Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Vojo

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Początkujący
 1. Komuchy zawsze inwestowały w służby.
 2. Wow. Jakie to pozycje? Posucha taka, że przeczytam każdą. Teraz w mojej malutkiej pipidówie w sklepiku jubilerskim odbieram pozycję która ma ponad 40 stron, wydana jest na całkiem dobrym papierze, jakością treści absolutnie nie odbiega od magazynu Zegarki Klub, ma na pewno tych samych czytelników, no i ogromną przewagę - jest dostępny, choć rzeczywiście reklamy to jakieś Grand Seiko czy jakiś Epos.
 3. Ale numer, który widziałem zawierał reklamy, artykuły wyglądające jak sponsorowane. Jak więc w takim wypadku ma wyglądać składka użytkowników na wydanie magazynu, w którym są reklamy dystrybutorów...... ? Pisanie przez kolegę Jana o braku kompromisu jeżeli chodzi o jakość niespecjalnie jest na miejscu bo to właśnie tutaj powinniście szukać, moim zdaniem, oszczędności. To powinno być chyba tak zrobione żeby to co zapłacą reklamodawcy bilansowało koszty wydania i dystrybucji a nawet przyniosło Klubowi zysk.
 4. Ja wycieczkę? gdzie? Oczywiście nie zrozumiałeś. Znowu piszesz: pełna lista na dniach. 24.06 pisałeś w przyszłym tygodniu.... A słowa byłego Prezesa - klub jest ten sam. Zmienił się zarząd - nie oznacza to utraty ważności informacji od poprzedniego. Ciągłość itp., wiesz? A pokora - jej potrzeba nie zależy od stażu w klubie. Twoja reakcja w "obronie" była niepotrzebna. Myślę, że Prezes doskonale sobie da rade bez łubudubu, tym bardziej, że nie śmiałem się z niego. Choć forma robienia dystrybucji zabawna rzeczywiście. Eod chyba.
 5. Oj Panie Prezesie. Prawdziwa cnota krytyki się nie boi. Skoro krytyki nie potraficie znosić to nie podawajcie informacji, zobowiązań których nie możecie, czy nie potraficie dotrzymać to się na komentarze nie narazicie. "Bardzo łatwo jest wejść na forum i nie pokazując twarzy, anonimowo i za darmo pod nic nie mówiącym nickiem wypisywać rzeczy o których nie ma się pojęcia. Chcesz zaistnieć ? " - a to mocno słabe Prezesie. Po to jest forum, by na nie łatwo wejść. Ma być nie darmowe? I p[o to sa nicki z których korzysta 99,9% klubowiczów by być dla postronnych anonimowym. Myśłałem, że Prezes wie jak działają fora. Póki się nikogo nie obraża można sobie pisać anonimowo, łatwo, DARMO. I o czym nie mam pojęcia. Nie zauważyłeś, że odniosłem się do słów ówczesnego prezesa i aktualnego project managera? Podali konkretne informacje - "baardzo" szeroka dystrybucja i lista w przyszłym tygodniu. Czego nie pojąłem? O co mam "pretensje". Macie problemy, nie idzie zgodnie z planem - to po co podajecie nie potwierdzone informacje? Acha - gdybym chciał zaistnieć to chyba anonimowość nie idzie z tym w parze? Proszę wybrać zarzut bo te się wykluczają..... I wypadało by zareagować Prezesie na wycieczki osobiste ze strony osoby będącej twarzą klubowego magazynu. Chyba, że regulamin jest dla anonimowych klubowiczów - tylko co bez nich zrobicie?
 6. Niech utrą nosy Anglikom. Trzymam kciuki za Chorwatów.
 7. Słuchaj "kolego" - bo bez cudzysłowu chyba nie chciałbym raczej. Czy profesjonalne czy nie - zostaw ocenę czytelnikom. Póki co zachowanie związane z informacją jest wysoce nieprofesjonalne. To nie ja pisałem o umieszczeniu listy miejsc w których będzie można otrzymać magazyn prawie 3 tygodnie temu prawda? Nie ja pisałem o "baaardzo" szerokiej dystrybucji. Póki co listy nie ma i dystrybucja jest baaaaardzo wąska. Dodam na koniec, że nikogo personalnie nie zaatakowałem - jak rozumiem związany jesteś z tym przedsięwzięciem - to chyba w związku z tym nieco pokory i kultury wypadało by wykazać a nie ubliżać innym. Dobrze że nie rozumiem co to znaczy "Pokpiony to Ty jesteś...że piszesz o prezesie" Krytyka jest elementem wszelkich działań - musisz się uodpornić i przyjmować. Taki sposób odpowiedzi na moje "zarzuty" również trudno zaliczyć do profesjonalnych. ps Chyba już mnie nie interesuje, gdzie ten magazyn się pojawi.
 8. Ja rozumiem, że to nie jest profesjonalny portal i gazetka też hobbystyczna raczej ale zamieszczonej listy jak nie było tak nie ma a ta baaaaaaardzo szeroka dystrybucja pozycjonuje magazyn jako Yeti. Podobno jest, ale nikt nie widział............ To nieco pokpiona sprawa. Prezes paczki rozwozi...............
 9. A to można powiedzieć - niebywałe. Forum i Klub ubogacają publikacje Wasze i Ch24. To portale na europejskim poziomie. Jestem subskrybentem kilkunastu firm, dostaję nweslettery. Potem mam deja vu - bo czytam o nowościach na różnych portalach i okazuje się że to zwykłe przedruki tych wrzutek od producentów - nawet w tych najbardziej znanych. Tylko nie u Was. Chyba zawsze jest to coś innego, niż przedruk. I do tego masa informacji o zegarkach dla każdego a nie tych z zegarkowych niebios, do polizania przez szybę Dziwi więc, że forum nie chce korzystać z tego co piszecie. Pozdrowienia
 10. Czytam wasze publikacje. Na FB są informacje o nowych, kolejnych - a tutaj nie pojawia się już nic. Czemu ? Obraziliście się na forum?
 11. Kiedy chyba dystrybutor zaprezentował nową firmę zegarkową w Polsce wydały mi się mało fajne. No ale teraz to nawet rozważam. Chętnie zobaczyłbym tak ukazanego IceCliff z jasną tarczą bo w tym tu wodoodporność trochę mnie studzi, mimo że tarcza świetna. . Dobrze się czytało a jeszcze lepiej oglądało.
 12. No tak, tylko kolega podał przedział cenowy....... A co do pytania - kolega ma Landmana już 6 lat i jest ok. Zadowolony.
 13. Kolega Indianin, czy kolory podkręca zbytnio
 14. Fajna marka. Na razie jedyny mój "mechanik" to właśnie Helmet od Balticusa. Przeczytałem kiedyś recenzję, spodobał mi się a teraz się tanio trafił Bardzo zadowolony jestem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.