Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

tropik79

Użytkownik
 • Content Count

  435
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

tropik79 last won the day on April 5 2020

tropik79 had the most liked content!

Community Reputation

465 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

296 profile views
 1. Dobra to jeszcze wrzucę drugi egzemplarz który zabrałem na wakacje i będzie to...
 2. Inne niż Black Bay?! A no są faktycznie...
 3. U mnie ostatnio głównie na łapie BB58 i Ranger na zmianę, ale czasem trzeba i starszego brata przewietrzyć (tak klasycznie data nie zmieniona).
 4. Może coś ze stajni Tudora? Na przykład mieszczące się w budżecie nowe z chrono24: Tudor 1926 ref. 79550 lub Tudor Royal ref. 28500
 5. Gratulacje to dobry wybór i do tego bardzo ładny zegar. Ciekawa kwestia, że w pierwszym poście pisałeś że raczej nie chcesz Ball'a i dodatkowo kwarc, a zrobiłeś zupełnie na odwrót.
 6. W kółko tylko te nudne Black Bay'e to wrzucę coś dla różnorodności.
 7. No ten twój to jest sztos, mierzyłem kiedyś w Galerii Mokotów i wyrył mi się na stałe w głowie. W sumie jakby sprzedać wszystkie zegarki...
 8. Dzięki @artme @tbn @mario1971 @beniowski @szuwi za skuteczne wybicie mi tego z głowy, jak się takie fachury wypowiadają to tak zrobię. 5:0 dla YM, pogrom. Najwyżej jak dorosnę do decyzji pozbycia się Rangera i BB58 coś się dołoży i wtedy pomyślę.
 9. Chwilę temu była dyskusja o wymianie Exa 39mm na DJ, to się wtrącę w temat bo też mam pewien dylemat. Czy rozważyć zamianę Yacht Mastera Platinum 16622 bez papierów na fullset Explorera 39mm 214270? Zawsze mi się Ex podobał, z tym że mam teraz BB58 i Tudor Ranger oba z ciemną tarczą i o ile Ranger pewnie poleci dalej to BB58 jest tak idealny, że chciałbym go zostawić. Platynowy Yacht jest za to taki inny od nich wszystkich, że sam walczę ze sobą.
 10. Miałem BB41 w wersji czarnej i powiem tak, mam dość naleśnikowaty nadgarstek 17,5cm i nie byłem do końca przekonany. Sprzedałem po 2 tygodniach by kupić tu na forum BB58 39mm i on jest idealny. Względem wersji 36mm o której myślałeś ma niestety mniej proporcjonalne indeksy, jakby trochę za małe do tej tarczy. Ogólnie był fajny, ale rozmiar mi przeszkadzał. Wrzucam fotki tego mojego.
 11. @ZiomSuper parka, też miałem BB41 burgundy ETA i niestety trochę nierozważnie go się pozbyłem (ale zbierałem wtedy na króla). Przynajmniej cieszę się że nie jestem sam tutaj z Rangerem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.