Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Koblov

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Początkujący
 1. Moim skromnym zdaniem odpuściłbym Eposa i polował na Sarx'a, Nie znasz dnia ani godziny gdy pojawi się na bazarku lub gdzieś w europie od zaufanego sprzedawcy np: na chrono24
 2. O Dolińskiego bym się nie martwił, wszystko przebiegnie szybko i sprawnie, serwis tak jak Paweł88 napisał, jeśli będzie potrzeba to prześlesz bezpośrednio do gwaranta.
 3. Cordi7 ten który pokazałeś DS Action dużo ładniejszy i okazalszy niż DS-1, a rzeczywiście kod który podałem to ten sam co wy tylko z jasną tarczą, a ten dostępny w sprzedaży jest z ciemną. Marku Cordi wymienił różnice, gdyby zegarek Certiny wyglądał jak ten DS Action brałbym ETE?
 4. Żonę wyślij do Sephory lub Douglasa i bierz Hamtuna...?
 5. Witaj, jeśli mowa o Certina C006.430.11.031.00 to ma ETE 2834-2 z 40 godzinną rezerwą czyli podobnie jak Seiko które ma 45 godzinną rezerwę. Jeśli rozmiar ma znaczenie to Seiko jest ciut większe (41mm) no i brałbym tego który Ci się bardziej podoba wizualnie, w końcu zegarek ma się podobać na ręku. Osobiście wole większe, zegarki więc wybrałbym Seiko, ale to Tobie ma się podobać i pasować na ręku.
 6. Prawda! Mnie też się marzy Breitling z żółtą tarczą... szczególnie Avenger Hurricane Breitlight. No i bywał ostatnio na wyprzedaży.... tylko ja akurat teraz nie mam "głowy" do zakupów ?
 7. kawał pięknego zegara, fajnie byłoby mieć w rotomacie takie dwa, jeden jak Twój i teraźniejszy mój.
 8. bo ja wiem...??? co mają powiedzieć Ci co kupują Ferrari i stawiają w przeszklonym garażu albo co gorsza w salonie? ?
 9. hehe zacytuje Twoje słowa jak będę sprzedawał ? No i dziękuję Wszystkim za słowa uznania, nawet mi zdjęcie wyszło bo wydaje się na nim, że tarcza jest niebieska, a w rzeczywistości to model z czarną tarczą.
 10. A dziękuję dziękuję Leży już dwa lata jak widzicie jeszcze folii nie zdjąłem ?
 11. Witam, to i ja się pochwalę swoim Brajtkiem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.