Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

papuga99

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

22 Początkujący

Recent Profile Visitors

339 profile views
 1. Dzień dobry fotorelacja w telegraficznym skrócie. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za super imprezę klubową, w miłej atmosferze z wieloma aspektami świata muzyki, tańca, sztuki 😁
 2. Cześć czy mogę dołączyć do grupy, znajdzie się jeszcze jedno miejsce? Pozdrawiam 🥳
 3. Pełnych Magii🎄Świąt Bożego Narodzenia… odnalezienia ✨dziecięcej radości, która skryta jest w naszych wspomnieniach… Spełnienia tych najskrytszych marzeń zegarkowych 🎁 marzeń, pragnień oraz odwagi w ich realizowaniu… I przede wszystkim dużo zdrowia, miłości, radości i samych pięknych chwil ☀️
 4. Witam poproszę o dopisanie do listy uczestników Papuga 99 + 1. Pozdrawiam =================================================================== Bardzo dobra decyzja. Cieszę się że będziecie 🎄Proszę tylko pamiętaj o butach na zmianę. Powtarzam to do znudzenia, ale właścicielka Studia Rytm tylko pod tym warunkiem udostępnia nam salę.
 5. Praca w ciemni ,kompozycja ,zmiana tła ,oświetlenia i inne warsztatowe zagadnienia w tak pięknych pomieszczeniach były przeprowadzone. Każdy coś dla siebie uszczknął z tej magicznej wiedzy i atmosfery. Kamienica Hipolitów i Pan Tomasz Karelus na zawsze wywarły na mnie ogromny wpływ na postrzeganie wielu dodatkowych zagadnień poza stroną techniczną zegarków. Miło będzie po raz kolejny spotkać sie w tak zacnym miejscu gdzie pasjonaci mechanizmów odmierzających czas są mile widziani i gdzie prawie 100 % eksponatów jest sprawnych, to wynik nie osiągalny w wielu muzeach. Mam nadzieję ,ze to początek kolejnej ciekawej klubowej formy działalności propagującej wiedzę i jednoczącej pasjonatów. Pozdrawiam serdecznie wszystkich uczestników warsztatów i do następnego razu w Krakowie 😀
 6. Meble i przedmioty codziennego użytku zatrzymany czas innej epoki w kadrze. Możliwość obcowania ze sztuką ,pięknem i kulturą na najwyższym poziomie .Zdjęcia nieco przybliżają tę atmosferę i pozwalają przypomnieć detale z którymi mieliśmy możliwość sie zapoznać i być w otoczeniu tych przedmiotów. W dalsze części fotorelacji magia zajęć w ciemni prowadzonej przez kolegę GIO .Mam nadzieję na dalszą kontynuację tych zajęć.
 7. Dziękuję za te wspaniałe warsztaty fotograficzne . Piękna sceneria możliwość poznania wielu ciekawych zagadnień z zakresu doboru kompozycji kadru jak i techniki. Do tego obcowanie z fantastyczną kolekcją wieloepokowych zegarków i każdy ma swoją jakąś magiczną historię ukrytą w ornamentach. Oprócz kunsztu zegarmistrzowskiego mogliśmy podziwiać meble i wyposażenie wnętrz w epokowe przedmioty.
 8. Bardzo łatwo będzie trafić a synchronizację naszych czasomierzy zapewni nam piąty krótki sygnał hejnału z wieży Mariackiej😁 Do zobaczenia w Krakowie.
 9. Jeśli jest wolne miejsce to poproszę o dodatkowe papuga99 + 1
 10. Witam Jeżeli lista uczestników nie jest zamknięta poproszę o dopisanie do listy uczestników. Pozdrawiam Papuga99
 11. Dzień dobry poproszę o dodanie do listy . Papuga 99 Pt,So -bez noclegów + 1
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.