Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

tropik79

Użytkownik
 • Content Count

  391
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

tropik79 last won the day on April 5 2020

tropik79 had the most liked content!

Community Reputation

328 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

223 profile views
 1. Dziękuję @desmo za tego posta, zdecydowanie naprowadził mnie na trop. Przysiadłem dzisiaj do tematu i wygląda na to że to trochę już wiekowy: Ulysse Nardin GMT Big Date 40mm ref.226-87/382 Jeśli się nie obrazisz wykorzystam to rozpoznanie na profil Polish Watch Spotter z adnotacją, że informacja pochodzi z forum od ciebie.
 2. To może bedziesz chciał ode mnie kupić? Historia i egzemplarz zatoczą koło! Żartowałem, nie sprzedaję.
 3. Ten Aquatimer bardzo fajny a i słuszny rozmiar 44mm, ale tutaj będziesz miał problem z egzemplarzem nowym lub prawie nowym bo to starsza referencja produkowana do 2011 roku. Referencja IW3568.
 4. A coś ze stajni Tudora? Na przykład niebieski Heritage Chrono, do znalezienia za tyle nowy.
 5. W Kruku Złote Tarasy Warszawa, GMT na bransolecie oraz na pasku do wzięcia od ręki. Podobna została jedna sztuka na stali. Na BB58 pani obsługująca powiedziała, że nie ma zapisów bo lista jest na 3 lata oczekiwania (tylko przekazuje jej słowa).
 6. Info z jednej z facebookowych grup Rolexa. Kradzież kilkudziesięciu sztuk ze znanego sklepu Amsterdam Vintage Watches. 😞
 7. No kurcze jak się przyspawał to nie mogę go oderwać.
 8. Ja dziś myślałem przez cały dzień że najazd o 21 a tu okazał się wcześniej. No nic wrzuciłem do tematu jako spóźniony.
 9. Ocho po kolei sami właściciele tego egzemplarza się odezwali, to kto będzie następny?! PS. żeby nie było, ten przynajmniej rok zostaje. 😉
 10. U mnie ostatnio monotematycznie, ale pierwszy dzień na nato.
 11. Zdjęcie jak zdjęcie, ale zegarek musi być ładny jak był kiedyś twój.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.