Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ewaryst666

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Początkujący
 1. I jak dla mnie wyglada najlepiej z tej trójki, rozmiarowo też Sent from my iPhone using Tapatalk
 2. zdjęcie jest pod kątem, wygląda ok
 3. @Jash a jak jest z wysokością tego zegarka? Nie przeszkadza? Zastanawiam się czy przejście z Orienta Ray będzie dużym krokiem wzwyż (w przenośni i dosłownie)
 4. Ray Sent from my iPhone using Tapatalk
 5. A ten czarny to po ile jest w TT? Na ich stronie nie ma, na innych stronach jest za 1400 złotych polskich nowych, trochę dużo jak za Seiko 5
 6. Dla mnie byłby super zestaw, gdyby strapcode oferował Super-J zamiast Angus-J i popracował nad end linkami, w oryginale end linki lepiej współgrają z resztą bransolety.
 7. Jeżeli chodzi o szczotkowanie to według mnie wygląda tak samo jak w oryginalnej bransolecie (ten sam kierunek szczotkowania, pewnie to wpływa na odbicia). W oryginalnej bardzo nie podobają mi się te polerowane elementy i szerokość przy zapięciu. Jeżeli chodzi o koszt to wyszło 80usd z amazona, trochę mniej niż połowa ceny raya, ale i tak wolałbym taniej...
 8. Przywitam się moim Orientem Ray II z bransoletą strapcode. Zwęża się do 18mm, lepiej wygląda i jest wygodniejsza. Dodatkowo posiada pełne końcówki.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.