Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

kaczmi

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Początkujący
 1. Daje to 8 kontra 6 wachnieć na sekundę. Jak wpływa to na ruch wskazówki? Wiesz może jakie jest przełożenie, czy 1:1 czy jeszcze coś trzeba wziąć pod uwagę? Jeśli nie to tę drogę o długości około 2 mm dzielimy przez 6 lub przez 8? Miałem na ręku jednocześnie ETA i Powermatic i nie widziałem różnicy, może dla mnie była zbyt mała aby ją dostrzec. P.S. kupiłem ETA 2824
 2. Wydaje mi sie że wybór uzależniony jest od charakteru użytkowania. Starszy le locie ma krótsza rezerwę chodu- nosimy zegar codziennie lub nastawiamy jak chcemy założyć. Powermatic można zakladac co 3 dzień, powinien trzymać czas, za to jest serwis ciut droższy i nie u każdego zegarmistrza. Miałem oba na ręku i wskazówki płyną tak samo.
 3. Rozmiar ok. Na żywo zapewne dużo lepiej niż na zdjęciu kalkulatorem.
 4. No to już wiesz czego chcesz. Ale czy na pewno? [emoji6][emoji23] zdjęcie znalezione w sieci.
 5. To może wobec tego czarna?[emoji6] ciężki wybór ale białej na bransolecie nie ma się co bać. Dokupić pasek, brązowy lub czarny i super zegar. Białe pasuje do wszystkiego... tak?
 6. Ja brał bym Certine. Bardzo mi się podoba. Jeśli szukasz zegarka dla siebie (beżowy)to bierz Hamiltona,szczególnie jako drugi zegar. Jeśli ma to być codzienny do pracy i koszuli to bez wątpliwości Certina. Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 7. Miesiąc temu gdzieś tam widziałem nowe Orient Curator w tej kwocie, biały i czarny. Jak nie ten, to ... Bambino.
 8. Moim zdaniem Twój IWC na razie przyćmił całą resztę, gratuluję tym bardziej że chrono nie za bardzo mi się podobają.
 9. Dziś, wczoraj, jutro także... choć nie jutro dzień pracy [emoji6] Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 10. O gustach się nie dyskutuje a ile ludzi tyle może być opinii. Le Locle nie może być uznany za zegarek nudny ani do bólu poprawny: glisz na tarczy, wypukłe rzymskie indeksy, smukłe wskazówki no i dekiel którym nie chciałem się zachwycać ale od czasu do czasu na niego spoglądam. Nudne to są SARBy Gdyby Visdate (nowy) nie miał tego dnia tygodnia... to kto wie. Inna sprawa że LL jest bardzo popularny, to i na rynku wtórnym trochę jego jest. Zaraz po zakupie swojego znalazłem ofertę na 2 letniego, mało używanego za 800 zł !?! Komuś zależało na sprzedaży. Generalnie można dostać nową sztukę za 1600 więc za ile mogą być używki 5 i więcej letnie?
 11. Dziękuję za porady. Bransa skrócona. Sztyfty wybijane.
 12. Jeśli bardzo sie Tobie podoba to go jak najszybciej kup. Zanim zaczną się Tobie podobać inne, najczęściej droższe zegarki. Orient ma dobrą opinię.
 13. Dziękuję, jak widzę Twojego to mój trochę mniej mi się podoba [emoji23]
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.