Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

sielwolf

Użytkownik
 • Content Count

  555
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1,197 Guru zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

407 profile views
 1. Mój Wostok zrobił dzisiaj jakieś -5 minut na dzień. To nowy zegarek. Miał jakieś 3 tygodnie przerwy w noszeniu ale wcześniej nie wariował. Rozmagnesowalem go ale pomiary na wibrografie wciąż wyglądają jak jeden wielki chaos. Przez chwilę chodzi jak złoto żeby później złapać monstrualną odchyłkę. Beat error wygląda ok w trakcie pomiarów ale po przekręceniu potrafił pokazać raz wartość powyżej 5. W tej samej pozycji potrafi chodzić raz -2/+5 żeby po zmianie złapać -400. Potem w tej samej pozycji w której chodził dobrze szaleje a w tej w której szalał udaje że mam certyfikat COSC. Czy wiadomo o co może chodzić panowie? To że zegarmajster to już wiem. Dla dopełnienia obrazu parę zdjęć z pomiarów
 2. Takie znalazłem na Olx https://www.olx.pl/oferta/san-martin-komplet-mechanizm-ronda-szklo-szafir-ceramiczny-bezel-CID87-IDJ3KYu.html https://www.olx.pl/oferta/seagull-1963-caly-komplet-mechaniczny-chronograf-stan-jak-nowy-CID87-IDJ3W5v.html Nie moje, nie znam ale może ktoś coś więc wrzucam.
 3. Za wcześnie. Mam poczucie harmonii jak patrzę na obecny zestaw. Jak zmienię pokażę.
 4. Suróweczka. Mam ochotę spróbować na nim tego bezela, który mamy na 170tkach.
 5. Seria K-35 jest świetna. Vostokowa linia dla fanów estetyki i toolwatchowatości Sinna.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.