Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

tropik79

Użytkownik
 • Content Count

  339
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

tropik79 last won the day on April 5

tropik79 had the most liked content!

Community Reputation

119 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

116 profile views
 1. Ja też wolę z napisem Seiko na górze, bo jak już kupię to będę żonie wciskał że to po prostu kolejny niedrogi zegarek tego japońskiego producenta.
 2. Zgadza się jest chyba za te 13000 z hakiem. Sprzedawca stwierdził że na GS obniżek nie przewidują. Zegarek fajny, ale z tą cena to raczej żart.
 3. Sbgv005 mierzony w Noble Place w galerii Mokotów. Świetny zegarek i leży bardzo wygodnie.
 4. U mnie ostatnio prawie nieustająco cyka sarx055.
 5. Jako zapewne jedyny w tym momencie posiadacz referencji 16622 na forum z radością obejrzałem dziś jak zawsze fajnie zrealizowany materiał na kanale Watchfinder o tym modelu. Może treści nie za wiele, ale ujęcia makro i ogólna estetyka filmu na najwyższym poziomie. I chyba ma nawet dobrze domalowaną wskazówkę sekundową. 😉
 6. Jakoś na początku roku kupiłem u nich Casio Beside, szybka i bezproblemowa wysyłka, ale jako że nie przypadł mi do gustu jakościowo, zrobiłem zwrot i bez problemu otrzymałem pieniądze na konto. Kontaktowałem się z nimi i rozmawiałem z miłą Panią po polsku ale z słyszalnymi naleciałościami języka rosyjskiego.
 7. Gratuluję i cieszę się że moja pepperowa wrzutka ci się przydała.
 8. Może Sarx055? Co prawda grubszy ale za to ze dwa razy tańszy.
 9. U mnie ten skurczybyk na dobre odstawił Rolka na półeczkę.
 10. Zdjęcia pobrane zapewne z innego ogłoszenia, użytkownik od kwiecień 2020, stary i znany przekręt. Już to zresztą zgłosiłem do olx. Poprosić trzeba by przesłał fotkę zegarka z ustawioną konkretną godziną.
 11. Porównaniem szczegółów. Jeśli masz inne propozycje to je przedstaw. P. S. Jak inaczej bawiąc się w tym temacie w rozpoznawanie, możemy to potwierdzić? Ja osobiście siadam, szukam innych zdjęć bohaterów rozpoznania i porównuję szczegóły. W tym wypadku akurat pasuje, ale czy to ten zegarek na 100% to nie mogę zapewnić. Więc wybacz powinienem wcześniej napisać: "Zgadza się to zapewne Tissot Lisboa".
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.