czasie.
 3. Pogoda czy nie-pogoda, swoje trzeba wyjeździć [emoji6] Rower power [emoji123]
 4. Hehe, ja nie mam w domu sekretarki [emoji12]
 5. A najlepiej i tak mieszać mleko z programem espresso lub podwójnym espresso z większą ilością wody :-) bo wtedy ekspres używa tzw. PEP i czuć różnicę w smaku w porównaniu do pozostałych programów kawowych. https://us.jura.com/en/about-jura/coffeebreak-das-magazin/pep
 6. Całkiem ciekawa propozycja [emoji106]
 7. W moim egzemplarzu również nie zauważyłem takiej przypadłości, ale też nie wnikam w "slow motion" [emoji6] Natomiast da się zauważyć czasami jakby było złe smarowanie, bo wskazówka stopera przesuwa się niejednostajnie w porównaniu do normalnego "płynięcia", tak jakby wpadała w mikrosekundowe "zacięcia", nie nie wiem jak to wytłumaczyć [emoji38] ale nie zaprzątam sobie tym głowy, tym bardziej, że stoper rzadko włączam.
 8. Ja kupiłem (za namową kolegi @Perpetuum Mobile) tutaj https://www.good-stuffs.com/D304-reissue-the-1st-aviation-chronograph-of-China-airforce-yellow_p_468.html za $200 i jestem zadowolony. Oprócz różnicy z logiem to jeszcze subtarcze mają fajną fakturę, która dodaje "smaczku".
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.