Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kindybal

Stowarzyszenie
 • Content Count

  871
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1757 Guru zegarmistrzostwa

About Kindybal

 • Birthday July 11

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  WroNy

Recent Profile Visitors

1636 profile views
 1. Cześć. Mam do sprzedania bardzo ładnego Eberharda ( na żywo ładniejszy niż na fotografiach). Najładniejsza wersja czyli Panda, z mechanizmem Voljoux 7750 ( czyli nie ma o co się martwić). Na krajowej gwarancji i z krajowej dystrybucji. Sklepowy komplet. Ma niecały rok. Jeden z wielu w kolekcji więc na rece tylko kilka razy. Odbiórosobisty Wrocław i okolice albo wysyłka ubezpieczona w cenie ale po przedpłacie. Stan 9/10. Cena 14.300 pln. Polecam. W gratisie nowy oryginalny pasek z klamerką (czarny z czerwonym przeszyciem).
 2. Cześć. Mam do sprzedania Ball Hydrocarbon DeepQuest II. Zegarek w bdb stanie ( max pół roczny ) ale z poza europejskiej dystrybucji. Czysta karta gwarancynja. Odbiórosobisty Wrocław i okolice albo wysyłka ubezpieczona w cenie ale po przedpłacie. Stan 8/10. Tytanowa koperta i bransoleta. Cena 12.500pln. Real foto. Zegarek wygląda na ogromny, a koperta ma 42mm średnicy b/k, bezel wystaje i ma 45mm średnicy. Wysokość koperty mierzona suwmiarką to 15,3mm.
 3. Cześć. Mam do sprzedania flagowy model firmy Ball tj Hydrocarbon Nedu. Cena 11.800pln. Tarcza czarna, koperta 42mm b/k z tytanu. Sklepowy komplet ale już po gwarancji. Mechanizm w zegarku voljoux 7750 więc nie ma się czym martwić. Real foto. Odbiórosobisty Wrocław i okolice albo wysyłka ubezpieczona w cenie ale po przedpłacie. Stan 9/10. Stan jak nowy. Wszyskie ogniwa bransolety.
 4. Kindybal

  Ball

  Cześć. Mam do sprzedania Ball Carbolight. Sklepowy komplet ale bez karty limitacji ( może odnajdę).Rozmiar 43mm. Ciemno niebieska tarcza ( prawie czarna). Jest karta gwarancynja i karta chronometru. Cena 6.500pln.Odbiórosobisty Wrocław i okolice albo wysyłka ubezpieczona w cenie ale po przedpłacie. Stan 9/10. Real fot.
 5. Cześć. Mam do sprzedania Christopher Ward w rozmiarze 43mm. Sklepowy komplet. Real foto. Odbiór osobisty Wrocław i okolice albo wysyłka ubezpieczona w cenie ale po przedpłacie. Stan 9/10. Patyne można usunąć. Cena 3.500 pln
 6. Aktualne Aktualne
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.