Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

andrzejm6811

Użytkownik
 • Content Count

  104
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Początkujący
 1. Witam. Ja swoje daję do majstra w Rumi - Jancewicz przy skrzyżowaniu Dąbrowskiego i Starowiejskiej. . Ostatnio 85 złotych wziął. Daje gwarancję, z reguły pół roku.
 2. Dziękuję za informację. Widziałem taki zegarek na fotce. Miał napis Marina Militare. Nie wiem tylko czy to zmodowana tarcza, czy też takie Citizen wyprodukował dla włoskich płetwonurków. No i jest kilka modeli "majtkow". Nie mam niestety wiedzy jaki lub jakie konkretnie modele używali owi pletwonurkowie. Jak na razie to chyba tylko z czarną tarczą
 3. Witam. Niezmiernie zainteresowała mnie informacja o używaniu NY004 przez płetwonurków Marina Militare. Czy można więcej informacji na ten temat?
 4. Kupię sprawny mechanizm do wostoka amfibii beczki. Łącznie z koronką
 5. Dziękuję za namiar na kamę. Już idzie do mnie. I jeszcze nieco z ceny sprzedający opuścił.
 6. Czym 2415 różni się od 2416? Rozważam kupno amfibii z werkiem 2415 i chętnie bym się dowiedział. Pzdr
 7. Dziękuję za cenne sugestie. Corgeuta też oglądałem i też mi się podoba. Szukam pilota nie większego niż 42 mm i mechanika. Dość to trudne bo piloty z reguły są większe. Nie spieszy mi się i w końcu coś pewnie znajdę.
 8. Noszę się z zamiarem kupna parnisa pilota z tarczą A, mechanika. Zatem z wielką uwagą czytam wszelkie opinie na temat parnisow. Oby wiecej takich uwag, opinii itp od użytkowników. Noszę się z zamiarem kupna parnisa pilota z tarczą A, mechanika. Zatem z wielką uwagą czytam wszelkie opinie na temat parnisow. Oby wiecej takich uwag, opinii itp od użytkowników.
 9. Jaki byście polecili pasek do lucza z piłkarzami? Zegarek bedzie dla syna na 14 urodziny. Najlepiej chyba jakieś kolorowe nato, ale posłucham różnych sugestii
 10. Kupię zegarek dla żony. Może być skladak. Musi być na dobrym chodzie. Co najmniej 35 mm. Oczywiście męskie jak najbardziej. Preferowane zlocone. Żona ma już męską zlocona czajke z czerwoną tarczą. Pozdrawiam.
 11. U tego samego sprzedawcy ze "sportowych" są jeszcze: czajka motocross, sportiwnyj biegacz, sława kwarc.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.