Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

tropik79

Użytkownik
 • Content Count

  391
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by tropik79

 1. Dziękuję @desmo za tego posta, zdecydowanie naprowadził mnie na trop. Przysiadłem dzisiaj do tematu i wygląda na to że to trochę już wiekowy: Ulysse Nardin GMT Big Date 40mm ref.226-87/382 Jeśli się nie obrazisz wykorzystam to rozpoznanie na profil Polish Watch Spotter z adnotacją, że informacja pochodzi z forum od ciebie.
 2. To może bedziesz chciał ode mnie kupić? Historia i egzemplarz zatoczą koło! Żartowałem, nie sprzedaję.
 3. Ten Aquatimer bardzo fajny a i słuszny rozmiar 44mm, ale tutaj będziesz miał problem z egzemplarzem nowym lub prawie nowym bo to starsza referencja produkowana do 2011 roku. Referencja IW3568.
 4. A coś ze stajni Tudora? Na przykład niebieski Heritage Chrono, do znalezienia za tyle nowy.
 5. W Kruku Złote Tarasy Warszawa, GMT na bransolecie oraz na pasku do wzięcia od ręki. Podobna została jedna sztuka na stali. Na BB58 pani obsługująca powiedziała, że nie ma zapisów bo lista jest na 3 lata oczekiwania (tylko przekazuje jej słowa).
 6. Info z jednej z facebookowych grup Rolexa. Kradzież kilkudziesięciu sztuk ze znanego sklepu Amsterdam Vintage Watches. 😞
 7. No kurcze jak się przyspawał to nie mogę go oderwać.
 8. Ja dziś myślałem przez cały dzień że najazd o 21 a tu okazał się wcześniej. No nic wrzuciłem do tematu jako spóźniony.
 9. Ocho po kolei sami właściciele tego egzemplarza się odezwali, to kto będzie następny?! PS. żeby nie było, ten przynajmniej rok zostaje. 😉
 10. U mnie ostatnio monotematycznie, ale pierwszy dzień na nato.
 11. Zdjęcie jak zdjęcie, ale zegarek musi być ładny jak był kiedyś twój.
 12. Ten Tudor Chrono jest świetny, jeśli faktycznie o nim marzysz jak pisali koledzy, wszystko inne to substytut z którego nie do końca będziesz zadowolony, znane z doświadczania Warto jednak sprawdzić na łapce w Kruku jak możesz (widywałem go na witrynach) by być pewnym na przykład rozmiaru.
 13. Marcin Prokop i jego Bagelsport, a nie czekaj tym razem to chyba Vacheron Constantin Overseas.
 14. No patrząc na ceny tej referencji to wydaje się to dużą okazją. Jeśli Ci się podoba ten model to jasne że atakuj. Co do oryginalności to z tego co rozumiem jak jest kupiony w Jubitomie to są wszystkie papiery wraz z rachunkiem, jak zgadzają się z numerem seryjnym zegarka nie widzę większych zagrożeń.
 15. Dokładnie twoje wycięcie jest w kształcie tarczy, zupełnie inne niż na foto podróbki. Moim zdaniem opierając się na zdjęciach twojego zapięcia zegarek jest oryginalny.
 16. W tym wypadku można to rozpoznać po bransolecie i zapięciu. Wysokiej klasy podróbka za 500$ ma jednak troszkę innej grubości czcionkę (i napis steelinox CP a nie HF jak powinno być), w załączeniu oryginalne i nieoryginalne do tego modelu. Kolegi autora wątku wygląda na oryginalne, choć oczywiście jak piszesz, kto to wie na 100% Zgodzę się z tym, że teraz jednak robią to na tyle dobrze że kupowanie z pewnego źródła to podstawa.
 17. I nagle się okazało, że człowiek nie wie nic o Tudorach, zaginiony ultra rzadki model Pelagos GMT z manufakturowym mechanizmem (dekiel) i "uśmiechniętą" tarczą z kalibru ETA! https://www.olx.pl/oferta/tudor-12-24h-automatyczny-CID87-IDGEyh4.html
 18. Trzeba pytać fachowca w tym temacie, kolegi @MasterMind
 19. No niestety BB41 w tym towarzystwie jest zbyt duży, dlatego między innymi musimy się rozstać.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.