Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Koblov

Użytkownik
 • Content Count

  64
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Początkujący

Recent Profile Visitors

194 profile views
 1. Jeśli wydasz na zegarek ostatnie pieniądze i nie będzie miał na gaz czy prąd to jest to brak zdrowego rozsądku. Jeśli jednak rachunki masz popłacone, na koncie są pieniądze na życie i niczego sobie ani bliskim nie odmówisz do jedzenia a mimo to możesz ubrać z kupki i jeszcze tej kupki coś zostanie a co miesiąc z bilansu zysków i strat coś zostaje na + to jest ok.
 2. Panowie gdyby ktoś szukał odchowańca to właśnie wleciał na bazarek 😉
 3. Dokładnie tak to wychodzi, z około 260 kilku złoty które zapłaciłem vatu powinno być około 60 zł i taką też złożyłem reklamację na odprawy celne ups bo takiego mi gościu podał maila z ups'a, niestety nie mam jeszcze faktury, która pewnie jest z przesyłką, ale miałem maila ze szczegółowym rozbiciem cen na towar i wysyłkę i to dołączyłem w załączniku, Jeszcze gość z ups'a napisał mi, że doliczona została IATA z czego podał mi ze 4 zł to cło a 119 podatek ( te 123 zł )
 4. Dziękuję Parpetuum Mobile za szybką poradę, właśnie też mi to governament charge nie pasowało, bo vat to oczywiste zresztą malutki, 68 zł to opłaty celne ( w tym upoważnienie czy co oni tam potrzebują ) ale 123 zł od wartości 44.95 to o dużo za dużo... już dzwoniłem do UPS'a i spisywał wniosek do odprawy celnej, mają się kontaktować w ciągu 24 h
 5. Witam, zamówiłem sobie zegarek z Ashford'a za 44,95 usd wysyłka 24,95 co daje niecałe 70 dolców... i faktycznie z karty pobrało 260 zł z groszami dostaję z Ups'a maila ze do zapłaty 206,64 zł governamet charges - 123 brokerage charges - 68 freight charges - 0 vat - 15,64 powiedzcie mi czy faktycznie takie są opłaty czy może gdzieś mam coś reklamować?? zegarek powinien być doręczony 9.09
 6. dzięki za podpowiedzi... z tą walutą też walczyłem dobrych kilka minut 😂
 7. szukam tej zakładki nearly new ale chyba ślepy jestem 😁 ten limitowany żółtek też fajny
 8. No 50% to już naprawdę dużo, będę obserwował, może coś upoluje dla siebie. Dzięki
 9. No ok, czyli jeśli obecnie Trident Bronze C65 kosztuje na tej stronie 1185 Euro to na jakie rabaty można liczy jeśli mają wyprzedaże?
 10. Jest 🔥... ostatnio Ch. Ward'y bardzo mi się spodobały.. chyba pora na takiego 🤪 Gdzie kupowaliście swoje? jest jakieś pewne źródło??
 11. W jubitomie kosztuje obecnie katalogowo 11360 zł i od tej ceny powinieneś 20 % dostać a u niego jest jeszcze stara cena katalogowa 10450 czyli wg nowej ceny u niego masz około 26,5 % rabatu jeśli jest faktycznie nowy to się opłaca.
 12. Koblov

  Citizen

  Wygląda spoko... gratulacje 😃
 13. Cordi7 mam tak samo jak Ty... gdyby pieniądze rosły na drzewach miałbym setkę zegarków i samochodów... niekoniecznie nowych i drogich... po prostu bardzo dużo modeli mi się podoba i chciałbym je mieć ale z drugiej strony nie jestem chomikiem i potrafię poświęcić coś na rzecz kolejnego 🤤
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.