Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Łukasz_90

Użytkownik
 • Content Count

  51
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

26 Początkujący

Recent Profile Visitors

137 profile views
 1. Patrząc na galerię renowacji tarcz z podanej przez kolegę strony ("przed i po"), zabroniłbym im w ogóle dotykać tarczy 😄
 2. Jasne, z wielką przyjemnością. W zasadzie na dniach powinienem ją odebrać. A nie do końca wyczułem Twoją wiadomość jeśli chodzi o koszty - wg Ciebie wysokie czy niskie jak za renowację?
 3. Jak w Poznaniu to Janusz Bilicki na Sienkiewicza, na pewno wykona pełen serwis wraz z kosmetyką szkiełka i koperty. Natomiast ewentualne prace dotyczące tarczy - Chronos p. Jakub Chrzan na Wierzbięcicach.
 4. Zaraz się okaże, że pracownik jest bardziej uczciwy niż wszyscy zakładali 🍿
 5. A to jak już jesteśmy w takim offtopie, jest taka marka odzieżowa (chyba robią głównie koszule) jak Eterna - ma to jakiś związek ze znaną nam wszystkim Eterną od tratwy?
 6. Każdy ma inne podejście. Ja akurat wyszedłem z założenia, że jako młoda osoba, chcę zegarek idealny, bez skazy. Nie sprawiało mi przyjemności chodzenie z zegarkiem zawierającym "wżerki" od wilgoci, choć wiem że dla pewnego grona użytkowników, dodawałyby charakteru. Pan od renowacji również powiedział, że osobiście nic by z tym nie robił, ale byłem zdeterminowany
 7. Ale od takiego działu bardzo blisko do wycen zegarków, a tego forum unika jak ognia - mogą być starcia. Co do tematu - skoro dysponujesz funduszami na 40-50 kwarców to nie lepiej zainwestować w 10 porządnych automatów, które przy odpowiednim wyborze na pewno będą lepszą inwestycją niż kwarce?
 8. Założyłeś temat z tym zegarkiem, na który dostałeś zresztą odpowiedź. Po co zatem jeszcze tutaj go wrzucasz?
 9. Bo porządna renowacja swoje kosztuje, a allegrowe malowanki można niemalże samemu wykonać farbką modelarską do tego trochę retuszu zdjęć i zegarek 40 lat młodszy hehe.. Ja oddałem swoją staruszkę do renowacji tarczy i wskazówek, wstępny koszt 550 zł - żaden handlarz tyle nie da i osobiście nie uważam, aby profesjonalnie (a co za tym idzie także bez odchodzenia od oryginału) przeprowadzona renowacja obniżała wartość zegarka.
 10. Pierwsze co, to poprosiłbym o zdjęcia bez retuszu. Fotografie zamieszczone na OLX są tak zretuszowane, że zegarek wręcz wygląda jak by był zrobiony z osobnych pikseli dziwnie wygląda smok na deklu, tarcza trochę zmęczona po obwodzie (co bardzo dobrze widać), wskazówki też by można poddać renowacji. No i jest to manual a nie automat - zwróć proszę uwagę. Poza tym dość dużo części ma wymienionych, do których wymiany przyznał się sprzedawca (czyli musiał być albo mocno zniszczony albo składak), kto wie co jeszcze wymienił a się nie przyznał Jak dla mnie - bez przesłania zdjęć bez retuszu nie ma co gadać.
 11. Najprawdopodobniej jest to byle jak "ciapnięta" luma. Ogólnie rzecz biorąc jeśli ten zegarek ma kosztować więcej niż 500 zł to odpuść. Wygląda tragicznie
 12. Aaaa okej, racja. Muszę przyznać, że jak zegarek okazałby się oryginałem to mamy niezły wyjątek (potwierdzający regułę?) wśród dziwnych znalezisk ja w swoim aucie sprowadzonym ze stanów znalazłem nożyczki Fiskarsa - i to już potraktowałem jako niezły kąsek heheh
 13. A zadam może głupie pytanie... Ale czy spróbowałeś może wejść w QR cody umieszczone na etykiecie? Tak czysto żeby zobaczyć czy coś (i jeśli tak, to co?) się otworzy?
 14. Wersja budżet https://www.asos.com/asos-design/asos-watch-with-working-day-of-the-week-feature/prd/3042377?iid=3042377&clr=Black&irgwc=1&clickid=_tt60jm2b3skfq2mzkk0sohz3we2xpzue013ackje00&affid=25379&pubref=97233
 15. Ło matko i "curko" trochę się łapka przekrzywiła. Temu misiu. Znaczy korona.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.