Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

tropik79

Użytkownik
 • Content Count

  444
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

tropik79 last won the day on April 5 2020

tropik79 had the most liked content!

Community Reputation

533 Mistrz

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

323 profile views
 1. Dobra to jeszcze jedno podbicie tematu. Informacyjnie: dwa tygodnie posiadania i +0,1 sek/dzień. Więc na ten moment to mój oficjalnie najpunktualniejszy automat.
 2. Kolejna próba z GS, tym razem Spring Drive. Pierwszy dzień i robi wrażenie.
 3. Cześć i czołem. Drugi raz wchodzę do tej samej rzeki. Pierwszy dzień z SBGA025.
 4. Dobra to teraz przedstawie moje niekonserwatywne podejście do aftermarketowych części. Mam nadzieję że nie zostanę zjedzony jak kolega od DJa. Taką to śmieszna gumę zamówiłem od mniejszych braci z dalekiego Wschodu. Bardziej na przymiarkę by stwierdzić czy jest dla mnie sens noszenia tego zegarka na gumie. Abstrahując, że chciałem nołnejma bez żadnych znaczków (tak wyglądało to w zamówieniu), dostałem przeciętnej jakości podróbę z napisem RubberB made in Swiss, z nędznym zapięciem sygnowanym koroną Rolexa. Wstyd i hańba, ale w sumie mogę sobie przymierzyć i się zastanowić, czy taki kolor ma jakiś sens. Pierwszy dzień to założyłem, ale nie wróżę długiej kariery. Problem z doborem koloru do tej referencji występuje, bo czarny coś mi nie odpowiada, a biały lekko obciachowy. Może jakiś inny kolor? Tak czy siak, jakie macie zdanie ogólnie o zamiennych gumach (oczywiście tych droższych, firmowych), czy to nie profanacja?
 5. Może trochę sfatygowany życiem, ale nadal ma w sobie jakiś nieopisany urok. ❤️
 6. Nie pamiętam czy już nie wrzucałem, ale najwyżej się powtórzę. Miało być co innego, voila. 🙂
 7. Dobra to jeszcze wrzucę drugi egzemplarz który zabrałem na wakacje i będzie to...
 8. Inne niż Black Bay?! A no są faktycznie...
 9. U mnie ostatnio głównie na łapie BB58 i Ranger na zmianę, ale czasem trzeba i starszego brata przewietrzyć (tak klasycznie data nie zmieniona).
 10. Może coś ze stajni Tudora? Na przykład mieszczące się w budżecie nowe z chrono24: Tudor 1926 ref. 79550 lub Tudor Royal ref. 28500
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.