Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

sielwolf

Użytkownik
 • Content Count

  469
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

394 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

343 profile views
 1. Zobacz na AE. Ja mam taką i świetna jest https://a.aliexpress.com/_B0Sfpn
 2. Pasek Morellato Munch EC Seta Calf 20 mm Pasek skórzany do zegarka - Morellato A01X4271B13086CR20 - 20 mm
 3. Mama zawsze mówiła, że elementy garderoby powinny być tak dobrane żeby ze sobą grać. Dziś byłaby że mnie dumna.
 4. Nie śmiem. Lubimy się. A prostak odnosilo się do aparycji nie marki, której jestem sympatykiem.
 5. Od 1 stycznia WB jest traktowana jak każdy kraj pozaunijny. Ale żeby było ciekawie wyjątkiem jest Irlandia Północna, z której przesyłki mają specjalne kodowanie i import z jej terytorium jest traktowany jak dotychczas.
 6. Miałem z jednego zrezygnować, ale po krótkiej 'burzy mózgu' zdecydowałem się, niech przyjdą oba. 'No date' ma tarczę z fakturą piasku, biały sekundnik i większe kropki lumy. Jak widać na załączonym obrazku, moja fantazja kończy się, na razie, na szczotkowaniu koperty i wymianie bezela i paska , zazwyczaj na Barton. Dlatego do prawdziwych moderow się nie równam. Ale tych parę prostych zmian cieszy oko i nadgarstek.
 7. Może do tego akurat nie, ale do tego w którym wydawało mi się, że piszę pasowało jak ulał (;
 8. https://www.xlak.pl/3m-64660 Genialna rzecz. Na obu zegarkach efekt przerósł moje oczekiwania. Mimo braku praktyki i teorii zdobytej dzięki filmom z YT wyszło świetnie. Szczególnie na bokach gdzie szczotkowanie załatwiają ruchy w poziomie. Kupiłem różne gradacje tej włókniny ale ta szara daje najlepszy efekt, zbliżony do przemysłowego, maszynowego szczotkowania. W tym filmiku jest dużo pożytecznych informacji. Szczególnie w kwestii szczotkowania bezela. Efekt rzeczywiście doskonały. https://youtu.be/YPpEl0NwZyY
 9. Wiem, wiem. Mam to samo w mojej 120. Przez tą koronkę tam gdzie inne zegarki już dawno się kończą ten jest dopiero w połowie Idzie mi jeszcze 420 i teraz żałuję że nie zamówiłem od razu 2 koronek. Następnym razem. A mod wyszedł Ci super (granat z zielenią świetnie się komponują). Ja swoją 120 wyciągnąłem z wody na ląd i zrobiłem z niej Field watcha. Bezel zostawiłem. Po wyszczotkowaniu dopełniał całości lepiej niż luneta.
 10. Dzięki. Masz rację. W 710 koronka chowa się częściowo w (większej) kopercie i nie dominuje zegarka. W tym wypadku lepsze byłoby wrogiem dobrego.
 11. Radziecka tradycja nakazuje nosić więcej niż jeden zegarek na raz.
 12. Zobacz na tego eposa sportive 3411. Na olx wisi od jakiegoś czasu za 1800. Może jeszcze coś do urwania. Klasyczne, męskie EDC. Trochę Explorera, trochę Conquesta ale więcej w nim życia
 13. Mnie ostatnio wpadl w oko taki model https://newmarkwatchcompany.com/newmark52field/ Na YT na kanale just one more watch jest świeża recenzja. Jak nie masz nic przeciwko kwarcom ( ale tu oryginalnie 21600 bph) to to jest fajna opcja). Wysyłka z GB.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.