Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

artooro

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    714
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez artooro

  1. artooro

    Brąz i miedź .... :)

    Całkiem fajny brąziak
  2. artooro

    GW-9400 Rangeman

    Na etsy można świetne paski do zegarków znaleźć, sporo sprzedawców ze wschodu i południa europy, kiedyś miałem w obserwowanych pewną kobietę, bodajże z Węgier, jej paski że skóry to małe dzieła sztuki
  3. artooro

    Brąz i miedź .... :)

    Moim zdaniem wygląda nieźle
  4. Może jednak jest http://przystaneknauka.us.edu.pl/artykul/lod-znaleziony-na-ksiezycu Na taką wodę wr50 spokojnie wystarczy
  5. artooro

    Brąz i miedź .... :)

    jw, świetnie to wygląda Hammerhead w końcu jedzie, niestety przez UC :/
  6. artooro

    Brąz i miedź .... :)

    Fakt, mój z ceramicznym bezelem, może dlatego
  7. artooro

    Brąz i miedź .... :)

    @abir nie drażnij, mój jeszcze nawet niewysłany :/
  8. artooro

    Brąz i miedź .... :)

    Wysyłka z Albanii więc i vacik może wpaść więc nie tak tanio, była okazja wziąć go za 450, pewnie na priv nie będzie problemu się dogadać
  9. Ale fajny pasior, co to?
  10. artooro

    Brąz i miedź .... :)

    też się mocno zastanawiałem ale z ceną trochę przegięli, niemal dwukrotnie więcej za trochę lepszy movement? pierwsza wersja, przynajmniej na zdjęciach, wygląda lepiej, miałem Vanguarda w stali, piękna koperta ale indeksy w super sandwich z bliska to lekka porażka, w brązach dużo lepiej to wygląda
  11. artooro

    Brąz i miedź .... :)

    Dojechy kurierem czy pocztą?
  12. artooro

    Brąz i miedź .... :)

    Też czekam niecierpliwie
  13. artooro

    GW-9400 Rangeman

    Z eglobal ryzyko cła i vat odchodzą ponieważ wysyłka z UK, mój zegarek, po kilku ostrych mailach odebrali jednak na własny koszt, zwrot kasy bardzo szybki Teraz zastanawiam się co dalej, Rangeman kawał fajnego zegarka jednak mam wrażenie, że trochę za duży, pro trek 3100 chodzi mi po głowie, jednak po kilku zdjęciach z neta trochę przeraża mnie jak łatwo kompletnie porysować kopertę, w G ten problem łatwo rozwiązać zmieniając obudowę
  14. artooro

    Nurasy - fan club :)

    fajny ale raczej nie zostanie, gruba konkurencja przyjedzie jeszcze w tym miesiącu, Crepas, Zelos, może w końcu i Makara zawita Jeżeli chodzi o detale to jest świetnie wykonany, jak każdy Borealis, którego miałem
  15. Mój najbardziej niefotogeniczny zegarek a siedzi na ręku od miesiąca
  16. artooro

    Nurasy - fan club :)

    I u mnie pomarańczowo
  17. artooro

    Nurasy - fan club :)

    ja do tego wniosku również doszedłem patrząc na większość Rolex-ów
  18. artooro

    GW-9400 Rangeman

    Dostałem wiadomość z eglobal, że mam odesłać im zegarek na swój koszt, dodatkowo zapłacić za jej ubezpieczenie a oni wspaniałomyślnie naprawią mi zegarek w 4-6 tygodni, to ostatni zakup w tym sklepie, ciekawe jak potoczy się procedura zwrotu
  19. artooro

    Nurasy - fan club :)

    Z dwóch, które obserwowałem żaden się oficjalnie nie sprzedał, podejrzewam, że to raczej na niskiej podaży ktoś próbuje zarobić,
  20. artooro

    Nurasy - fan club :)

    Zrc North Pole to edycja z kickstartera, która na eBay-u osiąga wprost zawrotne ceny, co najmniej x3 wyjściowej ceny, ładny lecz te ceny to chyba lekka przesada
  21. artooro

    GW-9400 Rangeman

    Robiłem test, wygląda na wadę
  22. artooro

    GW-9400 Rangeman

    No i doszedł mój Rangeman z uszkodzonym wyświetlaczem :/ Teraz pewnie czeka mnie batalia z eglobal...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.