Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

dowzer89

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

19 Początkujący
 1. Zawsze jak na niego patrzę to z tyłu głowy mam design Hamiltona. Wiadomo to PP ale uczucie w głowie pozostaje, jak wygoda Mario?
 2. Czas na starszą boazerię, jeszcze się nią nie chwaliłem pomimo kilku lat jej posiadania panowie!
 3. W końcu się doczekałeś! Gratulacje, niech się nosi!
 4. Przepiękny, gratulacje! Niech się nosi na prawej jak i na lewej ręce
 5. Sam też tak eskperymentuję ale głównie to szkło degustacyjne i jakiś dymny malt. Ps. Pozdrowienia z Halemby dla forumowicza z Rudy Śląskiej
 6. Nie. Nie kłamią. W przypadku USA mamy zjawisko występowania różnych AD w przeciwieństwie do jedynego dystrybutora w PL. Nie wiem osobiście czy nie lepiej czekać tak jak u nas gdzie Centrala decyduje o sprzedaży, aniżeli wprost usłyszeć że nie sprzedamy Ci zegarka zanim nie kupisz od nas biżuterii za ileś tam pieniędzy lub wprost dajesz w łapę kierownikowi salonu i wtedy łaskawie Ci sprzedamy GMT lub Submarinera. Więcej na ten temat mogą powiedzieć forumowicze którzy mieszkają/mieszkali za oceanem.
 7. Przepiękny! Gratulacje, niech się nosi! Ps. Ile czekałeś?
 8. Czytając subreddit /rolex to w USA chyba nie tylko pizza ale voucher do knajpy i kupno czegoś innego u AD (np. biżuteria) zanim łaskawie zaproponują ci zegarek. Dodatkowo wpisy jak klienci byli traktowani w salonach- jak zło konieczne. Co do "lojalności" to jakiś czas temu zacząłem ją budować w KRUKU (obrączki i pierścionki). Tudor Black Bay GMT (bo na GMT Master nie ma szans) zakupiony i po 5 dniach trafił na serwis - niedawno wrócił, co prawda w Katowicach a podczas zapisów w kwietniu bieżącego roku już nie było miejsc... Także wycieczka do Galerii Krakowskiej a przy okazji zaliczyłem Chaczapuri także nie było źle! 😊 Dokładnie tak!
 9. Gratuluję! Od dłuższego czasu śledzę co tam wrzucasz i zazdroszczę kolekcji. Sam czekam aż zadzwonią z Krakowa (też zapisałem się na mint green)!
 10. Niestety nie pytałem, ale jak będę przechodził w SCC to wstąpię i zapytam bo często tam zaglądam by pooglądać co przychodzi jeśli chodzi o Rolexa.
 11. Witam i dołączam do klubu! Co prawda po długiej zwłoce bo zegarek zakupiony dobre kilka miesięcy temu, jednakże dopiero niedawno wrócił z serwisu ( zegarek po prostu się zatrzymał i nie ruszył). Jednakże obsługa w katowickim Rolexie jest na wysokim poziomie. W ramach przeprosin otrzymałem podróżne etui.
 12. Gratulacje, niech się nosi! Też czekam właśnie na te referencje (mint green)! W końcu pierwszy rolex o ile otrzymam telefon!
 13. Szanowni koledzy, gdzie można przymierzyć zegarki (np. PAMa) na Śląsku? Z góry dziękuje za odpowiedź!
 14. Witam wszystkich serdecznie, już jakiś czas lurkuje to forum ale nigdy nie było okazji się przywitać! Pozdrawiam serdecznie panie i panowie!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.